Czy masz ukończone 18 lat?
tabaka-logo
Nie
Zapamiętaj mój wybór.
Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem korzystać z witryny www.tabakonline.com mogą tylko i wyłącznie osoby pełnoletnie.
0

Zapalniczki do cygar

Zapalniczka Colibri Apex Orange LI410T5

Zapalniczka Colibri Apex Orange LI410T5
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 179,50 PLN
Producent: Colibri
Model:
Status: DOSTĘPNY
Wysyłka: 11,00 PLN (przedpłata), 18,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

Zapalniczka Colibri Apex Orange LI410T5 jest doskonałą zapalarką cygarową, wyposażoną w bardzo wydajny, żarowy palniki typu Jett-Turbo. Masywna, metalowa obudowa i czarna wstawka z czarnego plastiku (mini piramidki Colibri) sprawiają, że palacz otrzymuje niezwykle wygodne urządzenie do zapalania. Na przedniej ściance korpusu znajduje się wskaźnik napełnienia zbiornika gazem. W podstawie umieszczono zawór do napełniania zbiornika i bardzo prosty w obsłudze regulator mocy żaru. W skład zestawu wchodzi jeszcze ozdobne, prezentowe pudełko, karta gwarancyjna (24 miesiące) i mini katalog produktów Colibri.

 

Wielkość zapalniczki: 62mm x 28mm x 9mm.
Waga zapalniczki: 95 gramów.
Podana wartość to: cena jednej zapalniczki w ozdobnym opakowaniu.

 

Od 1928 roku Colibri cieszy się reputacją wiodącego producenta wysokiej jakości akcesoriów do palenia. Colibri nadąża za nowatorskim wzornictwem, ekskluzywnym wykończeniem i najbardziej zaawansowanymi technologicznie zapalniczkami dostępnymi obecnie na rynku. Colibri to prawdziwe arcydzieło. Na pozór niezwykle delikatny design, a zarazem solidna, męska konstrukcja. Doskonale zaprojektowana do łatwego i wygodnego użytkowania.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Produkty polecane

Klienci którzy zamówili ten produkt, zamówili również


Kontakt ze sklepem

Pełne nasze dane i formularz znajdują się pod przyciskiem KONTAKT.