Czy masz ukończone 18 lat?
tabaka-logo
Nie
Zapamiętaj mój wybór.
Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem korzystać z witryny www.tabakonline.com mogą tylko i wyłącznie osoby pełnoletnie.
0

Principle Cigars

Cygara Principle The Aviator Series Patrie (10 cygar)

Cygara Principle The Aviator Series Patrie (10 cygar)
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 564,00 PLN
Producent: _____
Model:
Status: DOSTĘPNY
Wysyłka: darmowa (przedpłata), 18,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

Cygara Aviator powstały z inicjatywy Darrena Cioffi. Były mistrz świata w wolnym paleniu cygar jest założycielem i właścicielem firmy Principle Cigars, a także wielkim entuzjastą antyków. Przy kreacji tego blendu Cioffi nawiązał współpracę z Hendrikiem Kelnerem Jr. - synem związanego z marką Davidoff, słynnego Henke Kelnera. Niemal dwa lata zajęło obu dżentelmenom znalezienie odpowiedniego tytoniu. Odwiedziny na plantacjach wielu krajów, gromadzenie materiałów, długie, analityczne dyskusje i kolejne próby przeprowadzone w Kelner Boutique Factory (Santiago, Dominikana) dały ostateczny efekt w postaci cygara, którego koncepcję Cioffi miał bardzo jasną od samego początku. Produkcja cygar Aviator jest mocno limitowana – część formatów powstaje w ilości tylko 10 sztuk dziennie. Liść okrywowy i wkładka tego cygara to tytoń dominikański, zwijacz również, jednak z dodatkiem liścia peruwiańskiego.

Seria Patrie to kolejna odsłona blendu - bardziej delikatna, kremowa, harmonijna. Wyczuwalne nuty to drewno cedrowe ze słodyczą miodu, kawą i karmelem, skórą i szczyptą soli i pieprzu. Idealne dzieło.

Wymiary cygara: 
Format: 
Podana wartość to: cena za dziesięć cygar.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Klienci którzy zamówili ten produkt, zamówili również


Kontakt ze sklepem

Pełne nasze dane i formularz znajdują się pod przyciskiem KONTAKT.