Czy masz ukończone 18 lat?
tabaka-logo
Nie
Zapamiętaj mój wybór.
Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem korzystać z witryny www.tabakonline.com mogą tylko i wyłącznie osoby pełnoletnie.
0

Davidoff Signature

Cygara Davidoff Signature 2000 Tubos

Cygara Davidoff Signature 2000 Tubos
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 60,80 PLN
Producent: Davidoff
Model:
Status: DOSTĘPNY
Wysyłka: 12,00 PLN (przedpłata), 22,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

Davidoff Signature 2000 Tubos to cygaro w niezwykle praktycznym i bardzo popularnym w naszym kraju formacie corona zapakowane w elegancką tubę. Ta ponadczasowa corona, stworzona 35 lat temu, odniosła natychmiastowy sukces. Dziś jest to najlepiej sprzedające się cygaro marki Davidoff, które miłośnicy cygar na całym świecie odpalają średnio co pół minuty. Wysoka zawartość tytoniu Piloto dostarcza podczas palenia subtelnego aromatu kawy z przyjemnymi nutami drzewnymi i kremowymi. Davidoff Signature 2000 tworzą: Ekwador – wrapper i binder zaś Dominikana to filler. Cygaro ozdobione zostało podwójnym, białym pierścieniem z tłoczonymi, złotymi oznaczeniami. Umieszczone w białej tubie z cedrową koszulką i zapakowane w ozdobny kartonik mieszczący cztery, a zbiorczo dwadzieścia cygar (4x5).

Wielkość: 129mm x 17mm.
Format cygara: CORONA.
Moc: delikatne / łagodne.
Czas palenia: 30-40 minut.
Podana wartość to: cena za jedno cygaro w tubie.

Davidoff w swoich wszystkich produktach łączy maestrię, sztukę, a także zrozumienie potrzeb i oczekiwań klientów. Innowacyjność oraz poczucie eleganckiej funkcjonalności jest kluczem do sukcesu wszystkich artykułów ze znakiem Davidoff. To co dzisiaj na całym świecie wiąże markę Davidoff z ludźmi to miłość do piękna, elegancji i prawdziwej przyjemności z życia. Davidoff – the good.

Pełen opis cygara: Davidoff Signature.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Klienci którzy zamówili ten produkt, zamówili również


Kontakt ze sklepem

Pełne nasze dane i formularz znajdują się pod przyciskiem KONTAKT.