O firmie

Firma Handlowo Usługowa "Akan" otworzyła dla Was swoje podwoje w roku 1997.
Pośród wielu ważnych celów naszej działalności, czołowe miejsce zyskuje oferowanie konsumentom towarów szczycących się najwyższą światową jakością. Podejmując wszelkie działania, staramy się najpierw dogłębnie poznać, wniknąć w struktury lokalnego - polskiego rynku, aby w każdym momencie móc uwzględniać jego specyfikę i dostosować swoje produkty do jego potrzeb i wymogów.

Początkowo, firma zajmowała się sprzedażą detaliczną papierosów, tytoni, cygar i prasy w sukcesywnie otwieranych sklepach własnej sieci, jednocześnie rozwijając aktywnie dystrybucję hurtową art. tytoniowych do innych punktów na terenie woj. kujawsko-pomorskiego.
Dzięki najwyższej klasy towarom, atrakcyjnym cenom, profesjonalnemu podejściu do klienta, oraz intensywnemu zaangażowaniu personelu firmy z powodzeniem rozwijamy własną sieć punktów detalicznych Trafika - Sklep Tytoniowy. Zdobywamy również nowych klientów w sklepach internetowych: www.sklep-tytoniowy.abc24.pl i www.tabakonline.com. Hurtownia internetowa Trafika - Hurt, otwiera się na zaspokajanie potrzeb klientów hurtowych na terenie całej Polski.

Nieprzerwanie, z niezmienną otwartością na dobre, ekskluzywne wyroby, systematycznie rozszerzamy ich gamę. Na znaczną liczbę produktów mamy wyłączność dystrybucyjną w Polsce lub też jesteśmy ich autoryzowanym dystrybutorem. Dynamiczny, prężny rozwój firmy, zawdzięczamy owocnej, opartej o uczciwe zasady, współpracy z naszymi klientami. Zdajemy sobie bowiem sprawę, że dzięki wzajemnemu zaufaniu, partnerskim relacjom, a także miłej profesjonalnej obsłudze, rodzą się korzyści obopólne.