Cygara Fonseca

Wyświetlono: 1 – 4 z 4 wyników

 • Fonseca KDT Cadetes
  Fonseca KDT Cadetes
  24,40 PLN
  Portret Francisko Fonseca, który w 1890 roku w Hawanie założył tę markę, do dnia dzisiejszego zdobi pudełka z cygarami tej fabryki. Cygaro od swojego początku pakowane jest w tradycyjny, XIX-to wieczny sposób, będąc zawijane w papier, delikatny pergamin, co odróżnia go wśród innych kubańskich marek. Cygara Fonseca, zbudowane z tytoniu pochodzącego z Vuelta Abajo, uważanego za najlepszy na Kubie, są delikatne i lekkie. Wszystkie cygara tej marki to "totalmente a mano".
  Wymiary: 115mm x 14,29mm
  Podana wartość: to cena za jedno cygaro.
 • Fonseca Delicias
  Fonseca Delicias
  25,50 PLN
  Fonceca Delicias jest jednym rzadziej występujących w handlu kubańskim cygarem. Charakteryzuje się bardzo bogatym bukietem smaków i aromatów, łatwo się spala przechodząc od łagodnej do średniej mocy. Cygaro od swojego początku pakowane jest w tradycyjny, XIX-to wieczny sposób, będąc zawijane w papier, delikatny pergamin, co odróżnia go wśród innych kubańskich marek. Cygara Fonseca, zbudowane z tytoniu pochodzącego z Vuelta Abajo, uważanego za najlepszy na Kubie, są delikatne i lekkie. Wszystkie cygara tej marki to totalmente a mano.

  Wymiary: 127mmx...
 • Fonseca Cosacos
  Fonseca Cosacos
  36,50 PLN
  Fonceca Cosacos jest jednym rzadziej występujących w handlu kubańskim cygarem. Charakteryzuje się bardzo bogatym bukietem smaków i aromatów, łatwo się spala przechodząc od łagodnej do średniej mocy.

  Cygaro od swojego początku pakowane jest w tradycyjny, XIX-to wieczny sposób, będąc zawijane w papier, delikatny pergamin, co odróżnia go wśród innych kubańskich marek. Cygara Fonseca, zbudowane z tytoniu pochodzącego z Vuelta Abajo, uważanego za najlepszy na Kubie, są delikatne i lekkie. Wszystkie cygara tej marki to totalmente a mano.

  Wymiary:...
 • Fonseca No. 1
  Fonseca No. 1
  50,10 PLN
  Wymiary: 162mm x 17,00mm
  Format: CAZADORES
  Cena za jedno cygaro.
  Cygaro to jest najlepsze z marki Fonseca, warte uwagi jesli preferuję się sredni aromat i bogaty, ostry smak, jakosć produkcji bardzo dobra, sprzedawana w limitowanych ilosciach. Portret Francisko Fonseca, który w 1890 roku w Hawanie założył tę markę, do dnia dzisiejszego zdobi pudełka z cygarami tej fabryki. Cygaro od swojego początku pakowane jest w tradycyjny, XIX-to wieczny sposób, będąc zawijane w papier, delikatny pergamin, co odróżnia go wśród innych kubańskich marek. Cygara 'Fonseca',...