Zapalniczki Mini

Wyświetlono: 1 – 16 z 16 wyników

 • Zapalniczka Piezzo F16 S202
  Zapalniczka Piezzo F16 S202
  0,90 PLN
  Zapalniczka Piezzo F16 S202.

  Podana wartość: cena za jedna zapalniczkę.
 • Zapalniczka Electronic 187015
  Zapalniczka Electronic 187015
  1,30 PLN
  Zapalniczka Electronic 187015.

  Podana wartość to: cena za jedna zapalniczkę.
 • Zapalniczka Electronic 187019
  Zapalniczka Electronic 187019
  1,30 PLN
  Zapalniczka Electronic 187019.

  Podana wartość to: cena za jedna zapalniczkę.
 • Zapalniczka żarowa F16 Turbo Rubber N (Blue)
  Zapalniczka żarowa F16 Turbo Rubber N (Blue)
  2,10 PLN
  Żarowa zapalniczka F16 Turbo Rubber.
  Niebieska zapalniczka F16 Turbo Rubber to praktyczna zapalarka wyposażona w mocny palnik żarowy typu Jet-Turbo (żar w czerwonym kolorze). Posiada także klapkę osłaniającą dyszę będącą przyciskiem startowym, zawór do napełniania zbiornika gazem i płynną regulację wysokości żaru. Mocny korpus zapalniczki został pokryty delikatnym w dotyku, tworzywem które sprawia, że zapalniczka bardzo stabilnie leży w dłoni. Spód obudowy to transparentny plastik który umożliwia bieżącą kontrolę ilości gazu.
  Wymiary zapalniczki: 80mm...
 • Zapalniczka żarowa F16 Turbo Rubber N (Green)
  Zapalniczka żarowa F16 Turbo Rubber N (Green)
  2,10 PLN
  Żarowa zapalniczka F16 Turbo Rubber.
  Zielona zapalniczka F16 Turbo Rubber to praktyczna zapalarka wyposażona w mocny palnik żarowy typu Jet-Turbo (żar w czerwonym kolorze). Posiada także klapkę osłaniającą dyszę będącą przyciskiem startowym, zawór do napełniania zbiornika gazem i płynną regulację wysokości żaru. Mocny korpus zapalniczki został pokryty delikatnym w dotyku, tworzywem które sprawia, że zapalniczka bardzo stabilnie leży w dłoni. Spód obudowy to transparentny plastik który umożliwia bieżącą kontrolę ilości gazu.
  Wymiary zapalniczki: 80mm...
 • Zapalniczka żarowa F16 Turbo Rubber N (Purple)
  Zapalniczka żarowa F16 Turbo Rubber N (Purple)
  2,10 PLN
  Żarowa zapalniczka F16 Turbo Rubber.
  Purpurowa zapalniczka F16 Turbo Rubber to praktyczna zapalarka wyposażona w mocny palnik żarowy typu Jet-Turbo (żar w czerwonym kolorze). Posiada także klapkę osłaniającą dyszę będącą przyciskiem startowym, zawór do napełniania zbiornika gazem i płynną regulację wysokości żaru. Mocny korpus zapalniczki został pokryty delikatnym w dotyku, tworzywem które sprawia, że zapalniczka bardzo stabilnie leży w dłoni. Spód obudowy to transparentny plastik który umożliwia bieżącą kontrolę ilości gazu.
  Wymiary zapalniczki: 80mm...
 • Zapalniczka żarowa F16 Turbo Rubber N (Yellow)
  Zapalniczka żarowa F16 Turbo Rubber N (Yellow)
  2,10 PLN
  Żarowa zapalniczka F16 Turbo Rubber.
  Żółta zapalniczka F16 Turbo Rubber to praktyczna zapalarka wyposażona w mocny palnik żarowy typu Jet-Turbo (żar w czerwonym kolorze). Posiada także klapkę osłaniającą dyszę będącą przyciskiem startowym, zawór do napełniania zbiornika gazem i płynną regulację wysokości żaru. Mocny korpus zapalniczki został pokryty delikatnym w dotyku, tworzywem które sprawia, że zapalniczka bardzo stabilnie leży w dłoni. Spód obudowy to transparentny plastik który umożliwia bieżącą kontrolę ilości gazu.
  Wymiary zapalniczki: 80mmx...
 • Zapalniczka żarowo-płomieniowa 23050 Blue
  Zapalniczka żarowo-płomieniowa 23050 Blue
  4,20 PLN
