FAJKI, TYTONIE I AKCESORIA


Podobno w fajce można się zakochać. Jesteś bliski zauroczenia? Czy może celebrowanie fajki już stało się nieodłączną częścią Twojego życia ? Zarówno w jednym , jak i drugim przypadku, powinieneś zaopatrzyć się w fajkę z prawdziwego zdarzenia. Oferujemy Ci najwyższej klasy fajki z wrzośca, gruszy, jatoby, oliwki, sepolitu i inne (ceramiczno - drewniane oraz kukurydziane): Peterson, Stanwell, Falcon, Savinelli, W.Pastuch, Worobiec, Bróg i wiele, wiele innych.
Ale dobra fajka to dopiero połowa sukcesu. Do pełni szczęścia, do możliwości delektowania się smakiem i aromatem fajki, brakuje Ci jeszcze dobrego tytoniu. Liczba dostępnych w naszym sklepie tytoni, ich różnorodność i najwyższa jakość zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wytrawnego i wymagającego fajczarza. Wystarczy wymienić tylko kilka marek: Davidoff, Amphora, Alsbo, Biały Dom, Mac Baren, Imperial, Rattrays, Poschli, Ashton, Dan Tobacco, Savinelli czy Ser Jacopo.
Sprawdź wnikliwie i uważnie, jakie akcesoria fajkowe są dostępne na naszej stronie. Znajdziesz tu na pewno: filtry, frezy i nawilżacze, ubijaki i mieszki, wyciory, zapalniczki i zapałki fajkowe, saszetki, popielniczki oraz niezbędne kosmetyki. Jeżeli nie traktujesz palenia fajki wyłącznie instrumentalnie - sięgnij po fachową literaturę.

FAJKI Z WRZOŚCA
FAJKI Z GRUSZY
FAJKI Z JATOBY
FAJKI Z OLIWKI
FAJKI Z SEPOLITU
FAJKI INNE
TYTONIE FAJKOWE
AKCESORIA FAJKOWE

Jeśli masz jakieś pytania czy wątpliwości, a może potrzebujesz pomocy w dokonaniu wyboru napisz lub zadzwoń doradzimy. [email protected], tel: 52 589 24 40, 665 371 976.