Czy masz ukończone 18 lat?
tabaka-logo
Nie
Zapamiętaj mój wybór.
Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem korzystać z witryny www.tabakonline.com mogą tylko i wyłącznie osoby pełnoletnie.
0

Zapalniczki do cygar

Zapalniczka Colibri Julius Black+ Red LI221C4

Zapalniczka Colibri Julius Black+ Red LI221C4
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 409,00 PLN
Producent: Colibri
Model:
Status: DOSTĘPNY
Wysyłka: darmowa (przedpłata), 22,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

Colibri Julius Black + Red LI221C4 (nazwana na cześć założyciela Colibri - Juliusa Lowenthala) to doskonała zapalniczka płomieniowa (dwa płomienie typu soft flame). Ogień zapalany jest niezawodnym mechanizmem krzesiwa. Dwa regulowane płomienie doskonale odpalą nawet najgrubsze cygaro. W obudowie znajduje się czytelny wskaźnik nabicia gazem. W stopie zapalarki umieszczony został zawór do napełniania zbiornika oraz wygodna regulacja mocy (długości) płomieni. Zapalniczka została wykonana na najwyższym wizualnym jak i technicznym poziomie, a zastosowane materiały gwarantują długą i bezawaryjną pracę.

Wymiary: 72mm x 36mm x 16mm.
Waga: 120 gramów (pełen zbiornik gazu).
Polecany gaz: COLIBRI 400ml.
Podana wartość to: cena jednej zapalniczki w pudełku.

Od 1928 roku Colibri cieszy się reputacją wiodącego producenta wysokiej jakości akcesoriów do palenia. Colibri nadal nadąża za nowatorskim wzornictwem, ekskluzywnym wykończeniem i najbardziej zaawansowanymi technologicznie zapalniczkami dostępnymi obecnie na rynku. Colibri Julius to arcydzieło. Na pozór niezwykle delikatny design, a zarazem solidna, męska konstrukcja. Doskonale zaprojektowana do łatwego, wygodnego użytkowania.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Klienci którzy zamówili ten produkt, zamówili również


Kontakt ze sklepem

Pełne nasze dane i formularz znajdują się pod przyciskiem KONTAKT.