Czy masz ukończone 18 lat?
tabaka-logo
Nie
Zapamiętaj mój wybór.
Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem korzystać z witryny www.tabakonline.com mogą tylko i wyłącznie osoby pełnoletnie.
0

Montecristo Open

Montecristo Open Junior

Montecristo Open Junior
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 21,90 PLN
Stara cena: 26,40 PLN
Producent: Habanos
Model:
Status: DOSTĘPNY
Wysyłka: 12,00 PLN (przedpłata), 22,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

OPEN jest najnowszą linią jednej z najsłynniejszych, najbardziej ceniony cygar kubańskich, marki Montecristo. Liście użyte do produkcji OPEN pochodzą wyłącznie z wybranych plantacji Vuelta Abajo, regionu uznawanego za najlepszy na świecie pod względem uprawy tytoniu cygarowego. Serię tworzą: Eagle, Regata, Master i Junior. Wg Habanos, formaty OPEN dopasowane są specjalnie dla obecnych i nowych miłośników marki Montecristo, którzy preferują styl al fresco, aktywnego spędzania czasu na wolnym powietrzu. Dla odróżnienia od linii klasycznej, pudełka Montecristo OPEN są dwukolorowe, symetrycznie dzielone na dwa trójkątne pola, o ciemnozielonej i klasycznej żółtawej barwie. Dodatkowo pod nazwą marki i miejsca pochodzenia (Montecristo Havana Cuba) umieszczony jest duży wyraz określający nową linię - OPEN. Również każde cygaro posiada dodatkową banderolę z nazwą i rodzajem.

Habanos określa nową serię jako dzieło o pełniejszej mocy z delikatną ostrzejszą nutą.

Wymiary: 15,3mm x 109,5mm
Podana wartość: cena za jedno cygaro.

 

Komentarze
Gajdzik napisał:
Ocena: 7/10 ocena ocena ocena ocena ocena
Dobre cygaro, odpowiada mi. Ale miałem problem z paleniem, musiałem użyć iglicy, żeby poprawić ciąg. Nie jestem wielkim ekspertem , ale to chyba błąd konstrukcji. Mam nadzieje, że trafiłem tylko na trefny egzemplarz.

Produkty polecane

Klienci którzy zamówili ten produkt, zamówili również


Kontakt ze sklepem

Pełne nasze dane i formularz znajdują się pod przyciskiem KONTAKT.