Cygara Cuaba

Wyświetlono: 1 – 5 z 5 wyników

 • Cygara Cuaba Tradicionales
  Cygara Cuaba Tradicionales
  42,40 PLN
  Cygara Cuaba Tradicionales to bardzo wyjątkowa pozycja w ofercie Habanosa. Wprowadzona została na rynek w 1996 roku, jako odpowiedź na rosnące zainteresowanie cygarami FIGURADOS. Cuaba to klasyczny kształt PERFECTOS, obustronnie zwężony. Format ten był bardzo popularny na początku XX wieku. Cygara te słyną z doskonałej konstrukcji, zapewniającej idealne i równe palenie. Charakteryzują się pełniejszą mocą i doskonałym korzennym aromatem. Zbiorczo cygara pakowane są w drewniane skrzyneczki mieszczące 25 sztuk.

  Wymiary: 120mm x 16,3mm
  Cena za jedno...
 • Cygara Cuaba Divinos
  Cygara Cuaba Divinos
  51,20 PLN
  Cygara Cuaba Divinos to bardzo wyjątkowa pozycja w ofercie Habanosa. Wprowadzona została na rynek w 1996 roku, jako odpowiedź na rosnące zainteresowanie cygarami FIGURADOS. Cuaba to klasyczny kształt PERFECTOS, obustronnie zwężony. Format ten był bardzo popularny na początku XX wieku. Cygara te słyną z doskonałej konstrukcji, zapewniającej idealne i równe palenie. Charakteryzują się pełniejszą mocą i doskonałym korzennym aromatem. Zbiorczo cygara pakowane są w drewniane skrzyneczki mieszczące 25 sztuk.

  Wymiary: 100mm x 17,8mm
  Podana wartość to:...
 • Cygara Cuaba Exclusivos
  Cygara Cuaba Exclusivos
  61,50 PLN
  Cuaba Exclusivos.

  Wymiary: 145mm x 17mm
  Podana wartość: cena za jedno cygaro.
 • Cygara Cuaba Distinguidos
  Cygara Cuaba Distinguidos
  78,70 PLN
  Cuaba Distinguidos
  Wymiary: 162mm x 21mm
  Format: Perfecto
  Podana wartość: cena za jedno cygaro.
 • Cygara Cuaba Salomon
  Cygara Cuaba Salomon
  109,40 PLN
  Cygara Cuaba Salomones to bardzo wyjątkowa pozycja w ofercie Habanosa. Wprowadzona została na rynek w 1996 roku, jako odpowiedź na rosnące zainteresowanie cygarami FIGURADOS. Cuaba to klasyczny kształt PERFECTOS, obustronnie zwężony. Format ten był bardzo popularny na początku XX wieku.
  Cygara te słyną z doskonałej konstrukcji, zapewniającej idealne i równe palenie. Charakteryzują się pełniejszą mocą i doskonałym korzennym aromatem.
  Zbiorczo cygara pakowane są w drewniane skrzyneczki mieszczące 10 sztuk.

  Wymiary: 186mm x 24,2mm
  Podana...