CYGARA DAVIDOFF WINSTON CHURCHILL
Poprzez dzień w głęboką noc.

Wprawdzie Sir Winston Churchill zapisał się w pamięci Polaków zgłoskami nie tak zdobnymi, jak w swojej własnej ojczyźnie, ale z jednym musimy się zgodzić – jest on najbardziej rozpoznawalną ikoną światowej kultury, w której wizerunek nieodłącznie wpisała się miłość do cygar. Ponadto wszyscy wiemy, że najpiękniejsze w cygarach jest właśnie to, że łączą one ponad podziałami wszystkich swoich miłośników. Ideą linii Davidoff Winston Churchill jest odzwierciedlenie złożonej osobowości laureata literackiej nagrody Nobla, malarza z zamiłowania i polityka z powołania, przede wszystkim zaś amatora pięknego czasu spędzonego w towarzystwie bliskich osób, dobrego tytoniu i gatunkowych trunków.

„Piję dużo, śpię mało i palę cygaro za cygarem. Oto dlaczego pozostaję w dwustuprocentowej formie” – powiedział Churchill. Nie każdy wie, że sukcesem, w którym premier Wielkiej Brytanii odebrał największe laury była profesja pisarska. Potwierdza to fakt, że publikacje Churchilla miały więcej wznowień niż dzieła samego Shakespeare’a. Każdy format w linii Davidoff Winston Churchill oddaję inny odcień osobowości i zainteresowań swojego patrona.

Do stworzenia blendu użyto mieszanki tytoniów z czterech regionów świata – Ekwadoru, Meksyku, Dominikany i Nikaragui. Jednak nie sama rozległość pochodzenia, ale metoda obróbki stanowi klucz do zrozumienia wyjątkowości cygar Davidoff Winston Churchill. Liście tytoniu zostały poddane specjalnemu procesowi fermentacji, prowadzonemu przez dłuższy czas i w niższej temperaturze. Skutkiem jest cygaro o pełniejszym body, ale wyjątkowo smukłym i jedwabistym profilu.

Harmonijne doznania smakowe, które zapewniają cygara z linii Winston Churchill, oscylują wokół odcieni drzewnych i kremowych, wśród których wybrzmiewają nuty pieprzne, kawowe i ziemiste. Początek doświadczenia rozpoczyna się charakterystyczną miękkością profilu smakowego, podobną do nuty owoców pestkowych obecnej w niektórych białych winach. W miarę rozwoju cygara do głosu dochodzi meksykański binder San Andres, przydający słodko-pikantnego profilu.

Cygara Davidoff Winston Churchill w naszej ofercie:
·  Davidoff Winston Churchill Petit Panatela
·  Davidoff Winston Churchill Petit Corona
·  Davidoff Winston Churchill Churchill
·  Davidoff Winston Churchill Toro
·  Davidoff Winston Churchill Robusto


Nuty smakowe, którymi uraczą nas cygara Davidoff Winston Churchill, to skóra, krem, różne odcienie drzewa, kawa, ziemia, czy też bardziej sążnista chlebowa nuta w trzeciej tercji, w której uwydatnia się miarowy wzrost mocy i body. Jako para dla cygar z tej linii dobrze sprawdzą się trunki smukłe i delikatne, lecz posiadające pełniejsze body. Białe, kremowe, uciekające od kwasowości lub delikatne czerwone wina wpasują się w stylistykę dwóch pierwszych tercji, podczas gdy do pełniejszej tercji finalnej można sięgnąć nawet po odważniejsze Cabernet Sauvignon. Krzepkie i słodowe rzemieślnicze piwo typu pale też dobrze wypadnie w towarzystwie Winstona Churchilla.

Poprzez dzień w głęboką noc – to slogan serii Winston Churchill. Oferuje ona również linię The Late Hour, która swym głębokim i kompleksowym profilem, a przy tym pełniejszym i ciemniejszym profilem smakowym oddaje twórczy wysiłek i niezwykłość czasu, który był udziałem Winstona Churchilla długo po zachodzie słońca. „Moje smaki są proste: łatwo zadowalam się tym, co najlepsze” – Winston Churchill.

Wyłącznym dystrybutorem w Polsce znakomitych cygar Davidoff  Winston Churchill jest firma Akan.

Platforma internetowa www.tabakonline.com to najlepsze cygara, doskonałe fajki i wyborne tytonie.
 

Tabakonline.com to najlepsze cygara, doskonałe fajki i wyborne tytonie.