  Zapalniczka  Dos Fuegos 23050 Blue to ekonomiczna zapalarka do cygar, wyposażona w dwa źródła ognia: płomień i żar typu JET. Obudowa to transparentny kolorowy akryl dzięki któremu mamy cały czas kontrolę nad ilością gazu. Zapalniczka posiada dwa niezależne włączniki i regulatory wysokości płomienia i mocy żaru. W podstawie umieszczono zaworek do wielokrotnego napełniania gazem.
  Wielkość zapalniczki: 65mm x 33mm x 16mm.
  Waga: 28 gramów (pełen zbiornik gazu).
  Podana wartość to: cena jednej zapalniczki.
 • Zapalniczka żarowo-płomieniowa 23050 Green
  Zapalniczka żarowo-płomieniowa 23050 Green
  4,20 PLN
  Zapalniczka  Dos Fuegos 23050 Green to ekonomiczna zapalarka do cygar, wyposażona w dwa źródła ognia: płomień i żar typu JET. Obudowa to transparentny kolorowy akryl dzięki któremu mamy cały czas kontrolę nad ilością gazu. Zapalniczka posiada dwa niezależne włączniki i regulatory wysokości płomienia i mocy żaru. W podstawie umieszczono zaworek do wielokrotnego napełniania gazem.
  Wielkość zapalniczki: 65mm x 33mm x 16mm.
  Waga: 28 gramów (pełen zbiornik gazu).
  Podana wartość to: cena jednej zapalniczki.
 • Zapalniczka żarowo-płomieniowa 23050 Orange
  Zapalniczka żarowo-płomieniowa 23050 Orange
  4,20 PLN
  Zapalniczka  Dos Fuegos 23050 Orange to ekonomiczna zapalarka do cygar, wyposażona w dwa źródła ognia: płomień i żar typu JET. Obudowa to transparentny kolorowy akryl dzięki któremu mamy cały czas kontrolę nad ilością gazu. Zapalniczka posiada dwa niezależne włączniki i regulatory wysokości płomienia i mocy żaru. W podstawie umieszczono zaworek do wielokrotnego napełniania gazem.
  Wielkość zapalniczki: 65mm x 33mm x 16mm.
  Waga: 28 gramów (pełen zbiornik gazu).
  Podana wartość to: cena jednej zapalniczki.
 • Zapalniczka żarowo-płomieniowa 23050 Red
  Zapalniczka żarowo-płomieniowa 23050 Red
  4,20 PLN
  Zapalniczka  Dos Fuegos 23050 Red to ekonomiczna zapalarka do cygar, wyposażona w dwa źródła ognia: płomień i żar typu JET. Obudowa to transparentny kolorowy akryl dzięki któremu mamy cały czas kontrolę nad ilością gazu. Zapalniczka posiada dwa niezależne włączniki i regulatory wysokości płomienia i mocy żaru. W podstawie umieszczono zaworek do wielokrotnego napełniania gazem.
  Wielkość zapalniczki: 65mm x 33mm x 16mm.
  Waga: 28 gramów (pełen zbiornik gazu).
  Podana wartość to: cena jednej zapalniczki.
 • Zapalniczka żarowo-płomieniowa 23050 Yellow
  Zapalniczka żarowo-płomieniowa 23050 Yellow
  4,20 PLN
  Zapalniczka  Dos Fuegos 23050 Yellow to ekonomiczna zapalarka do cygar, wyposażona w dwa źródła ognia: płomień i żar typu JET. Obudowa to transparentny kolorowy akryl dzięki któremu mamy cały czas kontrolę nad ilością gazu. Zapalniczka posiada dwa niezależne włączniki i regulatory wysokości płomienia i mocy żaru. W podstawie umieszczono zaworek do wielokrotnego napełniania gazem.
  Wielkość zapalniczki: 65mm x 33mm x 16mm.
  Waga: 28 gramów (pełen zbiornik gazu).
  Podana wartość to: cena jednej zapalniczki.
 • Zapalniczka Dora 40579 (Blue)
  Zapalniczka Dora 40579 (Blue)
  6,10 PLN
  Zapalniczka 40579 Blue to żarowa (palnik Jett-Turbo) zapalarka wyposażona w płynną regulacje mocy żaru i zawór (w dolnej części korpusu) do wielokrotnego napełniania gazem. Palnik został zabezpieczony przed zabrudzeniem przykrywką z mechanizmem sprężynowym. Zapalniczka uruchamiana jest systemem piezzo-elektrycznym. Obudowa została wykonana z wytrzymałego plastiku z kolorową, metaliczną powłoką.

