Aktualności

30.12.2020
ROCKY PATEL

Nasza pełna dystrybucja cygar Rocky Patel właśnie została uzupełniona. Już możecie zamawiać dobrze znane blendy jak i kilka nowości m.in. linię World Championship i Winter Collection każdą w kilku formatach.

cygara Rocky Patel …


28.12.2020
PRZERWA W WYSYŁKACH

W dniu 29 grudnia 2020 kończymy tegoroczną wysyłkę zamówień. Do końca roku tzn. 30 i 31 grudnia prowadzimy inwentaryzację w naszym sklepie. Oczywiście zamawiać możecie cały czas, ale wyślemy dopiero po 4 stycznia. Przepraszamy za utrudnienia.

www.TabakOnline.com …


15.12.2020
DOSTAWA - ALEC BRADLEY

Właśnie uzupełniliśmy stany w cygarach marki Alec Bradley. Firma AB miała bardzo duże braki w dostępności niektórych blendów i nareszcie udało się nam sprowadzić do Polski brakujące pozycje. Cygara Alec Bradley systematycznie budują swoją pozycje na rynku cygar ręcznie robionych w średniej półce cenowej.

cygara Alec Bradley …


10.12.2020
SUPER CENA - CAMACHO ROBUSTO

Tego jeszcze nie było! Sześć pozycji cygarowych w kategorii SUPER CENA właśnie umieściliśmy na www.TabakOnline.com. Od teraz doskonała linia cygar Camacho (format Robusto) w sześciu bardzo odmiennych blendach do nabycia w cenie o prawie jedną trzecią niższej od regularnej. Każde cygaro znajduje się w ozdobnej, metalowej tubie. Akcja trwa do 18.12.2020 lub do wyczerpania się puli cygar wyznaczonych do zakładki SUPER CENA. Zapraszamy.

cygara Camacho Robusto Tubos …


09.12.2020
OPÓŹNIENIE W REALIZACJI

Kochani! Z uwagi na duże spiętrzenie zamówień w naszym sklepie w niektórych przypadkach czas dostawy może się wydłużyć o jeden dzień roboczy. Za utrudnienia bardzo przepraszamy i dołożymy wszelkich starań by taka sytuacja miała miejsce jak najrzadziej.

www.TabakOnline.com …


08.12.2020
DZIEŃ DARMOWEJ DOSTAWY

I ponownie ciesząca się ogromnym zainteresowaniem naszych klientów akcja Dzień Darmowej Dostawy na stronach naszego sklepu w dniu 10.12.2020.

Dzień Darmowej Dostawy opis akcji …


02.12.2020
CYGARA EL TRIUNFADOR

Dobrze znane polskim miłośnikom dzieł Pete Johnsona (Tatuaje Cigars) cygaro El Triunfador teraz dostępne w formacie Petit Robusto. Podobnie jak jego starsi bracia tak Petit Robusto dostarcza wiele przyjemności z palenia tego średnio-mocnego cygara o bogatym bukiecie smaków i aromatów. Cygaro zbiorczo pakowane jest w ekonomiczne, foliowe opakowanie typu bundl mieszczące dwadzieścia pięć sztuk.

cygara El Triunfador Petit Robusto …


23.11.2020
AKCESORIA WHITE ELEPHANT

Zestaw akcesoriów do palenia fajki niemieckiej marki White Elephant już w polskiej dystrybucji. Papierowe filtry o średnicy 9 i 6 mm gdzie substancją czynną jest węgiel i pianka morska, różne wyciory, granulat do palenia, itp. możecie Państwo zamówić na TabakOnline.com.

akcesoria White Elephant …


22.11.2020
SUPER CENA - ROMEO Y JULIETA

Od dzisiaj naszą SUPER CENĄ są dobrze znane polskim aficionados kubańskie cygara Romeo y Julieta Romeo No.3. Cygara znajdują się w cedrowej koszulce i metalowej, ozdobnej tubie. Zbiorczo pakowane są w drewniane skrzynki mieszczące 25 sztuk.

cygara Romeo y Julieta Romeo No.3  ...


16.11.2020
DAVIDOFF YEAR OF THE OX LIMITED EDITION 2021

Niesamowite cygara Davidoff Year of the Ox Limited Edition 2021 już od dzisiaj w dystrybucji detalicznej jak i hurtowej. Duży format jakim jest gordo sprawia, że aficionado otrzymują potężna dawkę doskonałego tytoniu. Cygara zbiorczo pakowane są w bardzo oryginalne drewniano-skórzane skrzynki.

cygara Davidoff of the Year LE 2021 ...


15.11.2020
SUPER CENA - GURKHA

Już od dzisiaj naszym produktem w zakładce SUPER CENA zostaje cygaro Gurkha Cellar Reserve 15Yr w formacie KOI. To wyborne cygaro począwszy od 15.11.2020 będziemy oferowali w cenie 35,99. Ta oferta ważna będzie do 15.12.2020 lub wyczerpania się przeznaczonych na akcję cygar Gurkha.

do Gurkha Cellar Reserve 15Yr ...


