Pudełko na papierosy - Coca-Cola

Papierośnica (pudełko na papierosy
Coca-Cola

 


Coca-Cola to marka, o której słyszał każdy. Co więcej jest to firma, która od ponad stu lat produkuje kultowy napój gazowany, który pił każdy. Obecnie Coca-Cola to najpopularniejsza marka na całym świecie. Projekt logo, charakterystyczny kształt butelki to zastrzeżone prawem elementy marki, która bez wątpienia na stałe wpisała się w kulturę masową XX wieku i stała się ikoną tamtych lat. Sam napój Coca-Coli, ale także cała identyfikacja graficzna firmy zostały wielokrotnie użyte w filmach i programach telewizyjnych, współtworząc cześć popkultury.


Od niedawna firma udzieliła pozwolenie na wykorzystanie loga Coca-Coli na etui na papierosy. Jest to perfekcyjny gadżet, który nie tylko jest praktyczny, ale ma także kultowy i ponad czasowy design. Etui może również pełnić rolę papierośnicy lub osłonki na oryginalne pudełko papierosów. Produkt z pewnością zapewni ochronę przed niechcianym zgnieceniem papierosów.


Wymiary zamkniętego pudełka to: 94mm x 74mm x 32mm
Pojemność to cała paczka standardowych papierosów razem z opakowaniem lub dwadzieścia kilka pojedynczo umieszczonych papierosów. Oczywiście odpowiednio więcej pomieści nasze pudełko/papierośnica papierosów typu slim czy tez extra slim.


Papierośnica / pudełko została wykonana z metalu, a następnie odpowiednio polakierowana.
W odróżnieniu od tańszych wersji tego produktu, także wewnętrzna powierzchnia papierośnicy jest pomalowana, a wszystkie krawędzie i łączenia bardzo starannie wykończone.

Papierośnica / pudełko Coca-Cola w sklepie www.tabakonline.com:

- Etui na papierosy / papierośnica Coca Cola 61857 (osłonka)

inne papierośnice / pudełka w naszej ofercie:

- Osłonka na pudełko papierosów/ Papierośnica 60500

- Osłonka na pudełko papierosów/ Papierośnica 60502

- Osłonka na pudełko papierosów/ Papierośnica 60503

- Osłonka na pudełko papierosów/ Papierośnica 60506

- Osłonka na pudełko papierosów/ Papierośnica 60515

- Osłonka na pudełko papierosów/ Papierośnica 60517

 
 
 
pozlecam i zapraszam