Czy masz ukończone 18 lat?
tabaka-logo
Nie
Zapamiętaj mój wybór.
Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem korzystać z witryny www.tabakonline.com mogą tylko i wyłącznie osoby pełnoletnie.
0

Zapalniczki do cygar

Zapalniczka Colibri Evo Red LI520C2

Zapalniczka Colibri Evo Red LI520C2
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 179,50 PLN
Producent: Colibri
Model:
Status: DOSTĘPNY
Wysyłka: darmowa (przedpłata), 22,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

Colibri EVO Red LI520C2 to doskonała zapalniczka żarowa (palnik typu Turbo-Jett). W obudowie znajduje się czytelny wskaźnik nabicia gazem. W stopie zapalarki umieszczony został zaś zawór do napełniania zbiornika oraz wygodna (duże pokrętło) regulacja mocy żaru. Powierzchnia przycisku uruchamiającego samą zapalniczkę jak i korpus ozdobione są piramidkami 3D zapobiegają one przesuwaniu się urządzenia w dłoni. Żar palnika został ustawiony pod kątem co bardzo ułatwia podpalania stopy cygara. Zbiornik w Colibri  EVO jest o 50% większy od innych zapalniczek na rynku dzięki czemu mamy dłuższy okres pomiędzy napełnieniami i większą pewność ciągłej pracy naszej zapalarki. EVO zostało także przetestowane na wysokości do 3657m (12 000 stóp) działając doskonale. Zapalniczka wykonana na najwyższym wizualnym jak i technicznym poziomie, a zastosowane materiały gwarantują amatorowi cygar długą i bezawaryjną pracę.

Wymiary: 75mm x 36mm x 19mm.
Waga: 95 gramów (pełen zbiornik gazu).
Polecany gaz: Colibri 400ml.
Podana wartość to: cena jednej zapalniczki w pudełku.

Od 1928 roku Colibri cieszy się niezachwianą reputacją wiodącego producenta najwyższej jakości akcesoriów do palenia. Colibri nie tylko nadąża za światowymi (nowoczesnymi) trendami ale i samodzielnie wytycza kierunki rozwoju wzornictwa. Praktyczne, niezwykle ergonomiczne kształty jak i ekskluzywne wykończenie Colibri tworzy najbardziej zaawansowane technologicznie zapalniczki oraz obcinarki. Colibri to prawdziwe arcydzieło. Na pozór niezwykle delikatny design, a zarazem solidna, męska konstrukcja. Doskonale zaprojektowana do łatwego i wygodnego użytkowania.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Klienci którzy zamówili ten produkt, zamówili również


Kontakt ze sklepem

Pełne nasze dane i formularz znajdują się pod przyciskiem KONTAKT.