Czy masz ukończone 18 lat?
tabaka-logo
Nie
Zapamiętaj mój wybór.
Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem korzystać z witryny www.tabakonline.com mogą tylko i wyłącznie osoby pełnoletnie.
0

Aktualności

14.12.2018
CYGARA CAO CONSIGLIERE

Wielki powrót do polskich humidorów, CAO Consigliere (dawniej Soprano) w wyłaczniej dystrybucji fiemy Akan. W 2005 roku CAO zawarło porozumienie z HBO i wypuściło na rynek serię oddającą hołd klasycznemu mafijnemu serialowi - Rodzinie Soprano. Cygaro szybko stało się popularne i zyskało uznanie wielu aficionado na całym świecie. Kiedy w 2013 zaprzestano produkcji tych cygar, wielu konsumentów wyraziło swoje...
czytaj więcej >>


11.05.2018
CYGARA DICTADOR

Od dzisiaj rozpoczynamy dystrybucje hurtowa i detaliczną cygar marki Dictador w Polsce.
Cygara dostępne będą w trzech blendach: Dictador J. Nelson 1974, Dictador Pavo Real, Dictador XO 1913. W każdej wersji występuje kilka formatów (wielkości).
pełna oferta >>


26.04.2018
CYGARA CUSANO

Dobrze znane polskim Aficionados ręcznie robione cygara Cusano (dawniej 3X3) od dzisiaj w wyłącznej dystrybucji firmy FHU Akan. Oferta blendów i formatów będzie teraz sukcesywnie powiększana.
czytaj więcej >>


25.04.2018
HABANOS SPECIALIST

W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy zaszczytny tytuł Habanos Specialist. Nasz oferta cygar kubańskich będzie jeszcze bogatsza miedzy innymi o pozycje bardzo limitowane.
czytaj więcej >>


29.12.2017
MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PALĄCYCH FAJKĘ

Tylko w dniu dzisiejszym większość z fajek w naszej ofercie sprzedajemy w kanale detalicznym jak i dystrybucji hurtowej z rabatem 15%. Międzynarodowy Dzień Palących Fajkę, International Pipe Smoking Day (IPSD) to międzynarodowe święto obchodzone corocznie 20 lutego, w Polsce od 2008 roku obchodzimy je jako Międzynarodowy Dzień Fajczarzy. Pomysłodawcą międzynarodowego dnia osób palących fajki był The Vancouver Pipe Club.
czytaj więcej >>


09.01.2018
CYGARA BALMORAL

Nowe produkty w naszej ofercie: Cygara Balmoral Anejo XO to dominikańskie dzieło, powstałe przy współpracy wielu doświadczonych w dziedzinie tytoniu, sztuki zwijania i palenia cygar ludzi. Sam Mistrz cygarowy – Francisco Batista twierdzi, że: „ To nasi ludzie są sekretnym składnikiem, który sprawia, że cygara Balmoral są wyjątkowe, jedne z najwspanialszych na tej pięknej wyspie”. Cygara nie powstałby, gdyby nie Rodzina Wintermans, która zdecydowała się na kolejną odsłonę starzonej, w pełni ręcznie robionej linii cygar. Balmoral Anejo XO zawierają imponującą mieszankę tytoni: Wrapper to Sungrown Arapiraca, binder – Dominican Olor. We wkładce oprócz liści z Dominikany i Nikaragui, dodano trochę brazylijskiego tytoniu, co oznacza, że cygara są jeszcze słodsze i bardziej kremowe. Nuty smakowe wyczuwalne podczas palenia to: cedr, kakao i przyprawy.
czytaj więcej >>


29.12.2017
CYGARA KUBAŃSKIE - WIELKI POWRÓT

Od dłuższego czasu oferta cygar kubańskich w Polsce systematycznie ubożała. Dzięki zawartemu właśnie kontraktowi możemy zaoferować Państwu ponownie bardzo szeroką listę havan. Wróciły do naszej sprzedaży miedzy innymi Cohiba Behike. Mamy nadzieje, że rozpoczęta współpraca pozwoli nam w pełni zaspokoić oczekiwania amatorów cygar: Cohiba, Montecristo, Romeo y Julieta, H.Upmann, itd.
czytaj więcej >>


22.12.2017
HUMIDOR DO CYGAR TOSCANO

Rok 2018 to będzie rok, w którym cygara Toscano i Toscanello bardzo mocno zaistnieją na polskim rynku. Właśnie rozpoczynamy dostarczanie obrotowych humidorów wyposażonych w nawilżacz i higrometr do sklepów i restauracji. Jeśli jesteście zainteresowani polepszeniem ekspozycji jak i zapewnieniem odpowiednich warunków oferowanych przez Was cygar zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży!
czytaj więcej >>


