Cygara Zino Nicaragua Pre-cut

Cygara Zino Nicaragua Half Corona (5 cygar)

Nazwa cygara: Zino Nicaragua.Wielkość (długość, średnica): Format cygara: HALF CORONA.Moc: 3/5 (średnio-mocne).Czas palenia: 20 - 30 minut.Pozostałe cygara: Zino Nicaragua w naszej ofercie.Wykonanie: całkowicie ręczne.Kraj pochodzenia cygar: Honduras.Światowa premiera: maj 2021 roku.Manufaktura: Diadema Cigars de Honduras SA.Opakowanie zbiorcze: papierowy kartonik.Podana wartość to: cena za 5 cygar w opakowaniu zbiorczym.

Producent: Davidoff

Status: DOSTĘPNY
113,50 PLN
Ilość

Cygara Zino Nicaragua Half Corona to niezwykłe doświadczenie, które ustanawia nowy standard w podróży przez wyjątkowe aromaty. Ta linia została stworzona ku czci Zino Davdoffa, odkrywcy i pioniera świata cygar. Jego namiętność do życia, pasja odkrywania i radość czerpana z każdej chwili stały się inspiracją dla blenderów Davidoff. Najnowszy dodatek do serii, prezentowany w formie pre-cut Half Corona, zapakowany wygodnie w kartoniki, idealnie wpisuje się w spontaniczny styl życia klientów, dla których mobilność idzie w parze z wyjątkowymi doświadczeniami. Podróż, którą oferują cygara, rozpoczyna się od wyraźnych nut świeżego pieprzu, szczególnie w retrohale, oraz długotrwałego posmaku drewna cedrowego i kawy. W drugiej fazie degustacji nuty pieprzu słabną, pojawiają się smaki solonych orzeszków ziemnych, skóry i kremu. Cygaro staje się bardziej zrównoważone, odkrywając swój kremowy charakter. W trzeciej fazie aromaty ponownie ewoluują w kierunku mlecznej kawy, przypraw i gorzkiej czekolady. Intensywność cygaro nie wzrasta, pozostawiając przyjemną, zrównoważoną moc.

Skład cygara: liść okrywowy (wrapper) – Ekwador (Connecticut), zawijacz (binder) – Nikaragua (Semilla 56 Seco), wkładka (filler) – Nikaragua (Ometepe Visus), Honduras (Olancho Visus, Jamastran Visus), Dominikana (San Vicente Seco, San Vicente Mejorado Seco).

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również