Robert Mc Conell

Wyświetlono: 1 – 6 z 6 wyników

 • Robert McConnell Covent Garden 50g
  Robert McConnell Covent Garden 50g
  75,90 PLN
  Robert McConnell Covent Garden to fajkowa mieszanka przypominająca słynny Dunhill Nightcap, tytoń typu angielskiego, na podstawie Latakii, a także Orient, Perique i Virginia. Kompozycje oferuje wysublimowane i złożone aromaty drzewne, kwiatowe, cytrusowe i śliwkowe. Tytoń fajkowy Covent Garden oczaruje nawet najbardziej wymagających amatorów fajki, a dzięki bardzo delikatnej mocy, można go palić cały dzień.
  Producent: Kohlhase & Kopp, Niemcy.
  Skład: Latakia, Virginia, Orient, Perique.
  Waga (netto): 50g.
  Opakowanie: metalowa puszka.
  Podana...
 • Robert McConnell Notting Hill 50g
  Robert McConnell Notting Hill 50g
  75,90 PLN
  Tytoń fajkowy Robert McConnell Nothing Hill to bogata i aromatyczna propozycja, nieco różniąca się od klasycznej angielskiej mieszanki Latakii. Kompozycja wzbogacona jest o orientalne tytonie z Turcji i Arabii, a także domieszkę amerykańskiej Virginii z Georgii. Powszechnie uważana jest za odpowiednik tytoniu fajkowego Dunhill Standard Mixture jednak charakteryzuje się nieco bogatszym aromatem i większą słodyczą.
  Producent: Kohlhase & Kopp, Niemcy.
  Skład: Latakia, Oriental/Turkish, Virginia.
  Waga (netto): 50g.
  Opakowanie: metalowa...
 • Robert McConnell Paddington 50g
  Robert McConnell Paddington 50g
  75,90 PLN
  Robert McConnell Paddington (tytoń fajkowy) to wyjątkowa mieszanka najlepszych gatunków tytoni Virginia. Kompozycja oferuje bogate i złożone aromaty drewna, herbaty i cytrusów. Wielu miłośników fajki twierdzi, że Robert McConnell Paddington to mieszanka łudząco przypominająca ceniony tytoń Dunhill Royal Yacht. Jednak od wzorca różni się delikatniejszą aromatyzacją śliwki i nieco mniejszą, choć nadal dużą mocą.
  Producent: Kohlhase & Kopp, Niemcy.
  Skład: Virginia.
  Waga (netto): 50g.
  Opakowanie: metalowa puszka.
  Podana wartość t...
 • Robert McConnell Red Virginia 50g
  Robert McConnell Red Virginia 50g
  79,90 PLN
  Robert McConnell Red Virginia to bogata kompozycji liści tytoniu z Karoliny i Virginii. Szczypta tytoniu Perigue dodaje smaku i elekancji tej doskonałej mieszance. Aromat tytoniu to ciemna czekolada.
  Opakowanie: 50g
  Rodzaj cięcia: Mixture
  Podana wartość: cena za jedno opakowanie.
 • Robert McConnell Scottish C 50g
  Robert McConnell Scottish C 50g
  79,90 PLN
  Robert McConnell Scottish C to wyróżniająca się mieszanka skomponowana według najstarszej receptury. Obecnie palona jest na całym świecie i rozpoznawana jako Original Bland - matka wszystkich późniejszych mieszanek. Baza tej mieszanki to tytoń Red Kentacky z odrobiną Virginii i tytoniu Turkish. Tytoń jest delikatnie sprasowany, cięty i lekko rozdrobniony. Dopełnienie smaku i aromatu stanowią tytonie Latakia i Carolina. W rezultacie jest to jedna z najlepszych mieszanek o pełnym aromacie dostępnych na rynku. Jeżeli początkujący fajczarz spróbuje tego tytoniu raczej...
 • Robert McConnell Highgate 50g
  Robert McConnell Highgate 50g
  85,90 PLN
  Robert McConnell Highgate uchodzi za odpowiednik dobrze znanego fajczarzom tytoniu Dunhill Navy Rolls. Kompozycja różni się jednak od pierwowzoru domieszką tytoniu Black Cavendish. Robert McConnell Highgate to fajkowa mieszanka średniej mocy, oferująca bogaty i znakomicie zbalansowany aromat. Wyczuwalne są słodkie nuty rodzynek i karmelu, tytoni Virginia i Black Cavendish, a także delikatna pieprzność Perique.
  Producent: Kohlhase & Kopp, Niemcy.
  Skład: Perique, Virginia, Black Cavendish.
  Waga (netto): 50g.
  Opakowanie: metalowa...