08.11.2020
FAJKI Z OLIWKI

Właśnie pojawiły się na naszej stronie fajki wykonane z drewna oliwki. Wprowadziliśmy kilka moteli Passatore (Włochy) i Jean Claude (Francja). Polecamy palaczom i kolekcjonerom.

fajki z drewna oliwki ...


05.11.2020
NOWE MODELE COLIBRI

Kolejne modele obcinarek klasycznych jak i V-Cutter-ów firmy Colibri powiększyło naszą ofertę. Również dobrze już znane polskim palaczom  gilotyny występują teraz w bardzo nieoczywistych wersjach kolorystycznych.

pełna oferta Colibri  ...


02.11.2020
DAVIDOFF SIGNATURE 6000

Chyba najlepiej znany blend Davidoff-a w Polsce – Signature od dzisiaj będzie także dostępny w wielkości ROBUSTO. Ten preferowany przez polskich aficionados  format jesteśmy pewni, że zostanie docenionych i w tych cygarach stając się żelazną pozycja w humidorach naszych rodaków.

cygara Davidoff Signature 6000  ...


30.10.2020
KOLEJNE PIERSIÓWKI

Kilkadziesiąt nowych modeli piersiówek umieściliśmy dzisiaj na półkach naszego sklepu. Praktyczne, metalowe pojemniki na wszystkie dostępne płyny spożywcze umilą Państwu czas spędzony w plenerze. Piersiówka sprawdzi się na rybach, na spacerze, na grzybach i na biwaku. Jest także doskonałym prezentem.

piersiówki ...


06.10.2020
SUPER CENA

Camacho Corojo Robusto Tubos są od dzisiaj naszą SUPER CENĄ. To mocarne, zdecydowane w smaku, bogactwie automatów i siły cygaro dostępne będzie w bardzo atrakcyjnej cenie 29,20 zł do końca miesiąca lub do wyczerpania się naszych zapasów.

cygara Camacho Corojo Robusto Tubos  ...


21.08.2020
DOSTAWA z MFC

Najnowsza dostawa z My Father Cigars Don Pepina Garii. Właśnie jesteśmy po rozpakowaniu najnowszej dostawy z Estali (Nikaragua), Uzupełniliśmy braki, wprowadziliśmy kilka formatów znanych już od lat blendów cygarowych jak i dodaliśmy do naszej oferty całkowicie nowe pozycje.

pełna oferta cygar z MFC  ...


20.08.2020
GAWITH HOGGARTH

Tytonie fajkowe Gawith Hoggarth. Oferta tytoni fajkowych na naszym portalu internetowym www.TabakOnline.com została powiększona o nowa dostawę mieszanek od Gawith Hoggarth. Polska oferta tytoni dla palaczy fajki niestety przez specyficzną konstrukcję stawki akcyzy jak i wymogi długotrwałej i uciążliwej rejestracji produktu jest bardzo uboga, dlatego kolejne kilkanaście pozycji Gawith Hoggarth-a ucieszy zapewne naszych stałych klientów.

tytonie Gawith Hoggarth  ...


17.08.2020
COLIBRI - BONUS 35%

Colibri z bonusem zakupowym 35% wyrażonym w najczystszym gazie do zapalniczek na rynku – gazie Colibri w opakowaniach o pojemności 400 ml.

szczegóły akacji COLIBRI 35%  ...


12.08.2020
SUPER CENA

Cusano Robusto w kategorii SUPER CENA cieszyło się tak wielkim zainteresowaniem, że błyskawicznie wyczerpał nam się cały zapas tych cygar. Dlatego od dzisiaj produktem w SUPER CENIE jest dobrze znany i lubiany przez polskich aficionados Don Tomas w formacie Robusto, dodatkowo w bardzo praktycznym Humi-Packu który zapewni odpowiednią wilgotność.

cygara Don Tomas Robusto Humi-Pack  >>


09.08.2020
SUPER CENA

Produktem w SUPER CENIE na stronie www.TabakOnline.com zostało cygaro Cusano Robusto. Cusano Bundle Selection Robusto to popularne, całkowicie ręcznie wytwarzane cygara typu medium filler. Ponadprzeciętna jakość w bardzo przystępnej cenie jest gwarantowana przez Villa Gonzales, fabryki należącej do grupy Davidoff. Do 2014 roku cygara Cusano Bundle Selection były znane jako marka 3x3, ze względu na sposób pakowania dziewięciu cygar (trzy rzędy po trzy cygara) w jednym opakowaniu zbiorczym.

