CYGARA"> CYGARA">
0

Cygara

Cygara

 

Dopiero zaczynasz swoją fascynującą przygodę z cygarami i cygaretkami ?
A może jesteś ich wytrawnym znawcą i wieloletnim koneserem ?

Tak naprawdę, to nieistotne.
Wiemy bowiem, że - tak jak dla nas - cygara są dla Ciebie symbolem prestiżu, męskości, dobrego gustu i smaku.
Wiemy również, że potrafisz docenić ich niezwykły smak i zmysłowy aromat a także odrobinę tajemniczości. Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Oferujemy doskonałe cygara robione ręcznie (między innymi z Nikaragui, Kuby, Dominikany, Hondurasu, Indonezji, Meksyku), najlepsze cygara produkowane maszynowo czołowych światowych producentów oraz cygaretki klasyczne jak i aromatyzowane nieskończoną paletą nut smakowych.
Zapewne zdajesz sobie sprawę, iż cygara są specyficznym, bardzo wymagającym produktem i należy im zapewnić odpowiednie warunki przechowywania. Dlatego nie zapomnij o humidorach. Nasza oferta obejmuje kilkadziesiąt tego typu artykułów najwyższej jakości od humidorów podróżnych na kilka cygar do szaf gabinetowych na trzy tysiące sztuk. Obcinarki do cygar, humidory, specjalne pojemniki i etui, wyrzynarki, nożyczki, zapałki i zapalniczki- niewtajemniczeni mogą je uważać za fanaberię, my wiemy, że to niezbędnik miłośnika cygar.
Bogaty asortyment akcesoriów cygarowych czeka na Ciebie na stronach naszego sklepu, który jest otwarty dwadzieścia cztery godziny na dobę i siedem dni w tygodniu.

ZapraszamyCYGARA Z NIKARAGUI

CYGARA Z KUBY
CYGARA Z MEKSYKU
CYGARA Z DOMINIKANY

CYGARA Z HONDURASU

CYGARA Z INDONEZJI

ZESTAWY CYGAROWE

CYGARA MASZYNOWE

CYGARETKI

HUMIDORY CEDROWE

AKCESORIA CYGAROWEJeśli masz jakieś pytania czy wątpliwości, a może potrzebujesz pomocy w dokonaniu wyboru napisz lub zadzwoń doradzimy. www.biuro@akan-tobacco.pl, 52/ 589 24 40

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Kategoria w przebudowie

Przepraszamy, kategoria w przebudowie.
Kontakt ze sklepem

Pełne nasze dane i formularz znajdują się pod przyciskiem KONTAKT.