Alec Bradley American Classic Blend

Alec Bradley American Classic Blend to klasyczne cygaro w starym stylu o bogatym aromacie i małej mocy. Obok cygara Alec Bradley Connecticut to jedno z delikatniejszych w portfolio firmy. Filler i binder to liście z nikaraguańskich plantacji, natomiast wrapper, dzięki któremu zawdzięczamy zrównoważoną moc, to liść Connecticut Shade wyhodowany na żyznych glebach Hondurasu.

Dzięki poprawnej konstrukcji cygaro pali się równo i daje maksimum przyjemność. Bogate tło aromatyczne pełne jest słodkich nut orzechów i kawy, a wykończenie jest długie i owocowe. Pod koniec palenia cygaro nabiera mocy, a jego smak ewoluuje w stronę silniejszych nut - pieprzu, drewna i cedru. American Classic Blend to świetne cygaro dla nowych entuzjastów cygar, ale także dla osób zaawansowanych w sztuce palenia. Dzięki delikatnej mocy jest to cygaro odpowiednie na każdą porę. Cygaro stanowi miły dodatek do rodziny Alec Bradley.

Cygaro dostępne jest w sześciu formatach: Corona, Robusto, Toro, Torpedo, Churchill i Gordo. Opakowanie zbiorcze to skrzynka miesząca 20 cygar.


Kategoria w przebudowie

Przepraszamy, kategoria w przebudowie.