cygara Cusano Robusto >>


06.08.2020
NOWOŚCI OD ADORINI

Kolejne, nowe produkty niemieckiej marki Adorini właśnie umieściliśmy na stronie www.TabakOnline.com. Drewniane humidory, etui i popielniczki na pewno trafią w gusta palaczy najlepszych cygar ręcznie robionych w Polsce.

oferta Adorini na TabakOnline.com >>


04.08.2020
ALEC BRADLEY PROjECT 40

AB Project 40 to nowe, delikatne cygara dobrze już znanej aficionados marki Alec Bradley. Te wręcz słodkie cygar dostępne w kilku formatach: Robusto, Toro, Gordo i Churchill, zbiorczo pakowane w pudełkach po dwadzieścia sztuk - już możemy proponować palaczom w Polsce. Alec Bradley Project 40 to chyba najdelikatniejsze obecnie cygaro tej firmy.

cygara Alec Bradley Project 40 >>


03.08.2020
DAVIDOFF LIMITED EDITIONS SPECIAL PERFECTO 2020

Cygara Davidoff Limited Editions Special 53 Perfecto 2020 już są w Polsce. Te limitowane cygara w formacie dużego Perfekto wreszcie dotarły do naszego kraju. Każde doskonałe cygaro Davidoff Special 53 umieszczone jest w foliowej koszulce, a zbiorczo w drewnianej (cedrowej) i numerowanej skrzynce mieszczącej dziesięć sztuk. Polecam każdemu miłośnikowi raczej delikatnych, ale bogatych smakowo dominikańskich cygar..

cygara Davidoff LE 2020 >>


01.08.2020
MONTECRISTO SUPREMOS EL 2019

Jak zawsze w ofercie firmy Akan na portalu www.TabakOnline.com tak i teraz kolejne ściśle limitowane, kubańskie cygaro: Montecristo Supremos EL 2019. Zapraszamy.

cygara Montecristo Supremos EL 2019 w naszej ofercie >>


01.08.2020
GRATISOWA DOSTAWA - kontynuacja

Z uwagi na panującą nadal pandemie wirusa COVID-19 i utrudnienia w nabywaniu naszych produktów postanowiliśmy utrzymać GRATISOWĄ DOSTAWĘ przy zamówieniu za minimum 100 zł. Zachowujmy się odpowiedzialnie, stosujmy się do zasad i bądźmy zdrowi!

www.TabakOnline.com >>


16.07.2020
NOWE FAJKI STANWELL

Doskonałe fajki wrzoścowe marki Stanwell na www.tabakonline.com. Kolejne (całkowicie) nowe modele fajek właśnie dodaliśmy do oferty.

fajki Stanwell w TabakOnline.com >>


05.07.2020
CAMACHO LIBERTY

Prawdziwa gratka dla palaczy najlepszych cygar. Limitowane edycje cygar Camacho Liberty LE 2020 i 2019 na stronach www.TabakOnline.com. Te wyjątkowe cygara pojedynczo pakowane są w ozdobne skrzyneczki, zbiorczo w drewniane pudełka / humidory bardzo bogato zdobione motywami Dnia Niepodległości Stanów Zjednoczonych.

cygara Camacho Liberty >>


04.07.2020

TOSCANELLO i TOSCANO

Cygara Toscanello i Toscano ponownie w całej ofercie aromatów na stronach www.TabakOnline.com. Po chwilowej przerwie w dostępności tych charakterystycznych, włoskich cygar już możecie ponawiać zamówienia.

Toscano i Toscanello w TabakOnline.com >>


03.06.2020
ROCKY PATEL

Rocky Patel to cygara doskonale znane polskim Aficionados. Po niewielkiej przerwie w dostępności wszystkich formatów udało nam się właśnie uzupełnić braki, a nawet wprowadzić kilka całkowicie nowych blendów do naszej oferty.

cygara Rocky Patel w naszej ofercie >>


31.04.2020
SUPER CENA

Niedziela (26.04.2020) to dzień w którym na górnym menu naszego sklepu pojawia się zakładka Super Cena. Miejsce gdzie znajdziecie produkt szczególnie wybrany, który sprzedawany będzie w maksymalnie niskiej, super cenie. Towar dostępny będzie około miesiąca, chyba że wcześniej sprzedamy cały zapas.

super cena w Tabakonline.com >>


02.04.2020
CYGARA DAVIDOFF W POLSCE

Od dzisiaj możemy się chwalić oficjalnie!  Zostaliśmy wyłącznym dystrybutorem cygar marki Davidoff w Polsce.
W bogatej ofercie firmy Oettinger Davidoff AG znajdują się takie marki jak: Davidoff, AVO, The Griffin's, Zino, Camacho, Cusano, Private Stock. Także wybór akcesoriów dla palaczy cygar jest bardzo szeroki i jesteśmy przekonani, że zadowoli najwybredniejszego aficionado.

