Czy masz ukończone 18 lat?
tabaka-logo
Nie
Zapamiętaj mój wybór.
Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem korzystać z witryny www.tabakonline.com mogą tylko i wyłącznie osoby pełnoletnie.
0

Montecristo

Montecristo No. 4

Montecristo No. 4
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 34,20 PLN
Producent: Habanos
Model:
Status: DOSTĘPNY
Wysyłka: 12,00 PLN (przedpłata), 22,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

Cygaro to jest najczęsciej sprzedawana Havana na swiecie, uznawane za punkt odniesienia w formacie Mareva. Mocne i poważne, wielka Havana w niewielkim formacie.

Wielka, obecnie mityczna marka o światowej renomie, której cygara stanowią ponad połowę eksportu kubańskich cygar. Jedna z tych najdoskonalszych, do której porównuje się inne marki. Montecristo otrzymało swoją nazwę na cześć bohatera książki Dumasa , hrabiego Monte Christo, który był ulubioną powieścią czytaną podczas pracy torcedores. Marka powstała w wytwórni H. Upmanna. Początkowo nazwaną ją "the H. Upmann Montecristo Selection", następnie zaś zostało to skrócone do Montecristo. Początkowo ich cygara nie znalazły uznania wśród palaczy, którzy woleli bardziej prestiżową gamę H. Upmanna. W następnych latach jednak marka zdobyła w pełni należną jej renomę. Tytoń pochodzi wyłącznie z najlepszych, wyselekcjonowanych plantacji regionu Pinar del Rio i poddawany jest szczególnie rygorystycznym procesom kontroli jakości, by dostarczać najwyższą, stałą jakość, za co marka ta jest szczególnie ceniona. Oferta Montecristo jest dziś jedną z najbardziej przemyślanych. Uważana za markę bardzo konserwatywną, gdyż nie eksperymentuje z nowymi formatami. Dopiero w 2003 roku, po raz pierwszy od 32 lat rodzina Montecristo została powiększona o całkowicie nowy w terminologii cygar kubańskich format edmundo, nowe cygaro dostało taką samą nazwę.

Wszystkie cygara charakteryzują się doskonałym, pełnym i bogatym smakiem, wyjątkowym aromatem oraz lekko oleistym wyglądem. Montecristo to "totalmente a mano, tripa larga". 

Wymiary: 129mm x 16,67mm
Format: MAREVA
Moc: średnia do pełnej
Podana wartość: cena za jedno cygaro.

 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Produkty polecane

Klienci którzy zamówili ten produkt, zamówili również


Kontakt ze sklepem

Pełne nasze dane i formularz znajdują się pod przyciskiem KONTAKT.