  Wielkość zapalniczki: 68mm x 35mm x 15mm.
  Waga: 25 gramów (pełen zbiornik gazu).
  Podana wartość to: cena jednej zapalniczki.
 • Zapalniczka żarowa 40613 Gun
  Zapalniczka żarowa 40613 Gun
  24,30 PLN
  Żarowa zapalniczka 40613 Gun.Zapalniczka żarowa 40613 to bardzo praktyczna zapalarka dla każdego palacza cygar i cygaretek. Żarowy palnik typu JETT-TURBO uruchamiany jest przyciskiem w górnej części korpusu. Praktyczna zatyczka dyszy skutecznie chroni wrażliwy mechanizm Turbo-Jet przez uszkodzeniem i zabrudzeniem. Blokada zapłonu (pokrętło) znacznie poprawia bezpieczeństwo, a szeroka podstawa zapewnia stabilność całej konstrukcji. W obudowie korpusu znajduje sie wzkaźnik nabicia gazem, a w stopie dusza do napełniania zbiornika i łatwa regulacja mocy żaru.Wymiary...
 • Zapalniczka żarowa 40613 Orange
  Zapalniczka żarowa 40613 Orange
  24,30 PLN
  Żarowa zapalniczka 40613 Orange.Zapalniczka żarowa 40613 to bardzo praktyczna zapalarka dla każdego palacza cygar i cygaretek. Żarowy palnik typu JETT-TURBO uruchamiany jest przyciskiem w górnej części korpusu. Praktyczna zatyczka dyszy skutecznie chroni wrażliwy mechanizm Turbo-Jet przez uszkodzeniem i zabrudzeniem. Blokada zapłonu (pokrętło) znacznie poprawia bezpieczeństwo, a szeroka podstawa zapewnia stabilność całej konstrukcji. W obudowie korpusu znajduje sie wzkaźnik nabicia gazem, a w stopie dusza do napełniania zbiornika i łatwa regulacja mocy żaru.Wymiary...
 • Zapalniczka żarowa 40613 Silver
  Zapalniczka żarowa 40613 Silver
  24,30 PLN
  Żarowa zapalniczka 40613 Silver.Zapalniczka żarowa 40613 to bardzo praktyczna zapalarka dla każdego palacza cygar i cygaretek. Żarowy palnik typu JETT-TURBO uruchamiany jest przyciskiem w górnej części korpusu. Praktyczna zatyczka dyszy skutecznie chroni wrażliwy mechanizm Turbo-Jet przez uszkodzeniem i zabrudzeniem. Blokada zapłonu (pokrętło) znacznie poprawia bezpieczeństwo, a szeroka podstawa zapewnia stabilność całej konstrukcji. W obudowie korpusu znajduje sie wzkaźnik nabicia gazem, a w stopie dusza do napełniania zbiornika i łatwa regulacja mocy żaru.Wymiary...