cygara Davidoff w naszej ofercie >>


31.03.2020
PACZKOMATY INPOST

Chcemy jeszcze bardziej ułatwić dokonywanie i odbieranie zakupów online, dlatego wprowadziliśmy nową formę dostawy - usługę Paczkomatu. To Wy sami zdecydujecie kiedy i gdzie odbierzecie zamówione w naszym sklepie produkty. Firma InPost uruchomiła także bardzo prostą aplikację, dzięki której możliwe jest zdalne otwarcie skrytki, a tym samym całkowicie bezdotykowe odebranie zamówionej przesyłki.

koszty dostawy >>


31.03.2020
AKCJA CYGARO

Dzisiaj, tylko do końca dnia (31.03.2020) lub wyczerpania się zapasów sprzedajemy doskonałe cygaro Avo Nicaragua Syncro Fogata - format ROBUSTO w nieprzyzwoicie niskiej cenie!.

cygaro AVO Nicaragua Syncro Fogata >>


10.03.2020
DZIAŁAMY NA PEŁNYCH OBROTACH

Mając na uwadze zaistniałą, trudną sytuację wszystkie nasze wolne moce skierowaliśmy do realizacji Państwa zamówień. Dokładamy wszelkich starań by przesyłki detaliczne (konsumenta) jak i hurtowe ( sklepy, trafiki, itp. ) w jak najkrótszym czasie docierały do adresata. Odbiory gotowych paczek ( z naszego magazynu ) odbywają się już trzy razy dziennie.

www.tabakonline.com >>


18.03.2020
GRATISOWA DOSTAWA

Aby ułatwić Państwu składanie zamówień od dnia dzisiejszego zmieniamy zasady Darmowej Dostawy.
Gratisowa dostawa (my całkowicie pokrywamy jej koszty) obowiązuje dla zamówień z wartością koszyka minimum 100 złotych i formą zapłaty Przedpłata.

koszty dostawy >>


10.03.2020
PROMOCJE PROMOCJE PROMOCJE

Zakładka PROMOCJE skrywa kilkadziesiąt produktów w mocno obniżonych cenach. Są to: cygara, humidory, obcinarki, zapalniczki, fajki i inne akcesoria. Akcja trwa do wyczerpania się stanów towarów z obniżonymi cenami.

do promocji >>


27.12.2019
CYGARA TATUAJE BLACK

Mocne i zdecydowane w smaku cygara skomponowane przez Pete Johnsona (Tatuaje Cigars i La Atelie) w najlepszych polskich trafikach od dnia dzisiejszego.  Cygara powstają w manufakturze My Father Cigars (Esteli, Nikaragua) Don Pepina Garcii.

cygara Tatuaje Black >>


24.12.2019
WESOŁYCH ŚWIĄT

Wszystkim naszym klientom i kontrahentom składamy najserdeczniejsze życzenia spokojnych i pełnych radości Świąt Bożego Narodzenia, a także wielu sukcesów w nadchodzącym roku.
Wszystkie zamówienia złożone dzisiaj od godziny 14:00 będziemy realizować od piątku (27.12.2019).


www.tabakonline.com >>


24.12.2019
CYGARA MY FATHER LA PROMESA

W ten świąteczny dzień dodaliśmy do naszej oferty kolejne, niesamowite cygara od Don Pepina Garii. Tym razem jest to rozszerzenie już doskonale znanych cygar My Father. Do tej chwili dostępne były w Polsce blendy: Classic, Le Bijou, Connecticut, La Opulencia, Gran Oferta. Najnowszą odsłoną jest My Father La Promesa w czterech formatach i ozdobnych skrzynkach mieszczących 20 cygar w foliowych koszulkach.

do opisu cygar My Father La Promesa >>


23.12.2019
PRODUKT MIESIĄCA: FLOR de las ANTILLAS MADURO

Produktem Miesiaca (grudnia) zostało cygaro Flor de las Antillas Maduro w formacie Petit Robusto. Przez cały miesiąc osiągalne będzie w niemożliwej cenie 24,90 zł. To mocne (5/5) cygaro powstało w nikaraguańskiej manufakturze My Father Cigars (Estali, Nikaragua). Każde cygaro zostało umieszczone w foliowej koszulce, a zbiorczo w ozdobnym, drewnianym pudełku.

Flor de las Antillas Maduro Petit Robusto >>


20.12.2019
NOWE KOLORY ZAPALNICZEK COLIBRI SLIDE

Oferta zapalniczek Colibri Slide została dzisiaj powiększona o kolejne wersje kolorystyczne. Zapalniczka znana jest z niezwykle łatwego sposobu odpalania podwójnej dyszy Turbo-Jett, praktycznej (ukrytej w obudowie) wyrzynarki do cygar i ergonomicznej budowy korpusu. Obecnie propozycja zapalniczek Colibri modelu Slide w Polsce to dwanaście wariantów.

