Neos

Wyświetlono: 1 – 11 z 11 wyników

 • Neos Tipi Java (5 cygaretek)
  Neos Tipi Java (5 cygaretek)
  8,00 PLN
  Cygaretki, których wkład tworzy mieszanka liści tytoniu z Brazylii, Dominikany, Indonezji, Kolumbii i Nikaragui oraz Włoch. Wykończeniem ich zaś są najwyższej jakości liście tytoniu z Jawy. Cygaretki z ustnikiem, foliowane pojedynczo.

  Cena za opakowanie - 5 cygaretek z ustnikiem.
   
 • Neos Tipi Red (5 cygaretek)
  Neos Tipi Red (5 cygaretek)
  8,00 PLN
  Neos Tipi Red to cygaretki o intensywnym aromacie wanilli, których wkład tworzy mieszanka liści tytoniu z Brazylii, Dominikany, Indonezji, Kolumbii i Nikaragui oraz Włoch. Wykończeniem ich zaś są najwyższej jakości liście tytoniu z Jawy. Cygaretki ze słodkim ustnikiem, foliowane pojedynczo.

  Opakowanie: pięć cygaretek z ustnikiem.
  Podana wartość: cena za jedno opakowanie.
 • Neos Tipi Ruby (5 cygaretek)
  Neos Tipi Ruby (5 cygaretek)
  8,30 PLN
  Cygaretki o intensywnym aromacie wiśni, których wkład tworzy mieszanka liści tytoniu z Brazylii, Dominikany, Indonezji, Kolumbii i Nikaragui oraz Włoch. Wykończeniem ich zaś są najwyższej jakości liście tytoniu z Jawy. Cygaretki ze słodkim ustnikiem, foliowane pojedynczo.

  Cena za opakowanie - 5 cygaretek z ustnikiem.
 • Neos Green Filter (10 cygaretek)
  Neos Green Filter (10 cygaretek)
  14,10 PLN
  Cygaretki Neos Green Filter to jeden z lepszych produktów z kategorii cygaretek firmy J.Cortes Cigars (Belgia). Łączą w sobie doskonałość użytych tytoni (kładka i jasny, delikatny liść okrywowy) z najwyższej klasy wykonaniem. Dzięki zastosowaniu filtra acetatowego zredukowana została ilość substancji smolistych jak i lekko schłodzony dym co pozwala bardziej delektować się aromatem tytoni z domieszką mentolu.
  Wymiary cygaretki: 84mm x 7,3mm
  Opakowanie: kartonik.
  Podana wartość: to cena za jedno opakowanie.
 • Neos Red Filter (10 cygaretek)
  Neos Red Filter (10 cygaretek)
  15,40 PLN
  Kompozycja ręcznie wyselekcjonowanych liści tytoni Virginia i Burley, wzbogacona odrobiną waniliowego bourbona oraz liść okrywający pochodzący z Jawy nadają cygaretkom Neos Red Filter niepowtarzalny aromat.
  Wymiary cygaretki: 83mm x 7,5mm
  Opakowanie: kartonik.
  Podana wartość: to cena za jedno opakowanie.
 • Neos Ruby Filter (10 cygaretek)
  Neos Ruby Filter (10 cygaretek)
  15,40 PLN
  Bogaty smak cygaretki Neos Ruby zawdzięczamy unikatowej mieszance tytoni z ameryki południowej okrytej słynnym liściem Besuki uprawianym na dzikiej Javie. Cygaretki Ruby to słodki i łagodny aromat dojrzałej wiśni. Niewielka cygaretka doskonała na każdą porę dnia. Eleganckie opakowanie w niepowtarzalnej kolorystyce jest zapowiedzią wyśmienitej zawartości.
  Wymiary cygaretki: 83mm x 7,5mm
  Opakowanie: kartonik.
  Podana wartość: to cena za jedno opakowanie.
 • Neos Tropical Filter (10 cygaretek)
  Neos Tropical Filter (10 cygaretek)
  15,40 PLN
  Wyjątkowa mieszanka tytoni Burley i Virginia "okryta" doskonałej jakości liściem z Jawy. Jej połączenie z unikalnym, egzotycznym aromatem mango nadaje tej cygaretce z filtrem delikatny, aromatyczny smak.  Rozkoszujcie się nim !  Seria NEOS to szeroka gama cygaretek, odpowiednich na każdą porę dnia. Łagodny, lekki smak i charakter “na co dzień” dodatkowo podkreślane są przez nowoczesne i wygodne opakowania. Ostrożnie dobierane tytonie tworzące wkład cygaretek i pierwszej klasy liście okrywające zapewniają znakomity smak i gwarantują przyjemność palenia.
  Wymiary...
 • Neos Brown (10 cygaretek)
  Neos Brown (10 cygaretek)
  16,50 PLN
  Rewelacyjna nowość - słodki smak łagodnej cygaretki wzbogacony przyjemnym, czekoladowym aromatem. Delikatna słodycz sprawia, że cygaretki Selection Chocalate Brown doskonałe są na każda porę dnia. Eleganckie opakowanie w ciepłej kolorystyce dopełnia harmonijnej całości.
  Wymiary cygaretki: 84mm x 7mm.
  Opakowanie: kartonik.
  Podana wartość: to cena za jedno opakowanie.
 • Neos Cappriccio (10 cygaretek)
  Neos Cappriccio (10 cygaretek)
  16,70 PLN
  Rewelacyjna nowość – jedyne na rynku cygaretki o aromacie doskonałego Cappuccino. Delikatne, aromatyczne, doskonałe na każdą porę dnia. Elegancke opakowanie w ciepłej kolorystyce podbije serca, zwłaszcza płci pięknej.
  Wymiary cygaretki: 125mm x 15,6mm
  Opakowanie: kartonik.
  Podana wartość: to cena za jedno opakowanie.
 • Neos Mini Original Filter (50 cygaretek)
  Neos Mini Original Filter (50 cygaretek)
  58,60 PLN
  Neos Mini Original to wysokiej jakości cygaretki powstałe z wyselekcjonowanych tytoni. Cygaretki posiadają naturalny aromat i filtr acetatowy. Każda sztuka umieszczona jest w opakowaniu typu Fresh-Pack zapewniający pełną hermetyczność.

  Wielkość cygaretki: 84mm x 7,2mm
  Opakowanie: ozdobny kartonik.
  Podana wartość: cena za pięćdziesiąt cygaretek.
 • Neos Mini Red Filter (50 cygaretek)
  Neos Mini Red Filter (50 cygaretek)
  68,00 PLN
  Neos Mini Red Filter to wysokiej jakości cygaretki powstałe z wyselekcjonowanych tytoni. Cygaretki posiadają waniliowy aromat i filtr acetatowy. Każda sztuka umieszczona jest w opakowaniu typu Fresh-Pack zapewniający pełną hermetyczność.

  Wielkość cygaretki: 84mm x 7,2mm
  Opakowanie: ozdobny kartonik.
  Podana wartość: cena jednego opakowania.