Czy masz ukończone 18 lat?
tabaka-logo
Nie
Zapamiętaj mój wybór.
Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem korzystać z witryny www.tabakonline.com mogą tylko i wyłącznie osoby pełnoletnie.
0

La Antiguedad

La Antiguedad Corona Grande (20 cygar)

La Antiguedad Corona Grande (20 cygar)
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 704,00 PLN
Producent: My Father Cigars
Model:
Status: NIEDOSTĘPNY
Wysyłka: darmowa (przedpłata), 22,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

La Antiguedad Corona Gorda są kolejnym po Flor de las Antillas cygarem rodziny Garcia w którym została zawarta prawdziwa maestria i niezwykły duch tworzenia kubańskich cygar. Autorami mieszanki są dwa pokolenia master blenderów: Jose ‘Pepin’ Garcia (ojciec) i Jaime Garcia (syn). Do stworzenia cygara użyto tytoniu z kubańskich nasion rosnącego w Nikaragui: wypełniacz (Filler) w La Antiguedad jest uprawiany wyłącznie na farmach należących do My Father Cigars w San Rafael, Las Quebradas oraz San Jose. Tytoń ten podlega bardzo rygorystycznie przestrzeganemu procesowi dojrzewania,  trwającemu 3,5 roku, który gwarantuje wyjątkową jakość i bogactwo aromatów. Tę niecodzienną mieszankę znajdującą się w La Antiguedad możemy określić jako średnio - mocną, oferującą złożone aromaty. Cygara w formie ‘box pressed’ pakowane są do ozdobnych skrzynek mieszczących 20 sztuk.

Wielkość cygara: 160mm x 18,8mm
Podana wartość to cena za dwadzieścia cygar w ozdobnej skrzynce.

Komentarze
MFC napisał:
Ocena: 9/10 ocena ocena ocena ocena ocena
Doceniam starania Don Pepina. Antiguedad to bardzo udane cygaro. W prawdzie nie tak jak Flor de las Antillas, ale to nie zmienia faktu, że mam często ochotę na jakieś mocniejsze cygaro

Klienci którzy zamówili ten produkt, zamówili również


Kontakt ze sklepem

Pełne nasze dane i formularz znajdują się pod przyciskiem KONTAKT.