Colibri Slide >>


18.12.2019
BOVEDA W POLSCE!

Mamy ogromna przyjemność poinformować, że nasza firma FHU Akan została wyłącznym dystrybutorem produktów Boveda w Polsce. Od dzisiaj pełna oferta nawilżaczy i innych akcesoriów na stronach www. Nawilżacze które zapewnią odpowiednie warunki do przechowywania najlepszych cygar w kilku zaprogramowanych wilgotnościach jak i wersjach wagowych w sprzedaży detalicznej na stronie www.tabakonline.com, a także w naszych lokalach Caballero – Aficionado Club (Poznań, Szewska 19 i Katowice, Kopernika 4). Dystrybucja hurtowa ruszy w pierwszych dniach 2020 roku tak by jak najszybciej dostarczyć nawilżacze do najlepszych trafik w całej Polsce.

produkty Boveda >>


16.12.2019
PRODUKT TYGODNIA: VILLIGER LA MERIDIANA ROBUSTO

Naszym Produktem Tygodnia nr.51 zostało cygaro Villiger La Meridiana Robusto. Przez cały tydzień dostępne będzie w niesamowitej cenie 19,99 zł. To mocne (4/5) cygaro powstało w nikaraguańskiej manufakturze Joya de Nicaragua. Każde cygaro zostało umieszczone w foliowej koszulce, a zbiorczo w ozdobnym pudełku mieszczącym pięć sztuk.

do cygar Villiger La Meridiana Robusto >>


11.12.2019
CYGARA TOTAL FLAME PREMIUM PERFECTO

Cygara Total Flame Premium Perfecto wróciły ponownie do naszego humidora. Pakowane są w niezwykłe metalowe tuby, a zbiorczo w drewniane skrzynki mogące pomieścić osiem sztuk. Jesteśmy przekonani, że tak jak podczas polskiej premiery tak i obecnie cygara Total Flame Premium Prefecto zadowolą gusta amatorów najlepszych cygar.
Inne formaty i blendy marki Total Flame także ponownie w ofercie.

do wszystkich cygar Total Flame >>


10.12.2019
DZIEŃ DARMOWEJ DOSTAWY

W  tym roku także postanowiliśmy wziąć udział w akcji Dzień Darmowej Dostawy, wszystkie zamówienia złożone 10 grudnia 2019 r., na kwotę minimum 20 zł niezależnie od wybranego sposobu płatności, oraz od wybranej drogi dostawy - na terenie Polski będą miały przesyłkę GRATIS.

do pełnego regulaminu akcji >>


08.12.2019
ETUI CARBONOWE LOTUS DO CYGAR

Kolejne nowości firmy Akan pojawiły się na stronach sklepu internetowego www.tabakonline.com. Bardzo przydatne każdemu Aficionado skórzane etui cygarowe marki Lotus wykończone carbonowa strukturą. Idealny prezent.

carbonowe etui do cygar Lotus >>


08.12.2019
NOWE ZAPALNICZKI FIREBIRD ROGUE

Zapalniczka Firebird Rogue – nowość na rynku akcesoriów cygarowych dla wymagających. Praktyczna zapalarka z bardzo mocnym palnikiem typu Turbo-Jett. Występuje w kilku wersjach kolorystycznych. Jak wszystkie produkty firmy Colibri (Belgia) zapalniczka Firebird Rogue sprzedawana jest w ozdobnym, prezentowym pudełku.

do zapalniczek Firebird Rogue >>


07.12.2019
CYGARA ROMEO Y JULIETA CHURCHILL ANEJADOS 2007

Właśnie na stronach www.tabakonline.com pojawiły się cygara Romeo y Julieta Churchill Anejados Tubos 2007. Fakt ten jest prawdziwą sensacja na polskim rynku, cygar kubańskich. Pasjonaci Havan otrzymują doskonałe cygaro, które zostało zapakowane w cedrowe skrzynki w roku 2007 i od tego momentu tylko zyskiwało na jakości.

cygara Romeo y Julieta Churchill Anejados 2007 >>


05.12.2019
HUMIDORY HERITAGE COLIBRI

Prawdziwa rewelacja: Humidory Heritage Colibri w polskiej dystrybucji. Te znakomite humidory dostępne są obecnie także dla polskich amatorów cygar. Dzięki doskonałej budowie i oryginalnemu wyglądowi stały się obiektem pożądania na całym świecie.

humidory Colibri >>


04.12.2019
NOWE AKCESORIA LOTUS

Nasz bogata oferta ekskluzywnych akcesoriów cygarowych: zapalniczek, etui, obcinarek, humidorów, higrometrów, itp. firmy LOTUS została wzbogacona o nowe modele. Także braki magazynowe sprawdzonych zabawek dla palaczy są już uzupełnione.

akcesoria Lotus >>


01.12.2019
CYGARO MIESIĄCA - GURKHA MASTER SELECT

Od dzisiaj produktem miesiąca grudnia zostaje cygaro Gurkha Master Select w formacie ROBUSTO. Cygaro będzie dostępne w rewelacyjnie niskiej cenie do końca miesiąca lub do wyczerpania się stanów magazynowych przeznaczonych na akcję cygar.

