Czy masz ukończone 18 lat?
tabaka-logo
Nie
Zapamiętaj mój wybór.
Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem korzystać z witryny www.tabakonline.com mogą tylko i wyłącznie osoby pełnoletnie.
0

Zapalniczki do cygar

Zapalniczka Colibri Monaco Carbon Fiber Red LI880T12

Zapalniczka Colibri Monaco Carbon Fiber Red LI880T12
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 213,00 PLN
Producent: Colibri
Model:
Status: DOSTĘPNY
Wysyłka: darmowa (przedpłata), 22,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

Zapalniczka Colibri Monaco Carbon Fiber Red LI880T12 to cygarowa zapalarka wyposażona w potrójny palnik typu Jett-Turbo. Dysze zostały ustawione w jednej linii i pod kontem tak by tworzyć jeden mocny żar który w łatwy i wygodny sposób rozpali stopę cygara. W masywnym (metalowym) korpusie znajduje się wskaźnik nabicia gazem, stopa skrywa zawór do uzupełniania gazu i regulator wysokości żaru. W skład zestawu wchodzi jeszcze ozdobne, prezentowe pudełko, karta gwarancyjna (24 miesiące) i mini katalog produktów Colibri.

Wymiary: 78mm x 38mm x 20mm.
Waga zapalniczki: 100 gramów (pełny zbiornik gazu).
Polecany gaz: COLIBRI 400ml.
Podana wartość to: cena jednej zapalniczki w prezentowym pudełku.

Od 1928 roku Colibri cieszy się niezachwianą reputacją wiodącego producenta najwyższej jakości akcesoriów do palenia. Colibri nie tylko nadąża za światowymi (nowoczesnymi) trendami ale i samodzielnie wytycza kierunki rozwoju wzornictwa. Praktyczne, niezwykle ergonomiczne kształty jak i ekskluzywne wykończenie Colibri tworzy najbardziej zaawansowane technologicznie zapalniczki oraz obcinarki. Colibri to prawdziwe arcydzieło. Na pozór niezwykle delikatny design, a zarazem solidna, męska konstrukcja. Doskonale zaprojektowana do łatwego i wygodnego użytkowania.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Klienci którzy zamówili ten produkt, zamówili również


Kontakt ze sklepem

Pełne nasze dane i formularz znajdują się pod przyciskiem KONTAKT.