Zapalniczka gabinetowa Zino ZXL.


Mamy wielką przyjemność zaprezentować Państwu doskonałą (żarowo-płomieniową) zapalniczkę gabinetową Zino ZXL (by Davidoff), przeznaczoną do wygodnego i bardzo łatwego odpalania cygar w zaciszu własnego gabinetu / palarni. Zino ZXL jest niezastąpionym towarzyszem podczas przyjemnych chwil spędzonych z najlepszymi ręcznie robionymi cygarami.

.Zapalniczka Zino
Wymiary zapalniczki to: wysokość – 150mm i szerokość – 73mm. Waga (pusty zbiornik): 250 gramów. Solidna obudowa została pokryta delikatnym w dotyku tworzywem, które stabilizuje chwyt urządzenia.

Zino ZXL
Zapalniczka powstała z najwyższej jakości materiałów i przy zastosowaniu najnowszych technik produkcyjnych co zapewnia długą i bezawaryjną pracę. Posiada dwudziesto-cztero miesięczną gwarancję.

zapalniczka gabinetowa
Gabinetowa zapalniczka Zino ZXL dostępna jest obecnie w naszj ofercie w trzech wersjach kolorystycznych.

Zapalniczka do cygar Zino
Wyposażona została w ogromny i bardzo wydajny palnik-dyszę typu Jett-Turbo dzięki któremu palacz (zmieniając ustawienie) ma możliwość uzyskania bardzo dużego żaru lub płomienia.

Żarowa zapalarka do cygar
W masywnym korpusie znajduje się płynna regulacja mocy (długości) żaru lub płomienia. Przekręcając pokrętło w prawo w kierunku |+| zwiększamy przepływ gazu, a co za tym idzie wielkość żaru lub płomienia.


Na samej górze zapalniczki umieszczony został przełącznik trybów pracy. Palacz ma tutaj do wyboru: zapalenie cygara silnym, mocnym żarem lub delikatnym językiem płomienia.


Po przeciwległej stronie obudowy do regulacji mocy znajduje się przełącznik bezpieczeństwa który blokuje możliwość uruchomienia zapalniczki. Ustawiając pokrętło w dolne położenie mamy zapalniczkę całkowicie zablokowaną. Przycisk otwierający gazową dyszę i uruchamiający jednocześnie mechanizm piezzo-elektryczny naciskamy chwytem pistoletowym.


Stopa zapalniczki gabinetowej Zino ZXL została pokryta delikatnym tworzywem dla zapewnienia stabilności i ochrony przed uszkodzeniem blatu tak masywną zapalarką.


W dolnej części stopy ukryty pod klapką (sprężynowy docisk) znajduje się zawór do uzupełniania gazu w bardzo pojemnym zbiorniku.

·  Zapalniczka Zino ZXL Blue 111609

·  Zapalniczka Zino ZXL Grey 111605

·  Zapalniczka Zino ZXL Red  111606

 

Zapalniczka gabinetowa Zino ZXL podobnie jak inne akcesoria Zino należy do bogatej oferty marki Davidoff, której wyłącznym dystrybutorem w Polsce jest firma Akan Tobacco.