do produktu miesiąca >>


30.11.2019
CYGARA TOSCANELLO NERO

Nero to najnowsza odsłona dobrze już znanych polskim aficionados cygar Toscanello. Te aromatyczne, włoskie mini cygara zadowolą amatorów doskonałego tytoniu z Toscani, naturalnego aromatu i smaku mocnej naturalnej czekolady z nutami wanilii oraz migdałów. Opakowanie zbiorcze zawiera pięć cygar.

cygara Toscanello Nero >>


04.11.2019
CYGARA VILLIGER 1888 JUŻ DOSTĘPNE

Od dzisiaj w ofercie sklepu detalicznego jak i w dystrybucji hurtowej do wszystkich, najlepszych trafik w Polsce trafia cygaro Villiger 1888. To w pełni ręcznie zwijane na słonecznej Dominikanie cygaro występuje w kilku formatach (wielkościach): Minuto, Corona, Robusto, Toro i Torpedo.

czytaj więcej >>


07.10.2018
PŁYN ADORINI HUMIFIT - GRATIS

W związku z tym, że właśnie rozpoczynamy w Polsce dystrybucję wszystkich produktów Adorini - wprowadzamy promocje humidorów Adorini. Przy zakupie dowolnego humidora marki Adorini (w detalu jak i hurcie) dodajemy gratis jedno opakowanie płynu do nawilżaczy marki Adorini o pojemności 1000ml. Akcja będzie trwała do końca roku 2019 lub do wyczerpania się ilości przeznaczonych płynów Adorini. Zapraszamy.

płyn Adorini >>


26.09.2019
HUMIDORY ADORINI W POLSCE

Jest nam bardzo miło poinformować Państwa, że począwszy od dnia dzisiejszego rozpoczynamy pełną dystrybucję wszystkich produktów marki Adorini w Polsce. Wysokiej jakości humidory skrzynkowe, humidory gabinetowe, zapalniczki, obcinarki i wiele, wiele innych. Dystrybucja obejmuje sprzedaż do konsumenta (detaliczna) jak i do podmiotów gospodarczych sklepów, restauracji, hoteli, itp. (hurtowa).

pełna oferta >>


26.04.2018
CYGARA CAO CONSIGLIERE

Wielki powrót do polskich humidorów, CAO Consigliere (dawniej Soprano) w wyłaczniej dystrybucji fiemy Akan. W 2005 roku CAO zawarło porozumienie z HBO i wypuściło na rynek serię oddającą hołd klasycznemu mafijnemu serialowi - Rodzinie Soprano. Cygaro szybko stało się popularne i zyskało uznanie wielu aficionado na całym świecie. Kiedy w 2013 zaprzestano produkcji tych cygar, wielu konsumentów wyraziło swoje...

czytaj więcej >>


11.05.2018
CYGARA DICTADOR

Od dzisiaj rozpoczynamy dystrybucje hurtowa i detaliczną cygar marki Dictador w Polsce.
Cygara dostępne będą w trzech blendach: Dictador J. Nelson 1974, Dictador Pavo Real, Dictador XO 1913. W każdej wersji występuje kilka formatów (wielkości).

pełna oferta >>


26.04.2018
CYGARA CUSANO

Dobrze znane polskim Aficionados ręcznie robione cygara Cusano (dawniej 3X3) od dzisiaj w wyłącznej dystrybucji firmy FHU Akan. Oferta blendów i formatów będzie teraz sukcesywnie powiększana.

czytaj więcej >>


25.04.2018
HABANOS SPECIALIST

W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy zaszczytny tytuł Habanos Specialist. Nasz oferta cygar kubańskich będzie jeszcze bogatsza miedzy innymi o pozycje bardzo limitowane.

czytaj więcej >>


29.12.2017
MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PALĄCYCH FAJKĘ

Tylko w dniu dzisiejszym większość z fajek w naszej ofercie sprzedajemy w kanale detalicznym jak i dystrybucji hurtowej z rabatem 15%. Międzynarodowy Dzień Palących Fajkę, International Pipe Smoking Day (IPSD) to międzynarodowe święto obchodzone corocznie 20 lutego, w Polsce od 2008 roku obchodzimy je jako Międzynarodowy Dzień Fajczarzy. Pomysłodawcą międzynarodowego dnia osób palących fajki był The Vancouver Pipe Club.