20.12.2017
CYGARA PRINCIPLE

28 grudnia 2017 roku to dzień, w którym wprowadzamy (jako wyłączny dystrybutor) na polski rynek niesamowite cygara Principle. Te dominikańskie cygara dostępne będą w kilku formatach i blendach. Opakowana zbiorcze (skrzynki) mieszczą 10 i 20 sztuk. Polecamy je każdemu doświadczonemu Aficionado jak i poczatkującym smakoszom.
czytaj więcej >>


18.12.2017
CYGARA ALEC BRADLEY TEMPUS NATURAL CENTURIA

Kolejny raz cygaro ze stosunkowo młodej firmy wśród rodów cygarowych jaką jest Alec Bradley Cigars otrzymało wielkie wyróżnienie od palaczy. W rankingu Cigar Aficionado Alec Bradley Tempus Natural Centuria (powstaje w Fabrica de Tabacos Raices Cubanas) znalazło się wśród dwudziestu pięciu najlepszych cygar 2017 roku. Cygaro to jest dostępne w naszej firmie (jesteśmy oficjalnym dystrybutorem Alec Bradley w Polsce) w opakowaniach zawierających dwadzieścia sztuk.
czytaj więcej >>


17.12.2017
ZAPALNICZKA ŻAROWA (do cygar)

Nowość – kolejna zapalarka w ofercie. Zapalniczka żarowa Turbo Jet z serii 406 to duża żarowa zapalarka do cygar. Została wyposażona w palnik typu Jett-Turbo (w masywnym, metalowym korpusie), regulację mocy żaru, blokadę uruchomienia i zawór do wielokrotnego napełniania zbiornika. Dodatkowo w zestawie znajduje się także praktyczna stołowa podstawka do zapalniczki.
czytaj więcej >>


15.12.2017
CYGARA MY FATHER THE JUDGE GRAN ROBUSTO

Prestiżowy, Cigar Aficionado (magazyn i portal poświęcony głównie cygarom) ogłosił kolejny ranking najlepszych cygar. Tym razem podsumowano rok 2017, rok bardzo trudny dla branży cygarowej na całym świecie (restrykcyjne ustawy FDA i TPD). Kolejne cygaro z manufaktury My Father Cigars zostało docenione przez palaczy i znalazło się na siódmym miejscu wśród tysięcy dostępnych obecnie cygar na światowym rynku: My Father The Judge w formacie Grand Robusto. The Judge dostępne będzie w Polsce (jesteśmy jedynym legalnym dystrybutorem) w pierwszej połowie 2018 roku.
czytaj więcej >>


29.11.2017
AKCESORIA CYGAROWE HABANOS

Także kubański Habanos nie zapomina o akcesoriach cygarowych. Dzięki czemu do kupienia na www.tabakonline.com macie miedzy innymi cygarowe: etui, popielnice, obcinarki, itd. Dostępność poszczególnych kategorii jest znacznie ograniczona dlatego zachęcamy do szybkich zakupów.
czytaj więcej >>


28.11.2017
LIMITOWANE EDYCJE CYGAR

W kategorii EDYCJE SPECJALNE właśnie umieściliśmy wiele bardzo unikatowych cygar z całego świata. Niektóre pozycje są niezwykle trudne do zdobycia w Europie, a w Polsce mamy je tylko my. Z uwagi na znikomą ilość dostępność może szybko ulec zmianie.
czytaj więcej >>


30.11.2017
ZAPAŁKI CYGAROWE

Po ponad rocznej (za wyjątkiem zapałek Cohiba) nieobecności doskonałej jakości, długie zapałki cygarowe na nowo w sprzedaży na naszej stronie internetowej. Zapałki H.Upmann, Zapałki Montecristo, Zapałki Romeo y Julieta, Zapałki Trinidad, itp
czytaj więcej >>


25.11.2017
CYGARA DAVIDOFF

Wczoraj Camacho, a dzisiaj to już prawdziwa bomba - Cygara Davidoff znowu pod adresem www.Tabakonline!. Te cieszące się ogromną popularnością w Polsce cygara zagościły (mamy nadzieję że na stałe) w naszym magazynie - humidorze. Oferta cygar Davidoff będzie systematycznie rozbudowywana tak by powrócić do stanu poprzedniego. Pojawią sie także nowości z linii Davidoff-a.
czytaj więcej >>


24.11.2017
CYGARA CAMACHO

Po długiej nieobecności do naszej oferty wracają dominikańskie cygara Camacho. Obecnie posiadamy linie: Corojo, Cennecticut i Criollo. Wszystkie cygara pakowane są w metalowe, ozdobne tuby.
czytaj więcej >>


