Czy masz ukończone 18 lat?
tabaka-logo
Nie
Zapamiętaj mój wybór.
Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem korzystać z witryny www.tabakonline.com mogą tylko i wyłącznie osoby pełnoletnie.
0

Macanudo Inspirado Orange

Cygara Macanudo Inspirado Marevas

Cygara Macanudo Inspirado Marevas
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 32,40 PLN
Producent: General Cigar Company
Model:
Status: DOSTĘPNY
Wysyłka: 5,99 PLN (przedpłata), 22,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

Cygara Macanudo Inspirado Orange Mareva zadebiutowały już w 2014 roku jako propozycja dla miłośników cygar kubańskich i natychmiast stały się światowym sukcesem marki Macanudo. Cygara stworzono z najwyższej jakości tytoniu, ciemnego wrappera San Augustin Rosado z Hondurasu oraz bindera z doliny Jamastran. Wypełnia je idealnie skomponowana mieszanka dominikańskiego Piloto Cubano, Ometepe z Nikaragui oraz Jamastran Seco z Hondurasu. Macanudo Inspirado Orange to cygara średniej mocy prezentujące złożony smak zachęcający aromatem orzechów laskowych, kakao, cytrusów i białego pieprzu. Cygara charakteryzują się idealną konstrukcją, dającą wzorowe i równomierne spalanie. Obecnie cygaro to dostępne jest w kilku popularnych formatach: Mareva, Robusto, Petit Piramide, Piramide i Gigante. Ten wyborny blend (Macanudo Inspirado Orange) w formacie Mareva był przez wiele lat cygarem w międzynarodowych mistrzostwach CSWC - najlepsze czasy to ponad trzy godziny nieprzerwanego palenia jednego cygara.

Nazwa blendu: Macanudo Inspirado Orange.
Format cygara: MAREVA.
Wymiary (długość, średnica): 130mm x 16,2mm.
Produkcja: całkowicie ręczna.
Moc: 3/5 (średnio-mocne).
Podana wartość to: cena za jedno cygaro.

Skład cygara: liść okrywowy - Honduras (San Augustin Rosado), zawijacz - Honduras (Jamastran Seco), wkładka - Dominikana (Piloto Cubano), Honduras (Jamastran Seco) i Nikaragua (Ometepe).

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Klienci którzy zamówili ten produkt, zamówili również


Kontakt ze sklepem

Pełne nasze dane i formularz znajdują się pod przyciskiem KONTAKT.