Czy masz ukończone 18 lat?
tabaka-logo
Nie
Zapamiętaj mój wybór.
Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem korzystać z witryny www.tabakonline.com mogą tylko i wyłącznie osoby pełnoletnie.
0

Zapalniczki do cygar

Zapalniczka Colibri Talon Black & Red LI760T2

Zapalniczka Colibri Talon Black & Red LI760T2
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 179,50 PLN
Producent: Colibri
Model:
Status: DOSTĘPNY
Wysyłka: darmowa (przedpłata), 22,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

Zapalniczka Colibri Talon Black & Red LI760T2 to żarowa zapalniczka cygarowa, wyposażona w mocny palnik typu Jett-Turbo.
Część korpusu została wykonana z przezroczystego akrylu dzięki czemu mamy cały czas kontrolę nad ilością gazu w zbiorniku. W stopie obudowy znajduje się regulator wysokości żeru i zawór do napełniania zapalniczki gazem. W skład zestawu wchodzi jeszcze ozdobne, prezentowe pudełko, karta gwarancyjna (24 miesiące) i mini katalog produktów Colibri.

Wielkość: 75mm x 31mm x 20mm.
Waga zapalniczki (pełny zbiornik): 55g gramów
Polecany gaz: Colibri 400 ml.
Podana wartość to: cena za jedną zapalniczkę w pudełku.

Od 1928 roku Colibri cieszy się niezachwianą reputacją wiodącego producenta najwyższej jakości akcesoriów do palenia. Colibri nie tylko nadąża za światowymi (nowoczesnymi) trendami ale i samodzielnie wytycza kierunki rozwoju wzornictwa. Praktyczne, niezwykle ergonomiczne kształty jak i ekskluzywne wykończenie Colibri tworzy najbardziej zaawansowane technologicznie zapalniczki oraz obcinarki. Colibri to prawdziwe arcydzieło. Na pozór niezwykle delikatny design, a zarazem solidna, męska konstrukcja. Doskonale zaprojektowana do łatwego i wygodnego użytkowania.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Klienci którzy zamówili ten produkt, zamówili również


Kontakt ze sklepem

Pełne nasze dane i formularz znajdują się pod przyciskiem KONTAKT.