Cygara Davidoff Special Edition

Cygara Davidoff Year of the Dragon Limited Edition 2024

Nazwa blendu: Davidoff Year of the Dragon.
Format cygara: DOUBLE CORONA.
Wielkość: (długość, średnica): 192mm x 20,2mm.
Światowa premiera:  16 listopad 2023 rok.
Czas palenia: około 90-120 minut.
Moc cygara: (średnio mocne) 3/5.
Wykonanie: całkowicie ręczne.
Nakład: edycja limitowana (jednorazowa).
Wrapper: Ecuador,
Binder: Dominican Republic.
Filler: (wkładka): Dominican Republic / Nicaragua / Mexico.
Pochodzenie: Dominikana.
Zbiorcze opakowanie: drewniana, niezwykle ozdobna skrzynka.
Podana wartość to: cena za jedno cygaro.

Status: DOSTĘPNY
298,00 PLN
Ilość
Producent: Davidoff

Cygara Davidoff Year of the Dragon Limited Edition 2024 to wyjątkowe dzieło sztuki, stanowiące hołd dla chińskiego nowego roku. To już dwunasta edycja limitowana zodiakalnych cygar Davidoff, zamykająca pierwszy cykl wszystkich chińskich symboli. Potężny chiński smok jest największym z dotychczasowej serii cygar. Imponująca rozmiarem Double Corona to format przyciągający uwagę. Dzięki nieobciętej części stopy cygara miłośnicy mogą cieszyć się pierwszymi 2,5 centymetrami arcydzieła bez liścia, co tworzy intrygującą grę aromatów i wizualizuje smoka plującego ogniem.
Davidoff Year of the Dragon składa się z tytoni z Dominikany, Nikaragui, Meksyku i Ekwadoru, których łączny wiek wynosi sześćdziesiąt lat. Tegoroczna edycja dostępna jest w eleganckim pudełku zawierającym dziesięć cygar. Na górnej powierzchni skrzynki znajduje się urzekający, opalizujący i lakierowany wzór skóry smoka. Potężna ikona Roku Smoka pośrodku zawiera perłę, która w kulturze chińskiej symbolizuje mądrość, dobrobyt i fortunę.
Otwierając pudełko, drewniana tacka ujawnia dwie sekcje cygar, podzielone jedwabną czerwoną wstążką, inspirowaną językiem smoka.
Nieprzycięta stopa cygara oferuje ekscytujący aromat ziemi, drewna i ziół. Pomimo braku opakowania, początkowe doświadczenie jest przyjemne, dowodząc wysokiego poziomu rzemiosła. Smak i doznania ulegają intrygującej zmianie, gdy tylko pojawia się liść okrywowy, dodając głębi i złożoności smaku. Aromat zmienia się na intensywne nuty palonych orzechów, kremu i delikatnej lukrecji. Intensywność wzrasta w drugiej części, w której dominują nuty słodkiego miodu, białego pieprzu i cytrusów. W ostatniej tercji, świeża przyprawa i dąb uzupełniają dominujące nuty gorzkiej czekolady. Intensywność i siła pozostają takie same, zapewniając gładkie i zrównoważone zakończenie tego niesamowitego cygara. 

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również