Świętuj Dzień Dziecka oraz zbliżający się Drugi Długi Weekend z wyjątkową zniżką 20% na wszystkie ręcznie robione cygara i akcesoria cygarowe oferowane przez firmę General Cigars. Wśród nich znajdziesz takie uznane marki jak: Macanudo, Don Tomas, Silencio, CAO, La Estrella, Reposado, Balmoral, Humi-Care oraz Alec Bradley. Aby skorzystać z tej specjalnej oferty Twoje zamówienie musi mieć wartość minimum 300 PLN i wpisany kod rabatowy DDW2024.

To niepowtarzalna okazja, aby cieszyć się swoimi ulubionymi cygarami jeszcze bardziej! Odwiedź naszą stronę www.TabakOnline.com i skorzystaj z promocji obejmującej wszystkie produkty największego na świecie producenta cygar - General Cigars. Pamiętaj, że akcja jest ograniczona czasowo i trwa tylko do końca weekendu, czyli do 02.06.2024. Nie przegap szansy na zakupy z tak atrakcyjnym rabatem!


Daj się porwać atmosferze świętowania i wykorzystaj tę niesamowitą okazję, aby wzbogacić swoje kolekcje cygar i akcesoriów. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym koneserem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z cygarami, oferta naszego sklepu z pewnością zaspokoi Twoje potrzeby. Korzystając z kodu rabatowego DDW2024, możesz cieszyć się tym luksusem po niższej cenie, co czyni tę promocję jeszcze bardziej atrakcyjną. Wybierz swoje ulubione cygara i akcesoria, a następnie usiądź wygodnie i delektuj się chwilą relaksu.

Zamień codzienność na przygodę!
 

Pozdrawiamy
zespół TabakOnline