Ashton

Wyświetlono: 1 – 6 z 6 wyników

 • Cygara Ashton VSG Sorcerer (Churchill)
  Cygara Ashton VSG Sorcerer (Churchill)
  64,20 PLN
  Ashton Virgin Sun Grown (VSG) Sorcerer (Churchill) to cygaro, które odniosło największy sukces ze wszystkich rodzajów Ashtona. Carlos Fuente Jr. pracował przez dwa lata, aby uzyskać smak, aromat i właściwości cygara, które zaskoczyłą świat. Wrapper użyty do produkcji pochodzi z Ekwadoru i nadaje cygaru mocny oraz słodkawy posmak. Pozostałe liście pochodzą z Dominikany. Cygaro zyskało miano jednego z najlepszych cygar 2013 roku. 
  Wymiary: 176mm x 18,7mm x 17,6mm
  Podana wartość: cena za jedno cygaro.
 • Cygara Ashton VSG No.1 Belicoso
  Cygara Ashton VSG No.1 Belicoso
  65,00 PLN
  Ashton Virgin Sun Grown (VSG) Belicoso to cygaro, które odniosło największy sukces ze wszystkich rodzajów Ashtona. Carlos Fuente Jr. pracował przez dwa lata, aby uzyskać smak, aromat i właściwości cygara, które zaskoczyłą świat. Wrapper użyty do produkcji pochodzi z Ekwadoru i nadaje cygaru mocny oraz słodkawy posmak. Pozostałe liście pochodzą z Dominikany. Cygaro zyskało miano jednego z najlepszych cygar 2013 roku. 
  Wymiary: 136mm x 19mm x 19mm
  Podana wartość: cena za jedno cygaro.
 • Cygara Ashton VSG Corona Gorda
  Cygara Ashton VSG Corona Gorda
  66,60 PLN
  Ashton Virgin Sun Grown (VSG) Corona Gorda to cygaro, które odniosło największy sukces ze wszystkich rodzajów Ashtona. Carlos Fuente Jr. pracował przez dwa lata, aby uzyskać smak, aromat i właściwości cygara, które zaskoczyłą świat. Wrapper użyty do produkcji pochodzi z Ekwadoru i nadaje cygaru mocny oraz słodkawy posmak. Pozostałe liście pochodzą z Dominikany. Cygaro zyskało miano jednego z najlepszych cygar 2013 roku. 
  Wymiary: 146mm x 17,6mm
  Podana wartość: cena za jedno cygaro.
 • Cygara Ashton VSG Eclipse Tube
  Cygara Ashton VSG Eclipse Tube
  70,10 PLN
  Ashton Virgin Sun Grown (VSG) Eclipse Tube to cygaro, które odniosło największy sukces ze wszystkich rodzajów Ashtona. Carlos Fuente Jr. pracował przez dwa lata, aby uzyskać smak, aromat i właściwości cygara, które zaskoczyłą świat. Wrapper użyty do produkcji pochodzi z Ekwadoru i nadaje cygaru mocny oraz słodkawy posmak. Pozostałe liście pochodzą z Dominikany. Cygaro zyskało miano jednego z najlepszych cygar 2013 roku. 
  Wymiary: 152mm x 20,1mm
  Podana wartość: cena za jedno cygaro w ozdobne, metalowej tubie.
 • Cygara Ashton VSG Torpedo
  Cygara Ashton VSG Torpedo
  77,00 PLN
  Ashton Virgin Sun Grown (VSG) Torpedo to cygaro, które odniosło największy sukces ze wszystkich rodzajów Ashtona. Carlos Fuente Jr. pracował przez dwa lata, aby uzyskać smak, aromat i właściwości cygara, które zaskoczyłą świat. Wrapper użyty do produkcji pochodzi z Ekwadoru i nadaje cygaru mocny oraz słodkawy posmak. Pozostałe liście pochodzą z Dominikany. Cygaro zyskało miano jednego z najlepszych cygar 2013 roku. 
  Wymiary: 170mm x 20mm x 19mm
  Podana wartość: cena za jedno cygaro.
 • Cygara Ashton VSG Wizard (Gigante Toro)
  Cygara Ashton VSG Wizard (Gigante Toro)
  81,60 PLN
  Ashton Virgin Sun Grown (VSG) Wizard to cygaro, które odniosło największy sukces ze wszystkich rodzajów Ashtona. Carlos Fuente Jr. pracował przez dwa lata, aby uzyskać smak, aromat i właściwości cygara, które zaskoczyłą świat. Wrapper użyty do produkcji pochodzi z Ekwadoru i nadaje cygaru mocny oraz słodkawy posmak. Pozostałe liście pochodzą z Dominikany. Cygaro zyskało miano jednego z najlepszych cygar 2013 roku. 
  Wymiary: 152mm x 22mm x 21mm
  Podana wartość: cena za jedno cygaro.