Czy masz ukończone 18 lat?
tabaka-logo
Nie
Zapamiętaj mój wybór.
Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem korzystać z witryny www.tabakonline.com mogą tylko i wyłącznie osoby pełnoletnie.
0

Cygara Patoro - Kategoria

Patoro

Patoro to cygara, które łączą w sobie szwajcarską precyzję, pewność i dokładność z dominikańską radością życia, słońcem i wolnością. Powstają z połączenia najlepszych liści tytoniu dojrzewających nawet do 12 lat. Poddawane są 4 krotnej, dokładnej fermentacji. Proces uprawy roślin przebiega bez użycia jakichkolwiek pestycydów. Do zwinięcia Patoro stosowane są jedynie liście typu Ligero i Seco. W proces tworzenia marki Patoro bardzo wiele wniósł Augusto Reyes (6 pokoleń doświadczeń pracy z tytoniem).

Cygara te to typowa butikowa marka, gdzie najważniejsza jest jakość i powtarzalność przy zachowaniu bardzo niewielkiej produkcji (tylko 15 torcedore zwija Patoro).

W każdym pudełku znajduje się podpis osoby która osobiście zwinęła cygara i gwarantuje ich jakość. Opakowaniem zbiorczym sa drewniane (cedr) skrzynki mieszczące w zależności od blendu od dziesięciu do trzydziestu cygar w foliowych koszulkach.


Patoro

Patoro

Kontakt ze sklepem

Pełne nasze dane i formularz znajdują się pod przyciskiem KONTAKT.