22.11.2017
CYGARA TOSCANO

W dniu dzisiejszym do sprzedaży na terenie Polski wróciły cygara Toscano i Toscanello. Doskonałe, ręcznie robione, niepowtarzalne cygara z Włoch. Do końca tego roku dostępne będą w trzech wersjach: Toscano Classico, Toscanello Classico i Toscanello Rosso.
czytaj więcej >>


03.11.2017
NOWA WHISKY

Nasza oferta alkoholi właśnie została powiększona o kolejne pozycje. Tym razem są to bardzo dojrzałe whisky nawet ponad 20 lat.
czytaj więcej >>


11.09.2017
PAPIEROŚNICA SLIM

Na naszych wirtualnych półkach właśnie pojawiła się bardzo ładna papierośnica w wersji slim z atrakcyjnym zdobieniem w kilku wersjach.
czytaj więcej >>


22.08.2017
CYGARA ASHTON

Po kilkuletniej nieobecności do naszej oferty wracają dobrze Wam znane cygara Ashton.
czytaj więcej >>


26.07.2017
CYGARA DON TOMAS

Bardzo dobrze Wam znane i doceniane przez palaczy cygara Don Tomas Galss Tuba wracają na polski rynek cygarowy. Te średnio-lekkie, dominikańskie cygara są pakowane w szklane tuby i zbiorczo umieszczone w kartonikach po dwadzieścia sztu.
czytaj więcej >>


08.09.2016
USTAWA TYTONIOWA

Od dzisiaj wchodzi w życie ustawa która ogranicza zakres sprzedaży zdalnej produktów tytoniowych.
czytaj więcej >>


06.01.2016
EL CENTURION H-2K-CT

El Centurion H-2K-CT w formacie Toro nr 1. Dzisiaj Cigar Snob Magazin ogłosił ranking dwudziestu pięciu najlepszych cygar. Kolejne doskonałe cygaro z wytwórni My Father Cigars której jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce zajęło pierwsze miejsce i otrzymało 95 punktów. Cygaro El Centurion H-2K-CT (Corona i Toro) miało swoją premierę w 2015.
czytaj więcej >>


18.12.2015
CYGARO NR 1 - MY FATHER LE BIJOU

Z ogromną przyjemnością możemy pochwalić się, że cygara których jesteśmy w Polsce wyłącznym dystrybutorem - My Father Le Bijou w formacie TORPEDO zostały wybrane cygarem numer 1 na świecie w rankingu amerykańskiego magazynu cygarowego Cigar Aficionado. Pozostałe formaty My Father Le Bijou: PETIT ROBUSTO, TORO, GRAND ROBUSTO i CHURCHILL także od wielu lat cieszą się wielkim powodzeniem wśród palaczy najlepszych cygar .
czytaj więcej >>


14.12.2015
PAPIEROŚNICA COCA-COLA

Coca-Cola na metalowej papierośnicy/pudełku.
czytaj więcej >>


14.12.2015
PIERSIÓWKA 63503

Kolejne modele doskonale znanej i popularnej piersiówki 63503. Tym razem do oferty doszły motywy: jelenia, wilka, bażanta, niedźwiedzia i łososia.
czytaj więcej >>


13.12.2015
CAO FLAVOURS

Całkowicie nowa pozycja na stronach naszego sklepu. Cygara CAO smakowe w kilku wersjach aromatu i wielkości (formatu).
czytaj więcej >>


11.12.2015
JEAN CLAUDE CHURCHWARDEN

Kolejne fajki w naszej ofercie. Tym razem to oryginalny churchwarden. Bardzo ciekawy i ostatnio popularny kształt fajki. Jean Claude 412505 został wykonany z drewna wrzosca (okuty sztylek) z osadzonym długim, czarnym ustnikiem. Dostępne są trzy rodzaje główek dodatkowo w trzech wersjach kolorystycznych – czarna, czerwona i czerwona z czarnymi słojami.
czytaj więcej >>


08.12.2015
POPIELNICE FAJKOWE

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla palaczy fajki. Dzisiaj na półki naszego sklepu trafiła bogata oferta szklanych i ceramicznych popielnic fajkowych. Masywne popielnice wyposażone są w korek do wybijania i łozy jako stojak fajkowy.
czytaj więcej >>


07.12.2015
CAO LA TRAVIATA

Bardzo dobrze znane na polskim rynku cygara CAO teraz w nowej, odsłonie - La Traviata (Animado – Corona Gorda, Divino - Robusto, Favorito - Torpedo, Rediante - Toro). Ręcznie robione, bogate w smaki i aromaty, ciekawe cygaro.
czytaj więcej >>


