Amphora

Wyświetlono: 1 – 11 z 11 wyników

 • Amphora Black Cavendish - tytoń fajkowy 40g
  Amphora Black Cavendish - tytoń fajkowy 40g
  42,95 PLN
  Amphora Black Cavendish  to wyśmienita mieszanka najwyższej jakości tytoni Virginia, Burley oraz Empire Cavendish. To łagodna, słodka mieszanka z wyczuwalną nutą wanilii i karmelu.
  Opakowanie: hermetycznie zamknięta szaszetka 40g.
  Podana wartość: cena za opakowanie.
 • Amphora No. 2- tytoń fajkowy 40g
  Amphora No. 2- tytoń fajkowy 40g
  42,95 PLN
  Amphora Special Reserve No. 2  to kompozycja 3 rodzajów tytoniu: Virginia, Burley i  Modern Cavendish. Łagodny tytoń o aromacie wiśni.

  Opakowanie: hermetycznie zamknięta szaszetka 40g.
  Podana wartość: cena za opakowanie.
 • Amphora No. 8- tytoń fajkowy 40g
  Amphora No. 8- tytoń fajkowy 40g
  42,95 PLN
  Amphora Special Reserve No. 8 to kompozycja 3 rodzajów tytoniu: Virginia, Burley i  Modern Cavendish. Łagodny tytoń o aromacie owoców egzotycznych.

  Opakowanie: hermetycznie zamknięta szaszetka 40g.
  Podana wartość: cena za opakowanie.
 • Amphora Burley - tytoń fajkowy 50g
  Amphora Burley - tytoń fajkowy 50g
  48,95 PLN
  Tytoń fajkowy Amphora Burley to ważny element znanej, światowej marki. Jest to niezwykle gładka, bardzo aromatyczna mieszanka dojrzałego zadymionego Burleya, ciemno-oleistego i ognistego Kentucky z odrobiną słodyczy Virginii. Dzięki tak skomponowanej symfonii smaków i aromatów udało się uzyskać równowagę mieszanki. Główną nutą aromatu jest tutaj kakao i jego nieodłączna gorzkość połączona z odrobiną drzewnej woni i akcentem cytrusowej słodyczy. Daje to przyjemnie chłodny dym o bogatym, prawdziwym smaku doskonałego tytoniu fajkowego. Jesteśmy wręcz pewni, że będzie...
 • Amphora English - tytoń fajkowy 50g
  Amphora English - tytoń fajkowy 50g
  48,95 PLN
  Amphora English (tytoń fajkowy) - wykorzystuje tutaj sprawdzone, tradycyjne podejście, używając szczególnie wyselekcjonowanych słodkich Virginii, drobnolistnego tytoniu Oriental i oczywiście, bogatej, intensywnie zadymionej Cyprian Latakii. Latakia nie jest pojedynczym i dominującym elementem tej mieszanki, pozwala dać się odczuć innym jej składowym. To wybornie przenikająca się, naturalnie pachnąca mieszanka z nutą wieczornego ogniska. Amphora miała świetną kolekcję fantastycznych i bardzo popularnych mieszanek, ale czegoś brakowało - tytoniu na bazie Latakii....
 • Amphora Kentucky - tytoń fajkowy 50g
  Amphora Kentucky - tytoń fajkowy 50g
  48,95 PLN
  Amphora Kentucky (tytoń fajkowy) powstała głównie z bardzo pikantnego i dymnego, ciemnego Kentucky z domieszką słodkiej i także pikantnej Virginii. Dla otrzymania idealnej równowagi mamy tutaj dodatek nuty grillowej z ziemistymi przyprawami i delikatnym, zaskakującym kwiatowym akcentem. Mieszankę mocno prasuje się i kroi w idealne płatki, które są następnie wywracane, dzięki czemu kompozycja ta jest dostarczana jako łamana forma, która jest łatwa do przygotowania i będzie powoli się paliła w Waszych fajkach.
  Producent: Mac Baren.
  Typ mieszanki: Oparta na...
 • Amphora Mellow - tytoń fajkowy 50g
  Amphora Mellow - tytoń fajkowy 50g
  48,95 PLN
  Amphora Mellow Blend stanowi nietuzinkową kompozycję najwyższej jakości liści tytoniu Burley, Kentucky oraz Virginii. Swoją oryginalność zawdzięcza domieszce mięty.

  Opakowanie: hermetycznie zamknięta szaszetka 50g.
  Podana wartość: cena za opakowanie.
 • Amphora Rich - tytoń fajkowy 50g
  Amphora Rich - tytoń fajkowy 50g
  48,95 PLN
  Amphora Rich to kompozycja wędzonych liści tytoniu Burley oraz Oriental i Virginii. Znakomicie dobrane najwyższej jakości tytonie z delikatną nutą orzecha laskowego tworzą mieszankę o niepowtarzalnym smaku i zapachu.
  Opakowanie: hermetycznie zamknięta szaszetka 50g.
  Podana wartość: cena za opakowanie.
 • Amphora Virginia - tytoń fajkowy 50g
  Amphora Virginia - tytoń fajkowy 50g
  48,95 PLN
  Tytoń fajkowy Amphora Virginia to bardzo zrównoważona i niezwykle łagodna mieszanka z naturalną słodyczą i smakami, którymi cieszą się miłośnicy prawdziwej Virginii na całym świecie. Ta wyborna mieszanka powstała tylko i wyłącznie z tytoniu Virginia. To nie przypadek, że naturalna słodycz tytoniu Virginia została przekształcona w unikalną mieszankę, która zapewnia satysfakcjonującą i długą przyjemność palenia. Ponad 150 lat doświadczenia w tworzeniu i produkcji tytoniu fajkowego znajduje się w każdym opakowaniu Amphora Virginia.
  Producent: Mac Baren.
  Typ...
 • Amphora Original - tytoń fajkowy 50g
  Amphora Original - tytoń fajkowy 50g
  51,50 PLN
  Amphora Original Blend to niezwykle delikatna kompozycja tytoni Kentucky, Virginia oraz Burley, którego czekoladowy aromat nadaje mieszance unikatowy charakter.

  Opakowanie: hermetycznie zamknięta szaszetka 50g.
  Podana wartość: cena za opakowanie.