Fajki Aldo Morelli

Wyświetlono: 1 – 18 z 18 wyników

 • Fajka Aldo Morelli Fiorita 480
  Fajka Aldo Morelli Fiorita 480
  149,00 PLN
  Aldo Morelli Fiorita 480 to bardzo ładna fajka wykonana z odpornego drewna, bulwy wrzośca. Niewątpliwą ozdobą fajki jest metalowy ring (kolor złota), który dodatkowo zabezpiecza sztylek przed uszkodzeniem. Ustnik to czarny akryl, przystosowany do palenia ze standartowymi filtrami 9mm. Wnętrze cybucha zostało pokryte prekarbonizatem, który w znacznym stopniu zabezpiecza fajkę przed przepaleniem. W skład kompletu wchodzi jeszcze firmowy  mieszek.

  Wymiary fajki: długość - 149mm, wysokość główki - 49mm, szerokość – 37mm.
  Podana wartość to: cena...
 • Fajka Aldo Morelli Fiorita 481
  Fajka Aldo Morelli Fiorita 481
  149,00 PLN
  Aldo Morelli Fiorita 481 to bardzo ładna fajka wykonana z odpornego drewna, bulwy wrzośca. Niewątpliwą ozdobą fajki jest metalowy ring (kolor złota), który dodatkowo zabezpiecza sztylek przed uszkodzeniem. Ustnik to czarny akryl, przystosowany do palenia ze standartowymi filtrami 9mm. Wnętrze cybucha zostało pokryte prekarbonizatem, który w znacznym stopniu zabezpiecza fajkę przed przepaleniem. W skład kompletu wchodzi jeszcze firmowy  mieszek.

  Wymiary fajki: długość - 146mm, wysokość główki - 49mm, szerokość – 44mm.
  Podana wartość to: cena...
 • Fajka Aldo Morelli Fiorita 482
  Fajka Aldo Morelli Fiorita 482
  149,00 PLN
  Aldo Morelli Fiorita 482 to bardzo ładna fajka wykonana z odpornego drewna, bulwy wrzośca. Niewątpliwą ozdobą fajki jest metalowy ring (kolor złota), który dodatkowo zabezpiecza sztylek przed uszkodzeniem. Ustnik to czarny akryl, przystosowany do palenia ze standartowymi filtrami 9mm. Wnętrze cybucha zostało pokryte prekarbonizatem, który w znacznym stopniu zabezpiecza fajkę przed przepaleniem. W skład kompletu wchodzi jeszcze firmowy  mieszek.

  Wymiary fajki: długość - 143mm, wysokość główki - 48mm, szerokość – 39mm.
  Podana wartość to: cena...
 • Fajka Aldo Morelli Fiorita 483
  Fajka Aldo Morelli Fiorita 483
  149,00 PLN
  Aldo Morelli Fiorita 483 to bardzo ładna fajka wykonana z odpornego drewna, bulwy wrzośca. Niewątpliwą ozdobą fajki jest metalowy ring (kolor złota), który dodatkowo zabezpiecza sztylek przed uszkodzeniem. Ustnik to czarny akryl, przystosowany do palenia ze standartowymi filtrami 9mm. Wnętrze cybucha zostało pokryte prekarbonizatem, który w znacznym stopniu zabezpiecza fajkę przed przepaleniem.
  Wymiary fajki: długość - 147mm, wysokość główki - 47mm, szerokość – 41mm.
  Waga fajki: 50 gramów.
  Podana wartość to: cena za jedną fajkę.
 • Fajka Aldo Morelli Fiorita 484
  Fajka Aldo Morelli Fiorita 484
  149,00 PLN
  Aldo Morelli Fiorita 484 to bardzo ładna fajka wykonana z odpornego drewna, bulwy wrzośca. Niewątpliwą ozdobą fajki jest metalowy ring (kolor złota), który dodatkowo zabezpiecza sztylek przed uszkodzeniem. Ustnik to czarny akryl, przystosowany do palenia ze standartowymi filtrami 9mm. Wnętrze cybucha zostało pokryte prekarbonizatem, który w znacznym stopniu zabezpiecza fajkę przed przepaleniem. W skład kompletu wchodzi jeszcze firmowy  mieszek.

  Wymiary fajki: długość - 144mm, wysokość główki - 52mm, szerokość – 42mm.
  Podana wartość to: cena...
 • Fajka Aldo Morelli Fiorita 485
  Fajka Aldo Morelli Fiorita 485
  149,00 PLN
  Aldo Morelli Fiorita 485 to bardzo ładna fajka wykonana z odpornego drewna, bulwy wrzośca. Niewątpliwą ozdobą fajki jest metalowy ring (kolor złota), który dodatkowo zabezpiecza sztylek przed uszkodzeniem. Ustnik to czarny akryl, przystosowany do palenia ze standartowymi filtrami 9mm. Wnętrze cybucha zostało pokryte prekarbonizatem, który w znacznym stopniu zabezpiecza fajkę przed przepaleniem. W skład kompletu wchodzi jeszcze firmowy  mieszek.

