TABAKA I AKCESORIA


Czy wiesz, że w wielu krajach zaleca się stosowanie tabaki przy zwalczaniu kataru i różnego rodzaju alergii? Udowodniono, iż sproszkowany tytoń wzbogacony substancjami aromatyzującymi oczyszcza i udrażnia drogi oddechowe, nawilża i orzeźwia śluzówkę nosa. Ponieważ tabaka jest używką bezdymną, nie naraża użytkowników na szkodliwe działanie substancji smolistych, natomiast w pełni zaspokaja ich głód nikotynowy.

Większość tabak w proszku dostępna jest w praktycznych, szczelnych tabakierach, które gwarantują świeży i orzeźwiający aromat.
Oferujemy tabaki z najpopularniejszych serii w bardzo korzystnych cenach. U nas zakupisz między innymi tabaki takich firm jak: Mc. Christal’s, Samuel Gawith, Wilson sof Sharrow, Fribourg&Treyer, Bernard Tabak, Posch Tabak Gmbh, Poul Gotard itd.
Chciałbyś zaopatrzyć się w akcesoria tabaczne?- wszelkie dodatki niezbędne przy stosowaniu tabaki, są także dostępne w naszym sklepie.

TABAKA W PROSZKU
AKCESORIA TABACZANE


Jeśli masz jakieś pytania czy wątpliwości, a może potrzebujesz pomocy w dokonaniu wyboru napisz lub zadzwoń doradzimy. [email protected], tel: 52 589 24 40, 665 371 976.