Fajka szklana

Wyświetlono: 1 – 3 z 3 wyników

 • Lufka - Fajka wodna 54200 E
  Lufka - Fajka wodna 54200 E
  9,60 PLN
  Wymiary: wysokość -118mm, szerokość zbiornika -50mm, grubość zbiornika - 22mm.
  Niespotykane połączenie lufki do papierosów i fajki wodnej. Dzięki specjalnej budowie cybucha można w niej palić papierosa lub doskonały tytoń. Produkt wykonany został z trwałego akrylu i metalu. Dym papierosa zostaje przefiltrowany i schłodzony przez wodę w zbiorniku, dzięki czemu jest czystszy i zimniejszy co pozwala bardziej cieszyć się aromatem palonego tytoniu. Fajeczka umieszczona jest na blisterze.
   
 • Wyrzynarka Xikar Black 009BK
  Wyrzynarka Xikar Black 009BK
  244,00 PLN
  Wyrzynarka Xikar Black 009BK to kwintesencja solidności i elegancji. Wykonana z najwyższej jakości materiałów, emanuje trwałością i luksusem. Jej ergonomiczny design sprawia, że korzystanie z niej to czysta przyjemność. Ostrze o imponującej średnicy 9mm, doskonale naostrzone, z łatwością przeniknie każde cygaro, zapewniając perfekcyjne otwarcie. Dodatkowo, wbudowane kółko do kluczy sprawia, że wyrzynarka staje się wszechstronnym narzędziem, zawsze pod ręką.Wielkość (długość, średnica):
  Średnica wycięcia: 9mm.
  Podana wartość to: cena jednej...
 • Wyrzynarka Xikar Silver 009SL
  Wyrzynarka Xikar Silver 009SL
  244,00 PLN
  Wyrzynarka Xikar Silver 009SL to wykonane z najwyższej jakości materiałów, łatwe w użyciu, trwałe i eleganckie akcesorium do otwarcia cygara. Ostrze o średnicy 9mm z łatwością otworzy każde cygaro w formacie parejo. Wyrzynarka posiada także wbudowane kółko do kluczy, dzięki czemu możesz zawsze mieć ją przy sobie.Wielkość (długość, średnica):
  Średnica wycięcia: 9mm.
  Podana wartość to: cena jednej wyrzynarki w pudełku prezentowym.