Czy masz ukończone 18 lat?
tabaka-logo
Nie
Zapamiętaj mój wybór.
Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem korzystać z witryny www.tabakonline.com mogą tylko i wyłącznie osoby pełnoletnie.
0

Davidoff Signature

Davidoff 2000 Tubos (20 cygar)

Davidoff 2000 Tubos (20 cygar)
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 897,00 PLN
Producent: Davidoff
Model:
Status: DOSTĘPNY
Wysyłka: darmowa (przedpłata), 18,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

 Klasyczny format Corona wraz z czterema innym z serii "Mille" został wprowadzony przez Zino Davidoff w 1978 roku. Bardzo wysoko ceniony Davidoff 2000 jest jednym z najbardziej lubianych kształtów cygar na świecie. Ze średnio mocnym smakiem, jego aromat jest łagodny i delikatny. Aby określić smak tego cygara, należałoby go sklasyfikować między wyrazistym, mocnym smakiem cygar z grupy "Grand Cru" a delikatnym i łagodnym aromatem cygar z serii "Classic".

Filozofia marki Davidoff: The Good Life – jest sztuką życia. Własną kulturą, obracającą się dookoła spędzania czasu oraz postrzegania świata z jego wszystkimi wartościami w taki sposób, aby skosztować pięknych niuansów przyjemności. Czy jesteś sam czy z przyjaciółmi, to z pełną duchowością oraz emocjami ciesz się zachwycającymi momentami w życiu.

Davidoff w swoich produktach jednoczy kunszt, mistrzostwo, poświęcenie oraz zrozumienie. Poznanie tradycji połączone wraz z innowacyjnością oraz poczuciem eleganckiej funkcjonalności jest kluczem do sukcesu produktów Davidoff. Wszystkie produkty są tworzona zarówno z troską oraz wielką miłością do szczegółów. Każdy pracownik Davidoff jest osobiście zaangażowany w wysoką jakość produktów, dla każdego z nich, tak jak dla wielu naszych klientów – przywiązanie do naszej marki powstawało przez wiele lat.

Wszystko to co na całym świecie łączy Davidoffa z ludźmi to miłość do piękna i elegancji – prawdziwej przyjemności z życia. Davidoff – the good

Format: Corona
Wymiary cygara: 130mm x 17mm
Podana wartość: to cena za dwadzieścia cygar w tubie.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Klienci którzy zamówili ten produkt, zamówili również


Kontakt ze sklepem

Pełne nasze dane i formularz znajdują się pod przyciskiem KONTAKT.