Czy masz ukończone 18 lat?
Nie
Zapamiętaj mój wybór.
Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem korzystać z witryny www.tabakonline.com mogą tylko i wyłącznie osoby pełnoletnie.
0

Regulamin Tabakonline.com

Sprzedaż

1.Przedmiotem transakcji jest sprzedaż artykułów tytoniowych ( cygara, cygaretki, tytonie, tabaki) i akcesoriów do palenia (humidory, zapalniczki, gilzy, zwijarki, bibułki, itp.) na stronie : www.tabakonline.com .

2.Klientem może być tylko i wyłącznie osoba pełnoletnia.

3.Wszystkie ceny są cenami brutto tj. zawierają podatek VAT. Cena obowiązująca w momencie złożenia zamówienia jest wiążąca dla stron transakcji.

4.Szczególne warunki sprzedaży zdalnej wyrobów tytoniowych znajdują się na w zakładce PRAWO (Ustawa Tytoniowa).
Witryna www.tabakonline.com  nie prowadzi sprzedaży na odległość wyrobów tytoniowych (cygar, cygaretek, papierosów i tabaki) Konsumentom. Sprzedaż taka jest możliwa tylko i wyłącznie do podmiotów gospodarczych - firm na podstawie dokumentu sprzedaży (faktura VAT). Sprzedaż pozostałych produktów odbywa się na dotychczasowych zasadach.

5.Informacje i zdjęcia chronione są prawami autorskimi. Zabrania się ich kopiowania i rozpowszechniania, używania do celów handlowych bez zgody firmy Akan będącej jedynym właścicielem powyższych materiałów . Opisy i zdjęcia tu prezentowane użyte są w celach informacyjnych. Zdjęcia mogą nieznacznie odbiegać kolorystycznie od rzeczywistych produktów ze względu na różne właściwości i konfigurację sprzętu komputerowego klientów. Nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm oraz ich logo użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli.


Zamówienia

1.Zamówienia na artykuły oferowane w serwisie internetowym przyjmowane są tylko i wyłącznie za pomocą formularza zakupów na stronie www.tabakonline.com.

2.Po poprawnym wypełnieniu formularza zamówienia i ostatecznym potwierdzeniu chęci zakupu, poprzez przyciśnięcie przycisku „zamawiam”, zamówienie uważa się za wiążące. Ten moment jest również potwierdzeniem znajomości i akceptacją niniejszego regulaminu przez nabywcę.

3.Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówień nie będą rozpatrywane i realizowane zaś w uzasadnionych przypadkach (wyczerpane stany magazynowe) rezerwujemy sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia (zwrot wpłaconych pieniędzy), ograniczenia sposobu płatności lub zażądania przedpłaty.

4.Pozycje znajdujące się w naszym serwisie: www.tabakonline.com są zaproszeniem do złożenia zamówienia i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

5.Za moment zawarcia umowy kupna sprzedaży należy uznać chwilę dostarczenia towaru do odbiorcy i potwierdzenie tego faktu jego podpisem na dokumencie dostawy.

6.Zamówienie przesłane do nas od nowego klienta który wybrał formę zapłaty „pobranie” jest potwierdzane telefonicznie przez naszego handlowca w tym celu bardzo proszę o podanie nr. telefonu w celu potwierdzenia zamówienia i sprawdzenia poprawności danych adresowych.

7.Zamówienia od klientów, którzy dokonywali już zakupów, a wybrali formę zapłaty „pobranie” będą  realizowane niezwłocznie bez potwierdzania.


Czas realizacji zamówienia

1.Na łączny czas oczekiwania na dostawę składa się czas realizacji zamówienia przez firmę Akan - właściciela www.tabakonline.com oraz czas transportu, w zależności od wybranej formy dostawy i płatności (polecony priorytet, przesyłka kurierska – przedpłata, pobranie) standardowo wynosi od 2 do 4 dni roboczych.

2.Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 14.00, a także w soboty, w niedziele i święta rozpatrywane będą następnego dnia roboczego.

3.W przypadku braku możliwości zrealizowania zamówienia w standardowym czasie, Klient jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. W chwili, kiedy tabakonline.com nie jest w stanie zrealizować całego zamówienia firma zobowiązuje się poinformować o tym fakcie nabywcę i zaoferować inne rozwiązanie (zamiana produktu, zwrot wpłaty, pomniejszenie wartości pobrania).


Formy płatności

1.Wpłata całości na konto – klient przedpłaca wartość zamówionych towarów plus koszty dostawy

2.Pobranie – klient uiszcza należność dostarczycielowi przesyłki gotówką w chwili odbioru zamówienia (wartość zamówionych towarów plus koszty dostawy).

3.Zamówienie z formą zapłaty „za pobraniem przy odbiorze” musi zostać potwierdzone przez nasz personel w celu zweryfikowania poprawności danych. Bardzo proszę o podanie nr. telefonu.