czytaj więcej >>


09.01.2018
CYGARA BALMORAL

Nowe produkty w naszej ofercie: Cygara Balmoral Anejo XO to dominikańskie dzieło, powstałe przy współpracy wielu doświadczonych w dziedzinie tytoniu, sztuki zwijania i palenia cygar ludzi. Sam Mistrz cygarowy – Francisco Batista twierdzi, że: „ To nasi ludzie są sekretnym składnikiem, który sprawia, że cygara Balmoral są wyjątkowe, jedne z najwspanialszych na tej pięknej wyspie”. Cygara nie powstałby, gdyby nie Rodzina Wintermans, która zdecydowała się na kolejną odsłonę starzonej, w pełni ręcznie robionej linii cygar. Balmoral Anejo XO zawierają imponującą mieszankę tytoni: Wrapper to Sungrown Arapiraca, binder – Dominican Olor. We wkładce oprócz liści z Dominikany i Nikaragui, dodano trochę brazylijskiego tytoniu, co oznacza, że cygara są jeszcze słodsze i bardziej kremowe. Nuty smakowe wyczuwalne podczas palenia to: cedr, kakao i przyprawy.

czytaj więcej >>


29.12.2017
CYGARA KUBAŃSKIE - WIELKI POWRÓT

Od dłuższego czasu oferta cygar kubańskich w Polsce systematycznie ubożała. Dzięki zawartemu właśnie kontraktowi możemy zaoferować Państwu ponownie bardzo szeroką listę havan. Wróciły do naszej sprzedaży miedzy innymi Cohiba Behike. Mamy nadzieje, że rozpoczęta współpraca pozwoli nam w pełni zaspokoić oczekiwania amatorów cygar: Cohiba, Montecristo, Romeo y Julieta, H.Upmann, itd.

czytaj więcej >>


22.12.2017
HUMIDOR DO CYGAR TOSCANO

Rok 2018 to będzie rok, w którym cygara Toscano i Toscanello bardzo mocno zaistnieją na polskim rynku. Właśnie rozpoczynamy dostarczanie obrotowych humidorów wyposażonych w nawilżacz i higrometr do sklepów i restauracji. Jeśli jesteście zainteresowani polepszeniem ekspozycji jak i zapewnieniem odpowiednich warunków oferowanych przez Was cygar zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży!

czytaj więcej >>


20.12.2017
CYGARA PRINCIPLE

28 grudnia 2017 roku to dzień, w którym wprowadzamy (jako wyłączny dystrybutor) na polski rynek niesamowite cygara Principle. Te dominikańskie cygara dostępne będą w kilku formatach i blendach. Opakowana zbiorcze (skrzynki) mieszczą 10 i 20 sztuk. Polecamy je każdemu doświadczonemu Aficionado jak i poczatkującym smakoszom.

czytaj więcej >>


18.12.2017
CYGARA ALEC BRADLEY TEMPUS NATURAL CENTURIA

Kolejny raz cygaro ze stosunkowo młodej firmy wśród rodów cygarowych jaką jest Alec Bradley Cigars otrzymało wielkie wyróżnienie od palaczy. W rankingu Cigar Aficionado Alec Bradley Tempus Natural Centuria (powstaje w Fabrica de Tabacos Raices Cubanas) znalazło się wśród dwudziestu pięciu najlepszych cygar 2017 roku. Cygaro to jest dostępne w naszej firmie (jesteśmy oficjalnym dystrybutorem Alec Bradley w Polsce) w opakowaniach zawierających dwadzieścia sztuk.

czytaj więcej >>


17.12.2017
ZAPALNICZKA ŻAROWA (do cygar)

Nowość – kolejna zapalarka w ofercie. Zapalniczka żarowa Turbo Jet z serii 406 to duża żarowa zapalarka do cygar. Została wyposażona w palnik typu Jett-Turbo (w masywnym, metalowym korpusie), regulację mocy żaru, blokadę uruchomienia i zawór do wielokrotnego napełniania zbiornika. Dodatkowo w zestawie znajduje się także praktyczna stołowa podstawka do zapalniczki.

czytaj więcej >>


15.12.2017
CYGARA MY FATHER THE JUDGE GRAN ROBUSTO

Prestiżowy, Cigar Aficionado (magazyn i portal poświęcony głównie cygarom) ogłosił kolejny ranking najlepszych cygar. Tym razem podsumowano rok 2017, rok bardzo trudny dla branży cygarowej na całym świecie (restrykcyjne ustawy FDA i TPD). Kolejne cygaro z manufaktury My Father Cigars zostało docenione przez palaczy i znalazło się na siódmym miejscu wśród tysięcy dostępnych obecnie cygar na światowym rynku: My Father The Judge w formacie Grand Robusto. The Judge dostępne będzie w Polsce (jesteśmy jedynym legalnym dystrybutorem) w pierwszej połowie 2018 roku.

czytaj więcej >>


29.11.2017
AKCESORIA CYGAROWE HABANOS

Także kubański Habanos nie zapomina o akcesoriach cygarowych. Dzięki czemu do kupienia na www.tabakonline.com macie miedzy innymi cygarowe: etui, popielnice, obcinarki, itd. Dostępność poszczególnych kategorii jest znacznie ograniczona dlatego zachęcamy do szybkich zakupów.

