Cygara Camacho Corojo

Cygara Camacho Corojo Robusto Tubos

Camacho Corojo Robusto Tubos to cygaro wyłącznie dla miłośników tytoniu o pełnej mocy. To honduraskie puro, stworzone zostało bez domieszki tytoniów z innych krajów, jest jednak zupełnie nietypowe ze względu na swą odważną i mocarną stylistykę. Ognisty temperament cygara pochodzi z mieszanki oryginalnego Corojo zaadaptowanego na honduraskiej ziemi oraz mieszanki innych tytoniów z tego kraju o wysokiej zawartości ligero. Skóra i ziemia o zdecydowanym wyrazie są bazą dla pieprznego uderzenia oraz nut cedru i melasy z mineralnym dotknięciem i odrobiną słodyczy. Z tym cygarem bez ograniczeń możemy sięgnąć po całą paletę mocnych i charakternych rumów i whisky. Camacho Corojo Robusto to cygaro dające dym gesty i solidny jak dobra...

Producent: Davidoff

Status: DOSTĘPNY
64,30 PLN
Ilość

Camacho Corojo Robusto Tubos to cygaro wyłącznie dla miłośników tytoniu o pełnej mocy. To honduraskie puro, stworzone zostało bez domieszki tytoniów z innych krajów, jest jednak zupełnie nietypowe ze względu na swą odważną i mocarną stylistykę. Ognisty temperament cygara pochodzi z mieszanki oryginalnego Corojo zaadaptowanego na honduraskiej ziemi oraz mieszanki innych tytoniów z tego kraju o wysokiej zawartości ligero. Skóra i ziemia o zdecydowanym wyrazie są bazą dla pieprznego uderzenia oraz nut cedru i melasy z mineralnym dotknięciem i odrobiną słodyczy. Z tym cygarem bez ograniczeń możemy sięgnąć po całą paletę mocnych i charakternych rumów i whisky. Camacho Corojo Robusto to cygaro dające dym gesty i solidny jak dobra, wysokoprocentowa whisky. Opakowaniem jest ozdobny kartonik mieszczący cztery cygara w tubach, a następnie dwadzieścia sztuk w zbiorczym pudełku.

Wymiary cygara: 125mm x 18mm.
Format: ROBUSTO.
Czas palenia: 45-55 minut.
Kraj pochodzenia: Honduras
Podana wartość to: cena za jedno cygaro w tubie. 

Te wyborne, zdecydowanie mocne cygara zostały docenione przez palaczy najlepszych, recznie robionych cygar i w 2020 roku Camacho Corojo otrzymały tytuł: Best Brend Honduras 2020 przyznawany przez magazyn cygarowy Cigar Journal.

Cygaro całkiem mocne ale smaczne, dużo orzechów i śmietanki

Mario11 - Wtorek, 27 Wrzesień 2022 (12:16)

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również

Produkty polecane