Czy masz ukończone 18 lat?
tabaka-logo
Nie
Zapamiętaj mój wybór.
Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem korzystać z witryny www.tabakonline.com mogą tylko i wyłącznie osoby pełnoletnie.
0

Cygara Don Pepin Cuban

Don Pepin Garcia Black Edition 1979

Don Pepin Garcia Black Edition 1979
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 50,30 PLN
Producent: My Father Cigars
Model:
Status: DOSTĘPNY
Wysyłka: 5,99 PLN (przedpłata), 22,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

Don Pepin Garcia Cuban Classic, to linia cygar produkowana w fabryce Tabacalera Cubana S.A. w Nikaragui. Skład mieszanki to tytoń uprawiany na żyznych glebach Nikaragui z wyłącznie kubańskich nasion, zawinięty w najlepszej jakości wrapper Corojo od Don Pepina. Black Edition, to cygara perfekcyjnie zbalansowane o szerokim spektrum smaków. Don Pepin po raz kolejny udowodnił, że tworzy mistrzowskie mieszanki.

Don Pepin Garcia Black Edition to średniej, do pełnej mocy cygara z pewnością zadowolą każdego miłośnika cygar. Magazyn CigarAficionado w listopadowym numerze z 2007 roku, bardzo wysoko ocenił cygara, wystawiając im notę 92 i dając 17 miejsce w rankingu - THE BEST 25 CIGARS OF THE YEAR 2007.

Wymiary: 126mm x 19,1mm
Podana wartość: cena za jedno cygaro.

Komentarze
lukasz napisał:
Ocena: 10/10 ocena ocena ocena ocena ocena
świetny aromat, idealna konstrukcja cygara, z resztą jak u wszystkich cygar od My Father Cigars. Osobiście uważam, że każdy powinien spróbować właśnie linni Black edition. Rewelacja :)

Klienci którzy zamówili ten produkt, zamówili również


Kontakt ze sklepem

Pełne nasze dane i formularz znajdują się pod przyciskiem KONTAKT.