czytaj więcej >>


28.11.2017
LIMITOWANE EDYCJE CYGAR

W kategorii EDYCJE SPECJALNE właśnie umieściliśmy wiele bardzo unikatowych cygar z całego świata. Niektóre pozycje są niezwykle trudne do zdobycia w Europie, a w Polsce mamy je tylko my. Z uwagi na znikomą ilość dostępność może szybko ulec zmianie.

czytaj więcej >>


30.11.2017
ZAPAŁKI CYGAROWE

Po ponad rocznej (za wyjątkiem zapałek Cohiba) nieobecności doskonałej jakości, długie zapałki cygarowe na nowo w sprzedaży na naszej stronie internetowej. Zapałki H.Upmann, Zapałki Montecristo, Zapałki Romeo y Julieta, Zapałki Trinidad, itp

czytaj więcej >>


25.11.2017
CYGARA DAVIDOFF

Wczoraj Camacho, a dzisiaj to już prawdziwa bomba - Cygara Davidoff znowu pod adresem www.Tabakonline!. Te cieszące się ogromną popularnością w Polsce cygara zagościły (mamy nadzieję że na stałe) w naszym magazynie - humidorze. Oferta cygar Davidoff będzie systematycznie rozbudowywana tak by powrócić do stanu poprzedniego. Pojawią sie także nowości z linii Davidoff-a.

czytaj więcej >>


24.11.2017
CYGARA CAMACHO

Po długiej nieobecności do naszej oferty wracają dominikańskie cygara Camacho. Obecnie posiadamy linie: Corojo, Cennecticut i Criollo. Wszystkie cygara pakowane są w metalowe, ozdobne tuby.
czytaj więcej >>


22.11.2017
CYGARA TOSCANO

W dniu dzisiejszym do sprzedaży na terenie Polski wróciły cygara Toscano i Toscanello. Doskonałe, ręcznie robione, niepowtarzalne cygara z Włoch. Do końca tego roku dostępne będą w trzech wersjach: Toscano Classico, Toscanello Classico i Toscanello Rosso.

czytaj więcej >>


03.11.2017
NOWA WHISKY

Nasza oferta alkoholi właśnie została powiększona o kolejne pozycje. Tym razem są to bardzo dojrzałe whisky nawet ponad 20 lat.

czytaj więcej >>


11.09.2017
PAPIEROŚNICA SLIM

Na naszych wirtualnych półkach właśnie pojawiła się bardzo ładna papierośnica w wersji slim z atrakcyjnym zdobieniem w kilku wersjach.

czytaj więcej >>


22.08.2017
CYGARA ASHTON

Po kilkuletniej nieobecności do naszej oferty wracają dobrze Wam znane cygara Ashton.

czytaj więcej >>


26.07.2017
CYGARA DON TOMAS

Bardzo dobrze Wam znane i doceniane przez palaczy cygara Don Tomas Galss Tuba wracają na polski rynek cygarowy. Te średnio-lekkie, dominikańskie cygara są pakowane w szklane tuby i zbiorczo umieszczone w kartonikach po dwadzieścia sztu.

czytaj więcej >>


08.09.2016
USTAWA TYTONIOWA

Od dzisiaj wchodzi w życie ustawa która ogranicza zakres sprzedaży zdalnej produktów tytoniowych.

czytaj więcej >>


06.01.2016
EL CENTURION H-2K-CT

El Centurion H-2K-CT w formacie Toro nr 1. Dzisiaj Cigar Snob Magazin ogłosił ranking dwudziestu pięciu najlepszych cygar. Kolejne doskonałe cygaro z wytwórni My Father Cigars której jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce zajęło pierwsze miejsce i otrzymało 95 punktów. Cygaro El Centurion H-2K-CT (Corona i Toro) miało swoją premierę w 2015.

czytaj więcej >>


18.12.2015
CYGARO NR 1 - MY FATHER LE BIJOU

Z ogromną przyjemnością możemy pochwalić się, że cygara których jesteśmy w Polsce wyłącznym dystrybutorem - My Father Le Bijou w formacie TORPEDO zostały wybrane cygarem numer 1 na świecie w rankingu amerykańskiego magazynu cygarowego Cigar Aficionado. Pozostałe formaty My Father Le Bijou: PETIT ROBUSTO, TORO, GRAND ROBUSTO i CHURCHILL także od wielu lat cieszą się wielkim powodzeniem wśród palaczy najlepszych cygar

czytaj więcej >>


14.12.2015
PAPIEROŚNICA COCA-COLA

Coca-Cola na metalowej papierośnicy/pudełku.

czytaj więcej >>


14.12.2015
PIERSIÓWKA 63503

Kolejne modele doskonale znanej i popularnej piersiówki 63503. Tym razem do oferty doszły motywy: jelenia, wilka, bażanta, niedźwiedzia i łososia.