Czy masz ukończone 18 lat?
tabaka-logo
Nie
Zapamiętaj mój wybór.
Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem korzystać z witryny www.tabakonline.com mogą tylko i wyłącznie osoby pełnoletnie.
0

Davidoff Signature

Cygara Davidoff Signature Petit Corona

Cygara Davidoff Signature Petit Corona
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 43,10 PLN
Producent: Davidoff
Model:
Status: DOSTĘPNY
Wysyłka: 12,00 PLN (przedpłata), 22,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

Davidoff Signature Petit Corona to cygaro wręcz doskonałe, gdy dysponujemy niewielką ilością czasu. Podczas palenia zapewnia nam intensywne uwalnianie smaków i aromatów, lecz czyni to w sposób nieprzytłaczający i bardzo subtelny. Cygaro porównać możemy do Davidoff Signature 6000, ale z nieznacznie większą intensywnością doznań, którą zawdzięcza dużo mniejszej średnicy. Davidoff Signature Petit Corona powstało z połączenia najlepszych liści tytoniu: Ekawador - okrywa, oraz Dominikany tworzącej zawijacz i wkładkę. Poszczególne cygara umieszczone są w foliowych koszulkach i zapakowane w ozdobne pudełka mieszczące pięć sztuk, a zbiorczo po dwadzieścia pięć.

Wielkość: 115mm x 16mm.
Format cygara: PETIT CORONA.
Moc: delikatne / łagodne.
Czas palenia: 25-35 minut.
Podana wartość to: cena za jedno cygaro.

Davidoff w swoich wszystkich produktach łączy maestrię, sztukę, a także zrozumienie potrzeb i oczekiwań klientów. Innowacyjność oraz poczucie eleganckiej funkcjonalności jest kluczem do sukcesu wszystkich artykułów ze znakiem Davidoff. To co dzisiaj na całym świecie wiąże markę Davidoff z ludźmi to miłość do piękna, elegancji i prawdziwej przyjemności z życia. Davidoff – the good.

Pełen opis cygara: Davidoff Signature.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Klienci którzy zamówili ten produkt, zamówili również


Kontakt ze sklepem

Pełne nasze dane i formularz znajdują się pod przyciskiem KONTAKT.