Hurtownia

SPRZEDAŻ HURTOWA.

Towary oferowane w naszej hurtowni to starannie dobrany asortyment produktów tytoniowych o wysokiej jakości i bardzo atrakcyjnej cenie. Nasza strona dedykowana jest tym, którzy zawodowo zajmują się handlem art. tytoniowymi lub wykorzystują je w działaniach zawodowych. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z naszą firmą prosimy o zarejestrowanie się i przesłanie :  Wpisu do ewidencji lub KRS, NIP i Regon oraz o zapoznanie sie z regulaminem hurtowni. Dzięki rejestracji w systemie będziecie mieli Państwo wgląd w ceny hurtowe towarów, najnowsze promocje, zasady rabatowania i premiowania zakupów. Przez nowatorski system hurtowni internetowej mają Państwo możliwość wyboru (bez ruszania się z miejsca) z niespełna dziesięciu tysięcy produktów:

- Cygara ręcznie robione
- Cygara maszynowo robione
- Cygaretki
- Papierosy
- Tytonie papierosowe
- Tytonie fajkowe
- Tytonie do fajek wodnych
- Fajki z wrzośca
- Fajki z sepolitu
- Fajki z gruszy
- Fajki ceramiczne
- Fajki wodne
- Tabaki
- Zapalniczki żarowe
- Zapalniczki płomieniowe
- Zapalniczki benzynowe
- Akcesoria dla palaczy

Jesteśmy bezpośrednim importerem wielu pozycji z naszej oferty, także dzięki umowom jakie mamy podpisane z dostawcami na wyłączności bądź na autoryzowaną dystrybucję w Polsce możemy zaproponować bardzo korzystne warunki cenowe oferowanych przez naszą firmę towarów. Zapraszamy do współpracy.REGULAMIN HURTOWNI

Przedmiotem transakcji jest sprzedaż hurtowa artykułów tytoniowych ( cygara, cygaretki, tytonie, tabaki) i akcesoriów do palenia (humidory, zapalniczki, gilzy, zwijarki, bibułki, itp.) na stronie: www.TabakOnline.com. Wszystkie ceny podane w hurtowni są cenami brutto tj. zawierają podatek VAT. Cena obowiązująca w momencie złożenia zamówienia jest wiążąca dla stron transakcji. Informacje i zdjęcia chronione są prawami autorskimi. Zabrania się ich kopiowania i rozpowszechniania, używania do celów handlowych bez zgody firmy Akan będącej jedynym właścicielem powyższych materiałów . Opisy i zdjęcia prezentowane na stronach użyte są w celach informacyjnych. Zdjęcia mogą nieznacznie odbiegać kolorystycznie od rzeczywistych produktów ze względu na różne właściwości i konfigurację sprzętu komputerowego klientów. Nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm oraz ich logo użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli.

Zamówienia.
Zamówienia na artykuły oferowane w hurcie internetowym przyjmowane są tylko i wyłącznie za pomocą formularza zakupów na stronie www.tabakonline.com minimum wartości zamówienia hurtowego to 500 zł. Po poprawnym wypełnieniu formularza zamówienia i ostatecznym potwierdzeniu chęci zakupu, poprzez przyciśnięcie przycisku „zamawiam”, zamówienie uważa się za wiążące. Ten moment jest również potwierdzeniem znajomości i akceptacją niniejszego regulaminu przez nabywcę. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówień nie będą rozpatrywane i realizowane zaś w uzasadnionych przypadkach rezerwujemy sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia (zwrot wpłaconych pieniędzy), ograniczenia sposobu płatności lub zażądania przedpłaty. Zamówienie przesłane do nas od nowego klienta, który wybrał formę zapłaty „pobranie” jest potwierdzane telefonicznie przez naszego handlowca. Bardzo proszę o podanie nr. telefonu w celu potwierdzenia zamówienia i sprawdzenia poprawności danych do wysyłki i wystawianej faktury. Zamówienia od klientów, którzy dokonywali już zakupów, a wybrali formę zapłaty „pobranie” będą  realizowane niezwłocznie bez potwierdzania.