04.12.2015
TATUAJE HAVANA VI VEROCU

Najnowsze cygara z Tatuaje Cigars Pete Johnsona od dnia dzisiejszego w naszej ofercie. Podobnie jak wszystkie dotychczasowe produkty z tej firmy tak i linia Verocu w Polsce dystrybuowana jest przez Akan Tobacco Group.
czytaj więcej >>


03.12.2015
CYGARA LA MISSION

L`Atelier na targach tytoniowych w 2015 roku zaprezentowało najnowsze swoje dzieło – La Mission. Cygaro najmocniejsze w całej ofercie, z bogatym bukietem aromatów. W dniu dzisiejszym także na naszych półkach.

czytaj więcej >>


30.11.2015
FAJKA DREWNIANA LEGION 100 BF
Legion 100 BL – pierwsza fajka z czarnego dębu w naszej ofercie. Model powstał specjalnie na ogólnopolskie zawody w wolnym paleniu fajki w Bydgoszczy.

czytaj więcej >>


14.11.2015
CYGARA PATORO
Mamy zaszczyt poinformować Państwa, że począwszy od dzisiaj w naszej ofercie goszczą doskonałe cygara Patoro.
czytaj więcej >>


09.10.2015
ETUI CYGAROWE ADORINI
Bardzo ładne i praktyczne etui cygarowe marki Adorini w kilku wersjach wykończenia i pojemności w naszej ofercie.

czytaj więcej >>


23.02.2013
KAMIENIE PAROWE DUBAI DREAM
Dodaliśmy do bogatej oferty w naszym sklepie na stronie www.tabakonline.com Kamienie Parowe będące doskonałą alternatywą dla palących fajkę wodną.
czytaj więcej >>


22.02.2013
HALBERG
Halberg Yellow Label, Halberg Green Label i Halberg Red Labael to trzy nowe tytonie w naszej ofercie które powstały dla uczczenia 125 rocznicy założenia firmy Mac Baren.
czytaj więcej >>


21.02.2013
MODELE - REPLIKI
Na internetowych stronach naszego sklepu www.tabakonline.com od 21.02.2013 znajdują się metalowe modele. Od kultowej Vespy przez Mini Morris-a do VW Busa. Polecam i zapraszam.
czytaj więcej >>


18.02.2013
HOYO DE MONTERREY EPICURE DE LUXE
Dzisiaj pojawiły sie w naszej ofercie nowe, kubańskie cygara z limitowanej tylko do punktów La Casa del Habana Hoyo de Monterrey De Luxe w opakowaniach zbiorczych zawierających 10 sztuk.
czytaj więcej >>


17.02.2013
RABAT - 20%
Od dnia 18.02.2013 do 18.03.2013 wprowadzamy rabat na fajki wodne z naszej ofery w wysokości 20% wartości fajki wyrażony w węglu fajkowym.
czytaj więcej >>


14.02.2013
MONTECRISTO 520
Limitowana Edycja cygar kubańskich 2012 Montecristo 520 od dzisiaj w naszej ofercie.
M 520 sprzedawane jest pojedynczo i w opakowaniach zawierających 10 sztuk.
czytaj więcej >>


13.02.2013
FAJKI WODNE
Kilkadziesiąt modeli fajek wodnych (shisha) w ofercie naszego sklepu internetowego www.tabakonline.com.
czytaj więcej >>


12.02.2013
MONTECRISTO EDMUNDO - SUPER CENA
Miło nam poinformaować Państwa o wprowadzeniu do naszej oferty asortymentowej kubańskich cygar Montecristo Edmundo w opakowaniach po 15 sztuk w niezwykle atrakcyjnej cenie 29,60.
czytaj więcej >>


10.02.2013
AL RABIA - DUBAI DREAM
Właśnie wprowadziliśmy kilkadziesiąt tytoni do fajek wodnych Al Rabia i Dubai Dream. Tytoń dostępny jest w opakowaniach 50 gramowych.
czytaj więcej >>


06.01.2013
SAN LOTANO
Cygara San Lotano w naszej ofercie !. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi najnowszymi nikaraguańskimi cygarami San Lotano. Które są dziełem jednego z najlepszych na świecie Master Blenderów - Abdel Josepha Fernandeza .
czytaj więcej >>


04.01.2013
E.P. CARILLO
E.P. Carrillo Ernesto Pereza-Carrillo od dnia dzisiejszego w naszym sklepie. Cygara nagradzane w prestiżowych, światowych rankingach.
czytaj więcej >>


Kontakt ze sklepem

Pełne nasze dane i formularz znajdują się pod przyciskiem KONTAKT.