  Wymiary fajki: długość - 148mm, wysokość główki - 52mm, szerokość – 42mm.
  Podana wartość to: cena...
 • Fajka Aldo Morelli Fiorita 490
  Fajka Aldo Morelli Fiorita 490
  149,00 PLN
  Aldo Morelli Fiorita 490 to bardzo ładna fajka wykonana z odpornego drewna, bulwy wrzośca. Niewątpliwą ozdobą fajki jest metalowy ring (kolor złota), który dodatkowo zabezpiecza sztylek przed uszkodzeniem. Ustnik to czarny akryl, przystosowany do palenia ze standartowymi filtrami 9mm. Wnętrze cybucha zostało pokryte prekarbonizatem, który w znacznym stopniu zabezpiecza fajkę przed przepaleniem. W skład kompletu wchodzi jeszcze firmowy  mieszek.

  Wymiary fajki: długość - 147mm, wysokość główki - 49mm, szerokość – 38mm.
  Podana wartość to: cena...
 • Fajka Aldo Morelli Fiorita 491
  Fajka Aldo Morelli Fiorita 491
  149,00 PLN
  Aldo Morelli Fiorita 491 to bardzo ładna fajka wykonana z odpornego drewna, bulwy wrzośca. Niewątpliwą ozdobą fajki jest metalowy ring (kolor złota), który dodatkowo zabezpiecza sztylek przed uszkodzeniem. Ustnik to czarny akryl, przystosowany do palenia ze standartowymi filtrami 9mm. Wnętrze cybucha zostało pokryte prekarbonizatem, który w znacznym stopniu zabezpiecza fajkę przed przepaleniem. W skład kompletu wchodzi jeszcze firmowy  mieszek.

  Wymiary fajki: długość - 147mm, wysokość główki - 49mm, szerokość – 43mm.
  Podana wartość to: cena...
 • Fajka Aldo Morelli Fiorita 492
  Fajka Aldo Morelli Fiorita 492
  149,00 PLN
  Aldo Morelli Fiorita 492 to bardzo ładna fajka wykonana z odpornego drewna, bulwy wrzośca. Niewątpliwą ozdobą fajki jest metalowy ring (kolor złota), który dodatkowo zabezpiecza sztylek przed uszkodzeniem. Ustnik to czarny akryl, przystosowany do palenia ze standartowymi filtrami 9mm. Wnętrze cybucha zostało pokryte prekarbonizatem, który w znacznym stopniu zabezpiecza fajkę przed przepaleniem. W skład kompletu wchodzi jeszcze firmowy  mieszek.

  Wymiary fajki: długość - 144mm, wysokość główki - 49mm, szerokość – 38mm.
  Podana wartość to: cena...
 • Fajka Aldo Morelli Fiorita 493
  Fajka Aldo Morelli Fiorita 493
  149,00 PLN
  Aldo Morelli Fiorita 493 to bardzo ładna fajka wykonana z odpornego drewna, bulwy wrzośca. Niewątpliwą ozdobą fajki jest metalowy ring (kolor złota), który dodatkowo zabezpiecza sztylek przed uszkodzeniem. Ustnik to czarny akryl, przystosowany do palenia ze standartowymi filtrami 9mm. Wnętrze cybucha zostało pokryte prekarbonizatem, który w znacznym stopniu zabezpiecza fajkę przed przepaleniem.
  Wymiary fajki: długość - 143mm, wysokość główki - 49mm, szerokość – 41mm.
  Waga fajki: 51 gramów.
  Podana wartość to: cena za jedną fajkę.
 • Fajka Aldo Morelli Fiorita 494
  Fajka Aldo Morelli Fiorita 494
  149,00 PLN
  Aldo Morelli Fiorita 494 to bardzo ładna fajka wykonana z odpornego drewna, bulwy wrzośca. Niewątpliwą ozdobą fajki jest metalowy ring (kolor złota), który dodatkowo zabezpiecza sztylek przed uszkodzeniem. Ustnik to czarny akryl, przystosowany do palenia ze standartowymi filtrami 9mm. Wnętrze cybucha zostało pokryte prekarbonizatem, który w znacznym stopniu zabezpiecza fajkę przed przepaleniem.
  Wymiary fajki: długość - 145mm, wysokość główki - 52mm, szerokość – 41mm.
  Waga fajki: 55 gramów.
  Podana wartość to: cena za jedną fajkę.
 • Fajka Aldo Morelli Fiorita 495
  Fajka Aldo Morelli Fiorita 495
  149,00 PLN
  Aldo Morelli Fiorita 495 to bardzo ładna fajka wykonana z odpornego drewna, bulwy wrzośca. Niewątpliwą ozdobą fajki jest metalowy ring (kolor złota), który dodatkowo zabezpiecza sztylek przed uszkodzeniem. Ustnik to czarny akryl, przystosowany do palenia ze standartowymi filtrami 9mm. Wnętrze cybucha zostało pokryte prekarbonizatem, który w znacznym stopniu zabezpiecza fajkę przed przepaleniem. W skład kompletu wchodzi jeszcze firmowy  mieszek.

