Czy masz ukończone 18 lat?
tabaka-logo
Nie
Zapamiętaj mój wybór.
Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem korzystać z witryny www.tabakonline.com mogą tylko i wyłącznie osoby pełnoletnie.
0

Zapalniczki do cygar

Zapalniczka Colibri Falcon Carbon Fiber Black LI310T5

Zapalniczka Colibri Falcon Carbon Fiber Black LI310T5
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 140,80 PLN
Producent: Colibri
Model:
Status: NIEDOSTĘPNY
Wysyłka: 11,00 PLN (przedpłata), 18,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

Zapalniczka Colibri Falcon Black  LI310T5 to niezwykle wygodna w użytkowaniu zapalarka cygarowa. Jej metalowy korpus pokryty jest warstwą włókna węglowego w kolorowym splocie. Zapalniczka została wyposażona w palnik typu Jet-Turbo ze skierowanym z odchyleniem od pionu o około 30 stopni żarem. W korpusie znajduje się także praktyczny wskaźnik nabicia gazem. W stopie zapalniczki umieszczony został zawór do uzupełniania gazu i regulacja mocy i wysokości żaru. W skład zestawu wchodzi jeszcze karta gwarancyjna (24 miesiące), a także ozdobne, prezentowe pudełko.


Wielkość zapalniczki: 56mm x 25mm x 12mm.
Waga zapalniczki: 65 gramów (pełen zbiornik gazu).
Podana wartość to: cena jednej zapalniczki w ozdobnym opakowaniu.


Od 1928 roku Colibri cieszy się reputacją wiodącego producenta wysokiej jakości akcesoriów do palenia. Colibri nadąża za nowatorskim wzornictwem, ekskluzywnym wykończeniem i najbardziej zaawansowanymi technologicznie zapalniczkami dostępnymi obecnie na rynku. Colibri to prawdziwe arcydzieło. Na pozór niezwykle delikatny design, a zarazem solidna, męska konstrukcja. Doskonale zaprojektowana do łatwego i wygodnego użytkowania.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Klienci którzy zamówili ten produkt, zamówili również


Kontakt ze sklepem

Pełne nasze dane i formularz znajdują się pod przyciskiem KONTAKT.