Czy masz ukończone 18 lat?
tabaka-logo
Nie
Zapamiętaj mój wybór.
Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem korzystać z witryny www.tabakonline.com mogą tylko i wyłącznie osoby pełnoletnie.
0

Cygara Alec Bradley Black Market

Cygara Alec Bradley Black Market Toro

Cygara Alec Bradley Black Market Toro
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 46,80 PLN
Producent: Alec Bradley
Model:
Status: DOSTĘPNY
Wysyłka: 5,99 PLN (przedpłata), 22,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

Alan Rubin, założyciel cygar Alec Bradley, po raz kolejny nie szczędził środków na stworzenie niebanalnej i złożonej linii, która zebrała wiele nagród. Cygaro jest mieszanką tytoni pochodzących z czterech krajów: okrywę (wrapper) stanowi liść z Nicaragui, na filler składa sie tytoń z Hondurasu i Panamy, binder – Sumatra. Cygaro o średniej mocy będzie idealne dla każdego, a bogate aromaty usatysfakcjonują nawet wybrednych palaczy. Wyczuwalne są w nim pieprzne i torfowe akcenty.

Wymiary: 
Format: TORO
Podana wartość: to cena za jedno cygaro w tubie.

Komentarze
tomcio napisał:
Ocena: 10/10 ocena ocena ocena ocena ocena
Idealny na wieczorne wyjście ze znajomymi, produkuje bardzo dużo dymu, a do tego kapitalnie smakuje i pachnie. Dużo kakao, dębu i orzechów włoskich. Lekko słodkie z końcem 2 tercji. Pasuje mi idealnie do ciemnych piw lub coli.
Maciej napisał:
Ocena: 9/10 ocena ocena ocena ocena ocena
Całkiem dobre cygaro. W smaku bardziej złożone niż przewidywałem za taką cenę. Orzechy, kawa, kakao, biały pieprz, cynamon. Dobra konstrukcja i ciąg. Smak bardzo zróżnicowany w różnych tercjach cygara. Super stosunek jakości do ceny.

Klienci którzy zamówili ten produkt, zamówili również


Kontakt ze sklepem

Pełne nasze dane i formularz znajdują się pod przyciskiem KONTAKT.