Czy masz ukończone 18 lat?
tabaka-logo
Nie
Zapamiętaj mój wybór.
Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem korzystać z witryny www.tabakonline.com mogą tylko i wyłącznie osoby pełnoletnie.
0

Zapalniczki do cygar

Zapalniczka Colibri Quantum Gunmetal LI970C3

Zapalniczka Colibri Quantum Gunmetal LI970C3
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 633,50 PLN
Producent: Colibri
Model:
Status: NIEDOSTĘPNY
Wysyłka: darmowa (przedpłata), 22,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

Colibri Quantum Gunmetal LI970C3 to doskonała zapalarka żarowa (potrójny palnik typu Turbo-Jett). W tylnej części korpusu została ukryta wyrzynarka V-Cutter zwalniana mechanizmem sprężynowym. W obudowie znajduje się także czytelny wskaźnik nabicia gazem. W stopie zapalarki umieszczony został zawór do napełniania zbiornika oraz wygodna regulacja mocy. Żar z dysz został ustawiony pod kontem do siebie co bardzo ułatwia podpalania stopy cygara. Quantum zostało przetestowane na wysokości do 30487m (10 000 stóp) działając doskonale. Zapalniczka wykonana na najwyższym wizualnym jak i technicznym poziomie, a zastosowane materiały gwarantują amatorowi cygar długą i bezawaryjną pracę. W komplecie z zapalniczką oprócz ekskluzywnego opakowania znajdują się: karta gwarancyjna, instrukcja obsługi i katalog produktów Colibri.

Wymiary: 80mm x 42mm x 26mm.
Waga: 170 gramów (pełen zbiornik gazu).
Przeznaczenie: cygara.
Polecany gaz: Colibri 400ml.
Podana wartość to: cena jednej zapalniczki z wyrzynarką w ozdobnym pudełku.

Od 1928 roku Colibri cieszy się niezachwianą reputacją wiodącego producenta najwyższej jakości akcesoriów do palenia. Colibri nie tylko nadąża za światowymi (nowoczesnymi) trendami ale i samodzielnie wytycza kierunki rozwoju wzornictwa. Praktyczne, niezwykle ergonomiczne kształty jak i ekskluzywne wykończenie Colibri tworzy najbardziej zaawansowane technologicznie zapalniczki oraz obcinarki. Colibri to prawdziwe arcydzieło. Na pozór niezwykle delikatny design, a zarazem solidna, męska konstrukcja. Doskonale zaprojektowana do łatwego i wygodnego użytkowania.

Pełen opis zapalniczki: Colibri Quantum ...

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy
Ten produkt nie posiada produktów powiązanych

Klienci którzy zamówili ten produkt, zamówili również


Kontakt ze sklepem

Pełne nasze dane i formularz znajdują się pod przyciskiem KONTAKT.