Czy masz ukończone 18 lat?
tabaka-logo
Nie
Zapamiętaj mój wybór.
Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem korzystać z witryny www.tabakonline.com mogą tylko i wyłącznie osoby pełnoletnie.
0

Zapalniczki do cygar

Zapalniczka Colibri Julius Black+ Red LI221C4

Zapalniczka Colibri Julius Black+ Red LI221C4
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 409,00 PLN
Producent: Colibri
Model:
Status: DOSTĘPNY
Wysyłka: darmowa (przedpłata), 22,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

Colibri Julius Black + Red LI221C4 (nazwana na cześć założyciela Colibri - Juliusa Lowenthala) to doskonała zapalniczka płomieniowa (dwa płomienie typu soft flame). Ogień zapalany jest niezawodnym mechanizmem krzesiwa. Dwa regulowane płomienie doskonale odpalą nawet najgrubsze cygaro. W obudowie znajduje się czytelny wskaźnik nabicia gazem. W stopie zapalarki umieszczony został zawór do napełniania zbiornika oraz wygodna regulacja mocy (długości) płomieni. Zapalniczka została wykonana na najwyższym wizualnym jak i technicznym poziomie, a zastosowane materiały gwarantują długą i bezawaryjną pracę.

Wymiary: 72mm x 36mm x 16mm.
Waga: 120 gramów (pełen zbiornik gazu).
Polecany gaz: COLIBRI 400ml.
Podana wartość to: cena jednej zapalniczki w pudełku.

Od 1928 roku Colibri cieszy się reputacją wiodącego producenta wysokiej jakości akcesoriów do palenia. Colibri nadal nadąża za nowatorskim wzornictwem, ekskluzywnym wykończeniem i najbardziej zaawansowanymi technologicznie zapalniczkami dostępnymi obecnie na rynku. Colibri Julius to arcydzieło. Na pozór niezwykle delikatny design, a zarazem solidna, męska konstrukcja. Doskonale zaprojektowana do łatwego, wygodnego użytkowania.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy
Ten produkt nie posiada produktów powiązanych

Klienci którzy zamówili ten produkt, zamówili również


Kontakt ze sklepem

Pełne nasze dane i formularz znajdują się pod przyciskiem KONTAKT.