Formy wysyłki

1.Równolegle z przesyłką dostarczony zostanie dokument zakupu – paragon lub na życzenie faktura VAT.

2.Zamówione na www.tabakonline.com produkty (z wyłączeniem alkoholi - tylko ODBIÓR OSOBISTY) przesyłamy za pośrednictwem:

GLS (przesyłka kurierska 1-2 dni robocze) koszt:
        przedpłata             - 15,00zł
        pobranie                - 18,00 zł


Poczta Polska (priorytet 2-3 dni robocze) koszt:
        przedpłata             - 11,00zł
        pobranie                - 19,00zł

Numer konta:  07 1020 4900 0000 8102 3038 8865

Odbiór Osobisty (proszę wcześniej ustalić wybrany punkt odbioru i termin):
        przedpłata              - 0,00zł
        pobranie                 - 0,00zł

 

3.Tabakonline.com pokrywa koszt dostawy przesyłki jeśli wartość zamówionego towaru przekracza 300,00 zł i wybrali Państwo formę płatności 'przedpłatę'.

4.Podane powyżej ceny wysyłki dotyczą wyłącznie przesyłek na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Realizujemy wysyłkę tylko na terenie Polski.


Zwroty i reklamacje

1.Nabywca ma prawo dokonania zwrotu zakupionych produktów bez podania przyczyny w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość w terminie do 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru. Jest to możliwe tylko w przypadku, gdy produkt nie jest uszkodzony, zniszczony i nie nosi śladów jakichkolwiek oznak używania lub w przypadku tabaki, tytoniu, cygar produkty te są nadal zapakowane w nienaruszone „fabryczne” opakowania.

2.Zwracany produkt należy przesłać na adres firmy Akan na koszt nabywcy, wraz z danymi nabywcy , numerem zamówienia i dowodem zakupu (paragon/faktura). Do takiej przesyłki zwrotnej należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz numer konta, na jakie ma zostać zwrócona zapłata. Pieniądze zostaną zwrócone przelewem w ciągu 7 dni roboczych od dnia otrzymania przesyłki zwrotnej.

3.Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko w momencie odbioru towaru w obecności doręczyciela/kuriera. Warunkiem przyjęcia tego typu reklamacji będzie spisanie wraz z doręczycielem/kurierem protokołu reklamacyjnego.

4.Nabywca ma prawo do reklamacji kupionego produktu na podstawie niezgodności towaru z umową (produkt posiada wady, został uszkodzony podczas przygotowania przesyłki lub transportu), lub na podstawie uszkodzeń wynikłych z normalnego użytkowania zakupionego towaru. W przypadku reklamowania wagi towaru np tabaki, tytoniu fajkowego lub tytoniu papierosowego uznane zostaną tylko te przypadki w opakowaniach oryginalnie (fabrycznie) zamkniętych.

5.Gdy reklamacja zostanie uznana serwis www.tabakonline.com zobowiązuje się, na podstawie gwarancji, nieodpłatnie naprawić produkt lub wymienić go na nowy, a jeśli będzie to niemożliwe, zwrócić pieniądze. W przypadku nieuzasadnionej reklamacji lub uszkodzenia produktu z winy użytkownika, wszelkie koszty pokrywa klient.


Pozostałe warunki

1.Tabakonline.com zastrzega sobie prawo do: wycofania poszczególnych produktów ze sprzedaży, wprowadzania zmian w poszczególnych punktach Regulaminu. Osoby korzystające z www.tabakonline.com obowiązuje aktualny Regulamin.

2.By zapewnić najwyższą jakość wysyłanych cygar „ręcznie robionych” sprawdzamy zawartość fabrycznych opakowań. Jeśli macie Państwo życzenie by nie otwierać pudełek proszę umieścić taką informację w uwagach zamówienia.

3.W przypadku alkoholi możliwe jest tylko i wyłacznie złożenie zamówienia, sama sprzedaż i odbiór następuje w naszej firmie (Łabiszyn, Działkowa 2) po wcześniejszym umówieniu odbioru. Prezentacja na platformie internetowej www.tabakonline.com służy jedynie przedstawieniu oferty alkoholi.Pliki cookies

1.Dla zapewnienia wysokiej jakości świadczonych usług naszym klientom i osobom przeglądającym stronę internetową korzystamy z plików ‘cookies’. Szanując prywatność klientów i osób przeglądających – pliki nie są wykorzystywane w żadnym innym celu niż administracja, dostarczanie treści zgodnej z zainteresowaniem użytkownika i optymalizacją witryny.

2.Użytkownik może w każdej chwili zmieniając ustawienia oprogramowania służącego do przeglądania stron internetowych, zablokować wykorzystywanie tego typu plików. Blokada może jednak znacznie wpłynąć na poprawne funkcjonowanie części funkcjonalności dostępnych na stronie internetowej.
 


Kontakt ze sklepem

Pełne nasze dane i formularz znajdują się pod przyciskiem KONTAKT.