CYGARA W WARSZAWIE
Caballero - Aficionado Club
Al. Jerozolimskie 23, Warszawa

 

Kochani,
Z ogromną przyjemnością pragniemy ogłosić otwarcie trzeciego lokalu Caballero - Aficionado Club, tym razem serdecznie witamy w sercu Warszawy! Po udanych otwarciach w Poznaniu i Katowicach, chcemy zaprosić do najnowszej przystani każdego Aficionado, która obiecuje niezapomniane przeżycia cygarowe.

Nowa lokalizacja przy Alejach Jerozolimskich 23 nie tylko cieszy się prestiżowym usytuowaniem, ale także prezentuje największy w Polsce humidor typu walk-in. To prawdziwy raj dla entuzjastów cygar, bowiem skrywa niemal 700 pozycji cygarowych pochodzących z Dominikany, Nikaragui, Hondurasu, Kuby i Meksyku. Bez wątpienia każdy z Was znajdzie tutaj coś, co doskonale zaspokoi nawet wyjątkowe upodobania cygarowe.

W Caballero - Aficionado Club Warszawa nie tylko odkryjecie bogactwo oferty cygar, ale również pełen asortyment akcesoriów dla prawdziwych pasjonatów. Od obcinarek i wyrzynarek po ekskluzywne humidory i designerskie popielniczki - wszystko to, co potrzebujesz, aby celebrować palenie cygar na najwyższym poziomie.

To także miejsce do odbioru osobistego zamówień złożonych poprzez stronę www.TabakOnline.com. W trosce o wygodę i szybkość obsługi zamówień, stworzyliśmy możliwość odbioru osobistego w nowym lokalu w Warszawie.

Aktualnie lokal działa w trybie sklepu. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia najnowszej przystani, gdzie nie tylko zastaniecie wspaniałą atmosferę, ale przede wszystkim bogaty wybór cygar i akcesoriów.

Dziękujemy za nieustanne wsparcie i zaufanie. Z radością czekamy na Was w naszym nowym Caballero - Aficionado Club!

Zapraszamy do wspólnego odkrywania szlachetnego świata cygar.Caballero - Aficionado Club Warszawa.