Czy masz ukończone 18 lat?
tabaka-logo
Nie
Zapamiętaj mój wybór.
Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem korzystać z witryny www.tabakonline.com mogą tylko i wyłącznie osoby pełnoletnie.
0

Zapalniczki do cygar

Zapalniczka Colibri Daytona Chrome & Black LI770T3

Zapalniczka Colibri Daytona Chrome & Black LI770T3
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 211,20 PLN
Producent: Colibri
Model:
Status: DOSTĘPNY
Wysyłka: 11,00 PLN (przedpłata), 18,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

Colibri Daytona Chrome & Black LI770T3 to kolejna doskonała zapalniczka żarowa (palnik Turbo-Jett). Żar zapalany jest mechanizmem Piezzo przez przycisk na boku zapalniczki. Zastosowano tutaj nowatorski i bardzo oryginalny mechanizm blokowania uruchomienia zapalniczki w zależności od położenia. Na przeciwległej ściance do przycisku zapalającego znajduje się wskaźnik napełnienia zbiornika gazem. W stopie obudowy umieszczona została płynna regulacja mocy (wysokości) żaru, a także zawór do uzupełniania gazu. Zapalniczka została wykonana na najwyższym wizualnym jak i technicznym poziomie, a zastosowane materiały gwarantują długą i bezawaryjną pracę.

Wymiary: 70mm x 46mm x 17mm.
Waga: 105 gramów (pełen zbiornik gazu).
Polecany gaz: COLIBRI 400ml.
Podana wartość to: cena jednej zapalniczki w prezentowym pudełku.

Od 1928 roku Colibri cieszy się reputacją wiodącego producenta wysokiej jakości akcesoriów do palenia. Colibri nadąża za nowatorskim wzornictwem, ekskluzywnym wykończeniem i najbardziej zaawansowanymi technologicznie zapalniczkami dostępnymi obecnie na rynku. Colibri to prawdziwe arcydzieło. Na pozór niezwykle delikatny design, a zarazem solidna, męska konstrukcja. Doskonale zaprojektowana do łatwego i wygodnego użytkowania.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Produkty polecane

Klienci którzy zamówili ten produkt, zamówili również


Kontakt ze sklepem

Pełne nasze dane i formularz znajdują się pod przyciskiem KONTAKT.