  Wymiary fajki: długość - 144mm, wysokość główki - 50mm, szerokość – 41mm.
  Podana wartość to: cena...
 • Fajka Aldo Morelli Fiorita 510
  Fajka Aldo Morelli Fiorita 510
  149,00 PLN
  Aldo Morelli Fiorita 510 to bardzo ładna fajka wykonana z odpornego drewna, bulwy wrzośca. Niewątpliwą ozdobą fajki jest metalowy ring (kolor złota), który dodatkowo zabezpiecza sztylek przed uszkodzeniem. Ustnik to czarny akryl, przystosowany do palenia ze standartowymi filtrami 9mm. Wnętrze cybucha zostało pokryte prekarbonizatem, który w znacznym stopniu zabezpiecza fajkę przed przepaleniem.
  Wymiary fajki: długość - 150mm, wysokość główki - 49mm, szerokość – 38mm.
  Waga fajki: 55 gramów.
  Podana wartość to: cena za jedną fajkę.
 • Fajka Aldo Morelli Fiorita 511
  Fajka Aldo Morelli Fiorita 511
  149,00 PLN
  Aldo Morelli Fiorita 511 to bardzo ładna fajka wykonana z odpornego drewna, bulwy wrzośca. Niewątpliwą ozdobą fajki jest metalowy ring (kolor złota), który dodatkowo zabezpiecza sztylek przed uszkodzeniem. Ustnik to czarny akryl, przystosowany do palenia ze standartowymi filtrami 9mm. Wnętrze cybucha zostało pokryte prekarbonizatem, który w znacznym stopniu zabezpiecza fajkę przed przepaleniem. W skład kompletu wchodzi jeszcze firmowy  mieszek.

  Wymiary fajki: długość - 147mm, wysokość główki - 48mm, szerokość – 42mm.
  Podana wartość to: cena...
 • Fajka Aldo Morelli Fiorita 512
  Fajka Aldo Morelli Fiorita 512
  149,00 PLN
  Aldo Morelli Fiorita 512 to bardzo ładna fajka wykonana z odpornego drewna, bulwy wrzośca. Niewątpliwą ozdobą fajki jest metalowy ring (kolor złota), który dodatkowo zabezpiecza sztylek przed uszkodzeniem. Ustnik to czarny akryl, przystosowany do palenia ze standartowymi filtrami 9mm. Wnętrze cybucha zostało pokryte prekarbonizatem, który w znacznym stopniu zabezpiecza fajkę przed przepaleniem. W skład kompletu wchodzi jeszcze firmowy  mieszek.

  Wymiary fajki: długość - 142mm, wysokość główki - 48mm, szerokość – 38mm.
  Podana wartość to: cena...
 • Fajka Aldo Morelli Fiorita 513
  Fajka Aldo Morelli Fiorita 513
  149,00 PLN
  Aldo Morelli Fiorita 513 to bardzo ładna fajka wykonana z odpornego drewna, bulwy wrzośca. Niewątpliwą ozdobą fajki jest metalowy ring (kolor złota), który dodatkowo zabezpiecza sztylek przed uszkodzeniem. Ustnik to czarny akryl, przystosowany do palenia ze standartowymi filtrami 9mm. Wnętrze cybucha zostało pokryte prekarbonizatem, który w znacznym stopniu zabezpiecza fajkę przed przepaleniem.
  Wymiary fajki: długość - 147mm, wysokość główki - 48mm, szerokość – 41mm.
  Waga fajki: 48 gramów.
  Podana wartość to: cena za jedną fajkę.
 • Fajka Aldo Morelli Fiorita 514
  Fajka Aldo Morelli Fiorita 514
  149,00 PLN
  Aldo Morelli Fiorita 514 to bardzo ładna fajka wykonana z odpornego drewna, bulwy wrzośca. Niewątpliwą ozdobą fajki jest metalowy ring (kolor złota), który dodatkowo zabezpiecza sztylek przed uszkodzeniem. Ustnik to czarny akryl, przystosowany do palenia ze standartowymi filtrami 9mm. Wnętrze cybucha zostało pokryte prekarbonizatem, który w znacznym stopniu zabezpiecza fajkę przed przepaleniem. W skład kompletu wchodzi jeszcze firmowy  mieszek.

  Wymiary fajki: długość - 142mm, wysokość główki - 50mm, szerokość – 40mm.
  Podana wartośćto:...
 • Fajka Aldo Morelli Fiorita 515
  Fajka Aldo Morelli Fiorita 515
  149,00 PLN
  Aldo Morelli Fiorita 515 to bardzo ładna fajka wykonana z odpornego drewna, bulwy wrzośca. Niewątpliwą ozdobą fajki jest metalowy ring (kolor złota), który dodatkowo zabezpiecza sztylek przed uszkodzeniem. Ustnik to czarny akryl, przystosowany do palenia ze standartowymi filtrami 9mm. Wnętrze cybucha zostało pokryte prekarbonizatem, który w znacznym stopniu zabezpiecza fajkę przed przepaleniem.

  Wymiary fajki: długość - 147mm, wysokość główki - 51mm, szerokość – 42mm.
  Waga fajki: 58 gramów.
  Podana wartość to: cena za jedną fajkę.