Habanos Specialist

Habanos Specialist

W dniu 25.04.2018 otrzymaliśmy tytuł HABANOS SPECIALIST. Tytuł który potwierdza naszą wiedzę w temacie cygar, doskonałe warunki przechowywania, a także zaangażowanie w pracę z polskimi Aficionados.

W naszej bogatej ofercie znajdziecie oprócz standardowej listy cygar kubańskich, ogólnie dostępnych (Regular), także edycje limitowane (Ediciones Limitadas), dedykowane (La Casa del Habano), starzone w skrzynkach od pięciu do ośmiu lat (Anejados), stworzone w bardzo ograniczonej ilości z najlepszych liści, które dojrzewały co najmniej pięć lat (Grad Reserva) i dojrzewających minimum trzy lata (Reserva).
Cygara których dostępność na świecie została w znacznym stopniu wyczerpana lub jest bardzo ograniczona, również znajdują się w naszym humidorze. Doskonałym tego przykładem jest niezwykle trudno dostępne cygaro Cohiba Behike.

Dzięki doskonałym kontaktom z przedstawicielami firmy Habanos będziemy jeszcze poszerzać ofertę produktową o niszowe na rodzimym rynku kubańskie pozycje, a także bardzo szybko wprowadzać nowości cygarowe.