Czy masz ukończone 18 lat?
tabaka-logo
Nie
Zapamiętaj mój wybór.
Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem korzystać z witryny www.tabakonline.com mogą tylko i wyłącznie osoby pełnoletnie.
0

Zapalniczki do cygar

Zapalniczka Colibri Slide Black + Chrome LI850T11

Zapalniczka Colibri Slide Black + Chrome LI850T11
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 230,00 PLN
Producent: Colibri
Model:
Status: DOSTĘPNY
Wysyłka: darmowa (przedpłata), 22,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

Zapalniczka Colibri Slide Black + Chrome LI850T11 jest wspaniałą zapalarką przeznaczona do rozpalania cygar. Wyposażoną w niezwykle wydajny, podwójny (dwie dysze skierowane do siebie) żarowy palniki typu Jett-Turbo. Masywna, metalowa obudowa i waga całej zapalniczki sprawiają, że palacz otrzymuje niezwykle wygodne w obsłudze urządzenie. Jednym ruchem (w górę) kciuka odsuwamy klapkę ochronną, otwieramy zawór gazu i go zapalamy. Na przodzie korpusu znajduje się wskaźnik ilości gazu. W podstawie ukryto zawór do napełniania i bardzo prosty w obsłudze regulator mocy żaru. Prawdziwa niespodzianka znajduje się na tylnej ściance obudowy – to zwalniana przyciskiem wyrzynarka do cygar robiąca otwór o średnicy około 7,5mm.
W skład zestawu wchodzi jeszcze ozdobne, prezentowe pudełko, karta gwarancyjna (24 miesiące) i mini katalog produktów Colibri.

Wielkość zapalniczki: 70mm x 36mm x 17mm.
Ciężar (pusty zbiornik gazu): 120 gramów.
Polacamy gaz: Colibri 400 ml.
Podana wartość to: cena jednej zapalniczki w ozdobnym opakowaniu.
Inne produkty marki: Colibri w naszej ofercie.

Od 1928 roku Colibri cieszy się reputacją wiodącego producenta wysokiej jakości zapalniczek i akcesoriów do palenia. Produkty Colibri wyznaczają standardy jakości i nowoczesności, które są następnie obowiązujące na rynku.  Colibri to prawdziwe arcydzieło. Na pozór niezwykle delikatny design, a zarazem solidna, męska konstrukcja. Doskonale zaprojektowana do łatwego i wygodnego użytkowania.

Pełen opis zapalniczki: Colibri Slide ...

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Klienci którzy zamówili ten produkt, zamówili również


Kontakt ze sklepem

Pełne nasze dane i formularz znajdują się pod przyciskiem KONTAKT.