Czy masz ukończone 18 lat?
tabaka-logo
Nie
Zapamiętaj mój wybór.
Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem korzystać z witryny www.tabakonline.com mogą tylko i wyłącznie osoby pełnoletnie.
0

Obcinarki do cygar

Obcinarka Colibri V-Cut CU300T20 Black Carbon

Obcinarka Colibri V-Cut CU300T20 Black Carbon
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 193,60 PLN
Producent: Colibri
Model:
Status: DOSTĘPNY
Wysyłka: darmowa (przedpłata), 22,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

Colibri CU300T20 Black Carbon to niezwykle oryginalna obcinarka. Dzięki ostrzu w formie litery V palacz po cięciu cygara uzyskuje wydajny otwór w głowie cygara. Najwyższej jakości użyte materiały jak i perfekcyjne wykonanie zapewniają długą i bezawaryjną pracę. W skład zestawu wchodzi jeszcze ozdobne, prezentowe pudełko, karta gwarancyjna (24 miesiące) i mini katalog produktów Colibri.

Wymiary (po złożeniu):  72mm x 40mm x 14mm.
Waga obcinarki: 120 gramów.
Podana wartość to: cena za jedną obcinarkę w pudełku.

Od 1928 roku Colibri cieszy się niezachwianą reputacją wiodącego producenta najwyższej jakości akcesoriów do palenia. Colibri nie tylko nadąża za światowymi (nowoczesnymi) trendami ale i samodzielnie wytycza kierunki rozwoju wzornictwa. Praktyczne, niezwykle ergonomiczne kształty jak i ekskluzywne wykończenie Colibri tworzy najbardziej zaawansowane technologicznie zapalniczki oraz obcinarki. Colibri to prawdziwe arcydzieło. Na pozór niezwykle delikatny design, a zarazem solidna, męska konstrukcja. Doskonale zaprojektowana do łatwego i wygodnego użytkowania.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Klienci którzy zamówili ten produkt, zamówili również


Kontakt ze sklepem

Pełne nasze dane i formularz znajdują się pod przyciskiem KONTAKT.