Czas realizacji zamówienia.
Na łączny czas oczekiwania na dostawę składa się czas realizacji zamówienia przez www.TabakOnline.com oraz czas transportu, w zależności od wybranej formy dostawy i płatności (polecony priorytet, przesyłka kurierska – przedpłata, pobranie) standardowo wynosi od 2 do 4 dni roboczych. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 14.00, a także w soboty, w niedziele i święta rozpatrywane będą następnego dnia roboczego. W przypadku braku możliwości zrealizowania zamówienia w standardowym czasie, Klient jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. W chwili, kiedy tabakonline.com nie jest w stanie zrealizować całego zamówienia firma zobowiązuje się poinformować o tym fakcie nabywcę i zaoferować inne rozwiązanie (zamiana produktu, zwrot wpłaty, pomniejszenie wartości pobrania).

Formy płatności.
Wpłata całości na konto – klient przedpłaca wartość zamówionych towarów plus koszty dostawy.
Pobranie – klient uiszcza należność dostarczycielowi przesyłki gotówką w chwili odbioru zamówienia (wartość zamówionych towarów plus koszty dostawy).
Zamówienie z formą zapłaty „za pobraniem przy odbiorze” musi zostać potwierdzone przez personel hurtowni w celu zweryfikowania poprawności danych. Bardzo proszę o podanie nr. telefonu.
Zamówienia z wyżej wymienioną formą zapłaty bez podania nr telefonu zostaną odrzucone.

Formy wysyłki.
Równolegle z przesyłką dostarczany zostanie dokument zakupu – paragon lub na życzenie faktura VAT. Zakupione na www.TabakOnline.com produkty przesyłamy za pośrednictwem:

GLS  (przesyłka kurierska) koszt:
przedpłata              - 18,00zł
pobranie                 - 22,00zł

Poczta Polska (priorytet) koszt:
przedpłata              - 14,00zł
pobranie                 - 22,00zł

Paczkomaty (InPost) koszt:
przedpłata              - 12,00zł

Hurtownia www.TabakOnline.com pokrywa koszt dostawy przesyłki jeśli wartość zamówionego towaru przekracza 1500,00 zł. Podane powyżej ceny wysyłki dotyczą wyłącznie przesyłek na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Realizujemy wysyłkę tylko na terenie Polski.

Zwroty i reklamacje.
Nabywca ma prawo dokonania zwrotu zakupionych produktów bez podania przyczyny w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość w terminie do 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru. Jest to możliwe tylko w przypadku, gdy produkt nie jest uszkodzony, zniszczony i nie nosi śladów jakichkolwiek oznak używania lub w przypadku tabaki, tytoniu, cygar produkty te są nadal zapakowane w nienaruszone „fabryczne” opakowania. Zwracany produkt należy przesłać na adres firmy Akan na koszt nabywcy, wraz z danymi nabywcy , numerem zamówienia i dowodem zakupu (paragon/faktura). Do takiej przesyłki zwrotnej należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz numer konta, na jakie ma zostać zwrócona zapłata. Pieniądze zostaną zwrócone przelewem w ciągu 7 dni roboczych od dnia otrzymania przesyłki zwrotnej. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko w momencie odbioru towaru w obecności doręczyciela/kuriera. Warunkiem przyjęcia tego typu reklamacji będzie spisanie wraz z doręczycielem/kurierem protokołu reklamacyjnego. Nabywca ma prawo do reklamacji kupionego produktu na podstawie niezgodności towaru z umową (produkt posiada wady, został uszkodzony podczas przygotowania przesyłki lub transportu), lub na podstawie uszkodzeń wynikłych z normalnego użytkowania zakupionego towaru. W przypadku reklamowania wagi towaru np tabaki, tytoniu fajkowego lub tytoniu papierosowego uznane zostaną tylko te przypadki w opakowaniach oryginalnie (fabrycznie) zamkniętych. Gdy reklamacja zostanie uznana hurtownia zobowiązuje się, na podstawie gwarancji, nieodpłatnie naprawić produkt lub wymienić go na nowy, a jeśli będzie to niemożliwe, zwrócić pieniądze. W przypadku nieuzasadnionej reklamacji lub uszkodzenia produktu z winy użytkownika, wszelkie koszty pokrywa klient.

Pozostałe warunki.
Hurtownia zastrzega sobie prawo do: wycofania poszczególnych produktów ze sprzedaży, wprowadzania zmian w poszczególnych punktach Regulaminu. Osoby korzystające z hurtowni www.TabakOnline.com obowiązuje aktualny Regulam.