Czy masz ukończone 18 lat?
tabaka-logo
Nie
Zapamiętaj mój wybór.
Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem korzystać z witryny www.tabakonline.com mogą tylko i wyłącznie osoby pełnoletnie.
0

Kariera

Ambasador Cygar Davidoff
 
Davidoff


Jesteśmy prężnie działającą, rodzinną firmą dystrybucyjną. Zajmujemy się dostarczaniem na polski rynek cygar, cygaretek, tytoni i wszystkich potrzebnych akcesoriów tytoniowych. Od wielu lat konsekwentnie budujemy naszą pozycje ciężką pracą i uczciwymi zasadom współpracy z odbiorcami. Dzięki powyższym firma Oettinger Davidoff (właściciel najbardziej prestiżowych cygar na świecie) powierzyła nam zbudowanie i prowadzenie dystrybucji w Polsce.


Poszukujemy na stanowisko:
Ambasador Cygar Davidoff


 

Osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za:
- profesjonalną obsługę klientów
- nawiązywanie oraz utrzymywanie długofalowych relacji na bardzo wysokim poziomie
- opiekę nad wizerunkiem i prawidłową ekspozycją produktu
- przygotowywanie akcji promocyjnych

Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- komunikatywna znajomość jęz. angielskiego
- dyspozycyjność – gotowość do pracy w terenie
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- pracę w środowisku dóbr luksusowych
- wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjną premię
- niezbędne narzędzia pracy: samochód, komputer, telefon
- dobrą atmosferę pracy w zaangażowanym zespole

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres: [email protected] z dopiskiem: Ambasador Cygar Davidoff do dnia 12.10.2020. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

  


Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Zgoda obejmuje również dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. zainteresowania, zdjęcie. Dane osobowe wskazane w Kodeksie Pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. imię i nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) FHU Akan przetwarza na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie wyrażasz zgody na to, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie, poprzez wysłane e-maila na adres: [email protected] Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez FHU Akan przed cofnięciem zgody.


Kontakt ze sklepem

Pełne nasze dane i formularz znajdują się pod przyciskiem KONTAKT.