Czy masz ukończone 18 lat?
tabaka-logo
Nie
Zapamiętaj mój wybór.
Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem korzystać z witryny www.tabakonline.com mogą tylko i wyłącznie osoby pełnoletnie.
0

Davidoff Signature

Davidoff No.2 Tubos (20 cygar)

Davidoff No.2 Tubos (20 cygar)
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 1 026,00 PLN
Producent: Davidoff
Model:
Status: NIEDOSTĘPNY
Wysyłka: darmowa (przedpłata), 18,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

Ten klasyczny, elegancki format ze swoim imponującym, stylowym „warkoczem” na główce, jest idealnym cygarem na każdą okazję i na każdą porę dnia. Optymalna, harmonijna mieszanka różnego rodzaju tytoniu przyczynia się do tworzenia Davidoff No. 2, cygar rozwijających zrównoważony, łagodny i wyrafinowany aromat. Jest to klasyka spośród wszystkich postaci cygar.

Filozofia marki Davidoff: The Good Life – jest sztuką życia. Własną kulturą, obracającą się dookoła spędzania czasu oraz postrzegania świata z jego wszystkimi wartościami w taki sposób, aby skosztować pięknych niuansów przyjemności. Czy jesteś sam czy z przyjaciółmi, to z pełną duchowością oraz emocjami ciesz się zachwycającymi momentami w życiu. To jest prawdziwy styl życia – "Davidoff's "The Good Life" Davidoff w swoich produktach jednoczy kunszt, mistrzostwo, poświęcenie oraz zrozumienie. Poznanie tradycji połączone wraz z innowacyjnością oraz poczuciem eleganckiej funkcjonalności jest kluczem do sukcesu produktów Davidoff. Wszystkie produkty są tworzona zarówno z troską oraz wielką miłością do szczegółów. Każdy pracownik Davidoff jest osobiście zaangażowany w wysoką jakość produktów, dla każdego z nich, tak jak dla wielu naszych klientów – przywiązanie do naszej marki powstawało przez wiele lat. Wszystko to co na całym świecie łączy Davidoffa z ludźmi to miłość do piękna i elegancji – prawdziwej przyjemności z życia.

Format: Panatela
Wymiary cygara: 152mm x 15mm
Podana wartość to: cena za dwadzieścia cygar w tubie.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Klienci którzy zamówili ten produkt, zamówili również


Kontakt ze sklepem

Pełne nasze dane i formularz znajdują się pod przyciskiem KONTAKT.