Czy masz ukończone 18 lat?
tabaka-logo
Nie
Zapamiętaj mój wybór.
Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem korzystać z witryny www.tabakonline.com mogą tylko i wyłącznie osoby pełnoletnie.
0

Davidoff Signature

Cygara Davidoff Signature No.2 Tubos

Cygara Davidoff Signature No.2 Tubos
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 69,40 PLN
Producent: Davidoff
Model:
Status: DOSTĘPNY
Wysyłka: 12,00 PLN (przedpłata), 22,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

Davidoff Signature No.2 Tubos w ponadczasowym formacie panetela oddaje ziemiste i drzewne nuty zastosowanej w nim mieszanki. Odnajdziemy w nim odrobinę suszonych owoców, ale także odcienie ziołowo-wytrawne. To wykwintne cygaro cechuje się kwiatowym aromatem i wyjątkowo klarownym, kremowym posmakiem. Signature No. 2 wyróżnia tradycyjne wykończenie głowy w formie pigtail - świńskiego ogonka. Cygaro Davidoff No.2 stanowiło osobisty wybór Zino Davidoffa, a obecnie niezliczonych Aficionados na całym świecie. Jako jedno z pierwszych cygar tworzonych z pierścieniem Davidoff stanowi legendarną pozycję w portfolio marki, wciąż zachowującą swój intrygująco elegancki charakter i nieodparty urok. Każde cygaro w tubie pakowane po cztery sztuki w ozdobne kartoniki, zbiorczo po dwadzieścia (4x5). Davidoff No.2 to obowiązkowa pozycja dla każdego konesera cygar premium!

Wielkość: 152mm x 15mm.
Format cygara: PANATELA.
Moc: delikatne / łagodne.
Czas palenia: 30-40 minut.
Podana wartość to: cena za jedno cygaro w ozdobnej, białej tubie.

Davidoff w swoich wszystkich produktach łączy maestrię, sztukę, a także zrozumienie potrzeb i oczekiwań klientów. Innowacyjność oraz poczucie eleganckiej funkcjonalności jest kluczem do sukcesu wszystkich artykułów ze znakiem Davidoff. To co dzisiaj na całym świecie wiąże markę Davidoff z ludźmi to miłość do piękna, elegancji i prawdziwej przyjemności z życia. Davidoff – the good.

Pełen opis cygara: Davidoff Signature.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Klienci którzy zamówili ten produkt, zamówili również


Kontakt ze sklepem

Pełne nasze dane i formularz znajdują się pod przyciskiem KONTAKT.